Kore malı galaxy s3

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:rolleyes::hammer:gerçekten dokunmatiği diğer çin malları gibi değil çok güzel . menü görünümüde bire bir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadasım baska herhangı bır telefonun ıp numarasını atıracaksın telefona kayıtlı olur hem de ucuz olur ceker de kapanmaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
120 tlye aldım kore malı tema uygulama falan destekliyo birazda satıcıya bağlı bişey aslında

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba kardeş bende gaziantepte oturuyorum bu özellikli telefonu nerden_ aldın 16gb hafızası 8mps olması 500liraya iyi uygun bende almak istiyorum yardımcı olursan sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
200 teleye s3 androit 4.00 işlemci dört çekirdekli 8 mp kamera orjinalle birebir iki yl garanti 10 gün içinde değişim artı ücretsiz teknik servis imkanı orjinalle aynı özellikleri taşımakta .bu özellikte telefon var ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynısı var ama internetten oyun indirilemiyor sanırım çakmalarda android yok o yüzden olabilir mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bende sipariş verdim yarın gelecek kore malı diyorlar birebir aynı diyorlar 4 çekirdekliymiş kapağını orjinal kapağıyla değştirip 1. sınıf replika olarak satışa sunuyorlar bakalım gelince sizlerle burda paylaşırım fiyatı ise 279 tl

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar telefon geldi baska bır telefon yollamıslar içinde java bir telefon vardı s3 benzeyen ama s3 le uzaktan yakından alakası olmayan anlıcanız dolandırdılar ama allahtan abim polis teşkilatında kıdemli birisi gun ıcerınsde 5-6 defa aradım telefonu yollıcaz yanlıslık oldu dedıler sonra öğleden sonra aradıgımda gec oldu kargo kapalı dedıler saat kı 3-4 idi adreslerını ısttedım vermedıler bi çok yerden yolluyoruz dedıler son telefon gorusmemde nerde olduklarını buldular istanbulda telefon aracalığı ile 5-6 kişiyede aynısını yapmışlar yanlış ürün vb giibi görüşmelerinde hepsi çıktı mahkemeye vereceğiz anlıyacağınız dolandırıldım ama onlara fazlasıyla patlıyacak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesim ya ben de alacam da biraz daha bilgi versen hani işletimi kamerası falan haa

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de aldım ama google play yok nasıl yükleyebilirim medine'den aldım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nette gezinirken denk geldi size şöyle samimi bir bilgi vereyim , bugün itibari ile sıfır note 2 sahibiyim , arkasında made in kore yazıyor , bire bir aynı dış görüntü , elime aldığımda orjinal gibi kaliteli plastik ve ekran , dokunmatiği mükemmel hassas ,ekran çözünürlüğü 480*854 test ettim çünkü kendime ait orjinal samsung galaxy s (i9000) var 2.5 sene önce 1.250TL bayılmıştım ama babalar gibi hala satmayı düşünmüyorum hiç neyse kore malı note 2 nin işlemcisi armv7 processor rev 10 (v71) çift çekirdek ve 1.6ghz çok akıcı iyi bi işlemci , ram 2 gb ram süper, şarjı çok iyi gitti 7-8 saattir kurcalıyorum ayar vs %30 a geldi şarja taktım tekrar, gelelim kameraya kamera çözünürlüğü 8mp gözüküyor ama değil galaxy s in flash sız 5 mp kamerasıyla karşılaştırdım malesef bundan kötü çekiyor resim ve videoyu ama karanlıkta daha iyi kore malı note 2 flashı var çünkü gündüz çekimide fena sayılmaz sadece kıyasladım,ben note 2 yi 500 e aldım kayıt sorunu da yok, çatır çatır konuştum en önemli şeyi unuttum arkadaşlar nette çok hızlı ve oyunlarda kasmıyor, kore malı note 2 dehşet o derece, tavsiye edermiyim fotoğraf çekmek isteyenlere etmem ama nette gezmek oyun oynamak vs diğerlerini yapmak için bu paraya bu hizmetleri veriyor bana tavsiye ediyorum sudan ucuz bugün en kelek telefon bile 300 lirayken 500 liraya 1.6 ghz çift çekirdek 2gb ram dokunmatiği harika görüntüsü bire bir olan bir cihazı gözüm kapalı tavsiye ediyorum,bir daha da telefona milyarlar dökmem ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
120 TL ye alan biri varmış..nereden almış...cevaplarsanız sevinirim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben 140 tl ye aldım gayet memnunum android yok ama bir cok işimi görüyor . baska ne olabilir digeri on katı fiyatına . o gecmiş olsun diyen arkdslr . zaten android olsa sizde alacaksınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hayır kapanma durumu olmuyor internete giriyo sadece kamerası 8 tavsiye ederim güzel tel dokunmatiğide güzel:thumbup:

galaxymania

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
orjinal üretim kore malı olanlardır.vietnamda geliri düşük ülkelere satmak amacıyla samsung üretim yaptı teknik olarak kore malı ile arasında fark yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende aldım 700 tl ye android markete falan giriyorum 2gb lık oyunları kasmadan oynuyabşlştorum bi fark yok ama download moduna falan girmiyor sonra hafızası 16 gozukuyor ama 4 gb . + ram 2gb,4 çekirdek işlemci fakat dediğim gibi root atmak isteyen rom ile ugrasanlar ve android sürümünü güncellemek isteyenler bunu kesinlikle yapamıyacaklar güncelleme gelmiyor ,manuel yapmaya çalışsanızda download moduna girmediğinden olmuyor ben bunlarla ugrasmam diyenlere tavsiye ederim tabiki.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaş doğru sölüo korefanı olduğumdan biliorum samsung u koreliler yapmış :yes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bilmeden konuşmayın ben aldım kore malı s3 400 tl ye 6 aydır kullanıyorum. Hiç bi farkı yok youtubeye giriyor android 4.00 face google video oyun her türlü açılıyor tek şey yansanayi mallar ağarlıklı bi telefon ve 4 çekirdek 2 gb ram 8 gb hafıza kamerasıda 5 mp flası falan aynı bi sorun yok 1 e bir kimse farkedemez bile kore malı olduğunu gerçi zaten s3 kore malı :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
toplam mallarbunlar arkadaslar ama oparaya kullanılır guzelde bende yarın alcam bıraz kullandım ekranı ve dokunmatıgı orjınal arka kapagı ve bataeyası dandık bıraz ama orjın bı kapak takınca super gorunuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende aldım ama wifi yok galiba bulamıyorum nerede acaba bu wifi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben kore malı galaxys3 aldm 400 tl ye çok bi farkı yok sadece hafızası biraz düşük diğer bütün özellekleri aynı android ekran fotoğrafı da çekiyo bi kere yanlışlkla çektim ama nasıl çektiğimi bulamadm bi de bazı uygulamaları açmıo ama genelini yükleyebiliyorum interneti de gayet iyi herhangi bi siteden videoları rahatlıkla açabiliyorum çok memnunum herkeze tavsiye ederim ama heryerdeki aynı olmuyo iyi olanını bulmak lazım ankaradaki arkadaşlara yardımcı olabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sizce glaxi s3 kore malı alsam elimde patlarmı soru çıkarmı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim bahsettiğin bu telefn nerede acaba yardımcı olurmusun ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar hiç sorun falan olmuyor,kapanma falanda yok öyle bişey olursa 20 tl veriyorsun açıyorlar internet ayarlarınıda 5tl ye yapıyolar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben gaziantepte oturuyorum tustik çarşıdan iphone 5 aldım (androidli 4.1) birz garip geliyo rm ini hızını nası ögrenicem adam deiştirirse s3 almayı düşünüyorum veya note 8 e gidiyorum ben memnunun 1.900 note 2 aldık arka kamerası aynı diye bilirim ama ön güneş ışıgını fn ayaarlaman lazım o kötü gta 3 yükledik açmıyo bilmiyorum note 2 alsam yani adam degiştirse gta 3 fln oynuya bilirim deilmi

Artvincenter

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Çin değilse tayvan kore japon hepsi olur :) ama özünden şaşmanyın bence yada daha uygun telefon kullanın.

Son mesajlar