Samsung S3 Orijinal Firmware Yükledim Samsung Yazısı Geçmiyor

Bu konuyu okuyanlar

barissev59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dediğim gibi telefon açılmıyor telefon s3
s3 açılmıyordu yanlış firmware yükledim
şimdi orjinal firmware yükledim bu seferde SAMSUNG yazısı mavi oluyo mavi oluyo hiç açılmıyo sonsuza kadar acil yardım şey yeride açılmıyo ses açma home power yapıyorum orada açılmıyo acil yardım :crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying:

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
benzer sorun
http://forum.shiftdelete.net/samsun...3-'-um-acilmiyor-acil-yardim.html#post2856159

Panik yapma.
Telefon kapalıyken ses açma home ve power butonuna basılı tut, recovery açılması lazım. Recovery'de şunları yap.
Wipe cache
Wipe dalvik cache
Wipe data/factory reset
(bunlardan biri advanced altındaydı hatırlayamadım)
Sonra telefonu yeniden başlat, bi süre cyanogenmod dönecektir sonra açılması lazım.

Açamazsan Download moda girip Odinle firmware yükletiriz.

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
telefonu kapat home+volume up+power düğmelerine basılı tut samsung galaxy yazısı geldiğinde çek ellerini çıkan ekranda wipe data factory reset e gel ses tuşları ile power düğmesiyle onayla daha sonra wipe cache partitiona gel yine power düğmesi ile onayla telefonu şimdi yeniden başlat sonra sonucu buraya yaz

barissev59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yazılar yabancı bu seferde lütfen yardım

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
hangi yazılar yabancı? samsung yazısı geçti bitti ingilizce yazılar mı geldi yoksa recoverydeki küçük küçük yazılardan mı bahsediyorsun

barissev59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung yazısı geçti ingilizcede değil yunanca m ne tersten

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ya cevap yokmu acil lütfen yarın lazım telefon yazılar türkçe değil telefonu açtm ama yabancı lütfen yardım

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
eğer orjinal firmware yüklemişsen ilk açılışta sana dil seçimi ekranını getirir, ingilizce seçili olur English in üstüne basıp alttan Türkçeyi bulup seçersin sonra devam edersin
sen hangi romu yükledin bi link verir misin
bir de bulunduğun ekranı biraz tarif et mümkünse fotoğraf falan koy