Sunucudan bilgi alınırken hata oluştu [RPC:S-7:AEC-0]

Bu konuyu okuyanlar

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Google Play Store'da ücret ödeyerek uygulama satın almak istediğimizde karşılaşılan mesaj:
Ne yapmak gerekir? Ücretli uygulama alınamıyor.
Bilgileri girip 'kaydet' dediğimizde karşımıza çıkıyor.

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Kimsenin bilgisi yok sanırım :(

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Yazik Degilmi parana google da istedigin ucretli uygulamalarin apk dosyalarini bulabiliyorsunuz.fifa 12 mesela yada pes vs asphalt 7 , 6 adrenaline bunlari bedavaya oynuyorum

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Yazik Degilmi parana google da istedigin ucretli uygulamalarin apk dosyalarini bulabiliyorsunuz.fifa 12 mesela yada pes vs asphalt 7 , 6 adrenaline bunlari bedavaya oynuyorum

sonra demeyin ki bu oyunlar neden türkçe çıkmıyor!
bu oyunu yapan insanların verdiği emeklere yazık değil zaten.

whatsapp süresi dolduğunda kendini yeniliyor zaten? :)

Reaksiyon puanı
2,146
Google Play Store'da ücret ödeyerek uygulama satın almak istediğimizde karşılaşılan mesaj:
Ne yapmak gerekir? Ücretli uygulama alınamıyor.
Bilgileri girip 'kaydet' dediğimizde karşımıza çıkıyor.

Ben de aynı sorunla uğraşıyordum, yurtdışı alışverişe kapalıdır kartın müşteri hizmetlerinden açtır.

ikalkar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz ya, ne içtiyseniz bana da verin onun isimini de, bende kullanayım, En az 3 yıl içinde hazır full sürüm / pro sürüm / premium sürüm / ücretli sürüm her neyse (ama güncel sürümlerden) apk dosyalarını ne forumlada ne de herhangi bir başka Store'da ücretsiz olarak indiremeyeceksiniz. İndirseniz de eski sürümlerini indirebileceksiniz (Güncel sürümleri değil). App Developer'ları ortada dönen üçkağıdı anladı ve kullanıcıya kısa süreli free/demo sürüm sunuyorlar bedava olarak, apk'nın full'ü içinse key istiyorlar, Sen indirdiğin uygulama içinde tam sürüme geç / satın al butonuna tıkladığında ise sana key gireceğin bir bölüm felan gelmiyor. Seni Uygulamanın sadece keyini APK olarak indireceğin Google Play Store'a yönlendiriyor başka Uygulama Mağazalarına yönlendirmiyor (telefonunda istersen 10 tane farklı Uygulama Mağazası olsun).
Bu durumda uygulamayı Satın Almaktan başka çare kalmıyor.

Ayrıca Google Play internetten bedava indirilmiş bazı Paralı Uygulamaları telefona yüklediğin anda otomatik olarak tarayıp, hemen sana bir uyarı ekranı çıkıyor, "Bu Uygulama Satın Alınmamıştır. Lütfen Satın Alınız" diye, işte zaten o anda uygulamanın PRO özelliği engelleniyor.Ben çok şahit oldum bu duruma...