Hotmail'e giremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu konuyu okuyanlar

Oguzhan.66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün bahsetmiştim facebook hesabıma erişemiyorum diye bende yeni şifre istedim bugün hotmail adresime gönderdiler kodu fakat gönderdikleri mail adresime giremiyorum www.hotmail.com'dan bütün mail adreslerime girebiliyorum fakat o mail adresimi yazınca hata veriyor girmiyor. Lütfen yardım ederseniz sevinirim.

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Home.live.com a bi girin bakalım.

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Güvenlik soru veya arkadaşın adını biliyorsan şifremi unutum tikla yönergeleri takib et

Oguzhan.66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güvenlik soru veya arkadaşın adını biliyorsan şifremi unutum tikla yönergeleri takib et
Çözümü buldum.

"""""https://account.live.com/ManageSSL""""" linkini adres çubuğuna yapıştırdım(noktalama işaretleri olmadan). bunu yapınca karşınıza normal oturum aç sayfası geliyor. şifrenizi girip oturumunuzu açınca karşınıza çıkan sayfanın altında şu 2 seçenek var.

Use HTTPS automatically (please see the note above)
Don't use HTTPS automatically

İlkini işaretleyin ve kaydet deyin. böylelikle maillerinizi görebiliyorsunuz.

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Bu aralar homailde bir problem olduğu kesin. Geçenlerde ssl doğrulaması bir otel adresine mi ne denk gelmişti. :D O yüzden diğer hesaplarıma girebiliyor o hesabıma giremiyordum. Bazı hesaplar farklı adres kullanıyor mesela ben bu alttaki adreslerden dub002 olanına giremiyordum. Sonra kendileri ssl olayını düzeltmişlerdi. Belki yine öyle birşey olmuştur.

dub002.mail.live.com
snt131.mail.live.com

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende de açılıyor ama mesajlara girmiyor deli olucam

Ir0nSt0ne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün bahsetmiştim facebook hesabıma erişemiyorum diye bende yeni şifre istedim bugün hotmail adresime gönderdiler kodu fakat gönderdikleri mail adresime giremiyorum www.hotmail.com'dan bütün mail adreslerime girebiliyorum fakat o mail adresimi yazınca hata veriyor girmiyor. Lütfen yardım ederseniz sevinirim.

aynen kardeş bene gıremıyorum messengeri acıo ama kod almama ragmen gıremıyorum :S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar birisi bana yardım edebilirmi? msn hesabıma giremiyorum hesabınız başka bir kişi tarafından kullanılıyor diyor senin oldugundan emin olmamız için bir anket koyuyor önüme doldur diyor dolduruyorum fakat bilgiler yeterli degil diyor bir türlü giremiyorum msn ye bir an önce girmem gerekiyor lütfen birisi yardımcı olsun bana.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynı sıkıntı var bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
hotmail mi kaldı ya outlooka geçin artık hala geridesiniz teknolojiyi ilerletelim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde sifreler hesaplar çorbaya döndü hangi şifreyi kullandığımı unuttum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
facebooka giremiyorum e posta adresimi okumuyor diger tum adreslerden giris yapiyorum ltfen yardim edinnnnn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hotmailimin şifresini unuttum 'şifremi unuttum' sekmesinden devam ediyorm hotmailimi yazıyorum. hatalı bu bir microsoft hesabı değil diyor. peki hotmaile nerden giricez ? lütfen yarın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam ben skeypiye giremiyorum kod gönderildi diyor ama hotmailime ulaşamadığımdan koduda göremiyorum nasıl çözerim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede aynı sorun var çözemedim siz neyaptınız lütfen banada yol gösterin saçma sapan bir anket geliyor oda çözümsüz kalıyor lütfen

TheOne12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hotmail ve MSN artık kapandı :hammer: Yerine Outlook ve Skype geçti siz hala hotmailden bahsediyosunuz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de hotmaile erişemiyorum doğal olarak facede erişemiyorum ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1 yıldır girilmeyen hotmailim zaman aşımına uğramış olabilir mi ? giriş yapamıyorum. bilen arkadaşlar varasa şimdiden teşekkürler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar hotmail hesabıma girmeye çalışıyorum şifreyi giriyorum ama hesabınız başkası tarafından kullanılıyor gibi görünüyor diyor şifreyi değiştiriyorum ama yine aynı neden olur