Htc one 3g görüşme nasıl yapılıyor?

Bu konuyu okuyanlar

lorddi@blo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3g gorusme nasıl yapılıyor bılgısı olan varmı:glare:

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
hangi hat kullanıyosun ? 3g ayarın mı yapılı değil yoksa telefonda 3g görüşmesinimi soruyorsun

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Önce operatorunden 3g ye kayit ol sonra goruntulu arama secenegi mevcut olur rehberde kisiye tiklayinca ona bas ?

lorddi@blo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 yıldır kulanıyorum 3g yı bır oncekı telefonumda

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
3g görüntülü görüşme one x te yok. One da da olmayabilir. Tango kullanabilirsin.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
önde kamera varsa 3G görüntülü görüşme olur diye bişey yok rehberde numara seçeneklerde video'lu görüşme gibi bişey varsa olur karşıdaki telefonun da desteklemesi ve 3G görüşme açık olmalı bizimkiler de bu yok ch@t527'de var 3g görüşme ama aradıklarım da yok...

lorddi@blo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önde kamera varsa 3G görüntülü görüşme olur diye bişey yok rehberde numara seçeneklerde video'lu görüşme gibi bişey varsa olur karşıdaki telefonun da desteklemesi ve 3G görüşme açık olmalı bizimkiler de bu yok ch@t527'de var 3g görüşme ama aradıklarım da yok...

herhalde desteklemıyor nasıl ıs arkadas o kadar para ver bu ozellık yok

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
HTC görüntülü konuşmayı kullanan insanlar olduğuna inanmayan kesimden. :)
Yıllardır yok görüntülü konuşma Sense'in telefon arayüzünde.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung ve lg markası dışındaki hiçbir cihazlg ve samsungun ürettiği nexus modelleri de dahil 3g görüntülü görüşme yapamaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
htc nin ileride güncellemesi çıkacak ve bu özellik aktif olacakmışş.evet htc one da internet programı harici görüntülü görüşme yapamıyorsunuz ..

enesx86

Asistan
Reaksiyon puanı
0
3G demek görüntülü görüşme demek değildir. 3G sadece internet hızı ve kaliteli sesi görüşme yapmaktır. Eğer 3G görüşemiyorum dersen herkes 3G ile internete giremiyorsun veya 3g kalitesinde sesi görüşme yapamıyor olduğunu anlar. Sorunu görüntülü görüşme yapamıyorum şeklinde sormalısın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kendisini lord diablo sanan bi adamin boyle bi soruyu duzgun sorabilecegine inaniyor musun?

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Htclerde 3g gorusme yapma yoktur.Lakin tango vs gibi proglam kurarak yapabilirsiniz iyi gunler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
paşam oporötör derken htc nin servisimi yoksa kulandığım HAT tın servisinimi aramam gerek ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evet htc görüntülü görüşmeye pek önem vermiyor tango yada skype üzerinden yapabiliyorsun ben HTC 8X kullanıyorum onda da yok tango da yok işin aksi yanı sadece skype den yapabiliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
htc 3g görüntülü görüşme seçeneğini özellikle koymamış arkadaşlar..görüntü kalitesi düşüyormuş bu yüzden koymamışlar..ama skype,tango,viber gibi programlar atarak kullanabiliyorsunuz..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ben telefonumu yenı aldım htc desıre 816 3g mevcut dıyor dıger telefonumda da 3g yı kullanıyordum ama sımdı nerden goruntulu konusmak ıcın arıyorsun onu bıle bılmıyorum yardımcı olur musunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
o kadar para ver 3g olmasın internetten görüşünce paket mi yetiyo insana vay arkadaş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Htc 3g Görüşmesi Yok aRamayın AMa Tango Vatsap Gibi Uygulmalarda Var Ama Şebeke Üstünde Yok Yormanıza Deqmezz Ama Telefon Muazam 3g Side Hic Olması Olmazmı ArkdşLar...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesım bu kadar lukx telefon yapıyorsun 3g yapılmaz mı ya fırma neden bunun için bir çözum bulmuyorlar ınternet paketın olmasa 3g gorusmesı olmıyacak mı bu kadarı yeterlıdır sıze...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şebeke üzerinden görüşme bazı üreticilerin telefonlarında var bazılarında yok.
sebebi şu: operatörler (vodafone, trcell vs.) üreticilerden ön kameranın şebeke üzerinden görüşme yapılmasını engellemesini istiyor. bu ne demek. birçok kullanıcının internet paketi almaması.. yani para kaybı..
bildigim kadarıyla htc nin eski versiyonlarında şebeke üzerinden görüntülü görüşme vardı. samsung da hala var sanıyorum.
ama diğer telefonlarda şebeke üzerinden değl. 3g internet üzerinden viber benzeri prg. ile görüntülü görüşebiliyorsunuz.
böylece operatörler de amacına ulaşıyor. size internet satıyorlar..