HTC One kutu içeriği

Bu konuyu okuyanlar

berk evliya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Htc one in kutu icerigi nasil olacak henuz bir bilgi verildi mi. En cok merak ettigim kismi kulaklik kismi bazi firmalar htc nin bazi modellerinde htc kalitesinde kulaklik yollanmiyor diye telefona es deger beats kulaklik kampanyasi duzenliyor bu telefonla birlikte nasil bir kulaklik yollanir dersiniz ? Sonucta multimedya telefonun kralini htc satarken normal bir kulaklikla gecirstirmez diye umuyorum...

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
içinden beats kulaklık çıkıyor
[video=youtube;yBJiTQrs_DQ]http://www.youtube.com/watch?v=yBJiTQrs_DQ[/video]

3xpired

Doçent
Reaksiyon puanı
1
içinden beats kulaklık çıkıyor
[video=youtube;yBJiTQrs_DQ]http://www.youtube.com/watch?v=yBJiTQrs_DQ[/video]

Abi ben bile ağzım açık heyecanlı şekilde izliyorum buradan elime alsam titreyerek açarım düşürürüm falan :D

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Beats veriyorlar cok da iyi yapiyorlar :) Xperia Z ve hTc One arasindayim. İkiside gelsin bi elime alayim.. :)

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ßLaCkЯiDeЯ;2781496 dedi ki:
içinden beats değil ama yeni bir kulaklığa ihtiyaç duydurmayacak bir şey çıkıyormuş

ingilizcem pek yok beats diyince beats sandım meğer beats değil diyomuş :D

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
güzel telefon kim ne derse desin.

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Şu sağ tarafın da kırmızı bi ışık çıkmıştı o ne idi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
satılık htc one x + var sırf bu cihazı almak için satarım

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
HTC ve KVK/Turkcell'in normal HTC One paketinden Beats kulaklık bulunmuyor.
AVEA sanırım One X+ ile birlikte Beats vermişti ama bu Avea'nın kendi inisiyatifinde olan bir şey idi. One'da da durumun farklı olacağını sanmıyorum.

smnfrkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Normal kutudan çıkan Beats değil, daha hiçbir yerde "İçinden Beats çıkıyor." diye duymadım, okumadım. İçindeki kulaklık Beats'i aratmayacak kadar iyi ses veriyor diyorlar sadece.

benjamin14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc one için hangi renk seçenekleri mevcut. siyah ve gumus mu sadece, beyaz ı var mı 32 gb lık olanında. degisik seyler okudum, gördüm. bi bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

Fox River

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
htc one için hangi renk seçenekleri mevcut. siyah ve gumus mu sadece, beyaz ı var mı 32 gb lık olanında. degisik seyler okudum, gördüm. bi bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

Siyah - Gümüş ve Kırmızı renk seçenekleri olacak. Kırmızı ülkemize gelmeyecek olan renk... Bu Cihaz Kral gerisi hikaye be...

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
arkadaşım 3 gün önce ip5 i satıp almış ama cihazın şöyle bir sıkıntı varmış cihaz ısındıkça yavaşlıyormuş performansı ciddi manada düşüyormuş bunu mesut çevik te söylemişti gerçekten doğruluk payı varmış :) kamerası için ise ip5 kesinlikle çok daha iyi dedi arkadaşım ama video çekimindeki ses kalitesi çok hoşuna gitmiş ama onda da imaj sabitleyicisi dediğimiz olay yüzünden sınıfta kalıyormuş özellikle hareket halinde çok titreşim meydana geliyormuş onun dışında bir sıkıntısı yok pil için 2 hafta bekleyecekmiş tam randımanlı o zamana kadar olur dedi :) pişman mısın dedim ? cevap veremedi muallakta kalmış :D

benjamin14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Siyah - Gümüş ve Kırmızı renk seçenekleri olacak. Kırmızı ülkemize gelmeyecek olan renk... Bu Cihaz Kral gerisi hikaye be...

Cok tesekkur ederim. Ayrica bi sorum daha olacak, nisanin sonunda turkiyeye gelmis olacak diye soyleniyordu htc one icin fakat bu surenin mayis in ortasi veya mayisin ikinci yarisi gibi bi tarihe uzadigi gibi bisey okudum htc one in facebook sayfasinda fakat kaynagin guvenilirligi konusunda bi bilgim yok, bi bilginiz varsa paylasabilir misiniz

Fox River

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Cok tesekkur ederim. Ayrica bi sorum daha olacak, nisanin sonunda turkiyeye gelmis olacak diye soyleniyordu htc one icin fakat bu surenin mayis in ortasi veya mayisin ikinci yarisi gibi bi tarihe uzadigi gibi bisey okudum htc one in facebook sayfasinda fakat kaynagin guvenilirligi konusunda bi bilgim yok, bi bilginiz varsa paylasabilir misiniz

Nisan ayının sonunda gelmesi bekleniyor, fakat yekpare kasa üretiminden dolayı biraz daha gecikme olması normaldir. Mayıs ilk haftasına kadar kanımca gelir.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşım 3 gün önce ip5 i satıp almış ama cihazın şöyle bir sıkıntı varmış cihaz ısındıkça yavaşlıyormuş performansı ciddi manada düşüyormuş bunu mesut çevik te söylemişti gerçekten doğruluk payı varmış :) kamerası için ise ip5 kesinlikle çok daha iyi dedi arkadaşım ama video çekimindeki ses kalitesi çok hoşuna gitmiş ama onda da imaj sabitleyicisi dediğimiz olay yüzünden sınıfta kalıyormuş özellikle hareket halinde çok titreşim meydana geliyormuş onun dışında bir sıkıntısı yok pil için 2 hafta bekleyecekmiş tam randımanlı o zamana kadar olur dedi :) pişman mısın dedim ? cevap veremedi muallakta kalmış :D

Sanırım arkadaşınız İOS tan sonra android kullanmaya pek alışamamış. İphone 5 ile aralarında illaki birbirlerine üstün özellikleri vardır. Fakat; kullanılan ekosistemler farklı olduğu için yadırgaması normal. Zamanla alışacağına ve hatta vazgeçmek istemeyeceğine bahse girin kazanırsınız. :p

benjamin14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nisan ayının sonunda gelmesi bekleniyor, fakat yekpare kasa üretiminden dolayı biraz daha gecikme olması normaldir. Mayıs ilk haftasına kadar kanımca gelir.

tesekkur ederim umarim dediginiz gibi olur, yoksa htc one a aşık olan biri olarak ben bile vazgecebilirim bu telefonu almaktan. Bekle bekle nereye kadar, insanin canı sıkılıyor

Sanırım arkadaşınız İOS tan sonra android kullanmaya pek alışamamış. İphone 5 ile aralarında illaki birbirlerine üstün özellikleri vardır. Fakat; kullanılan ekosistemler farklı olduğu için yadırgaması normal. Zamanla alışacağına ve hatta vazgeçmek istemeyeceğine bahse girin kazanırsınız. :p

tesekkur ederim umarim dediginiz gibi olur, yoksa htc one a aşık olan biri olarak ben bile vazgecebilirim bu telefonu almaktan. Bekle bekle nereye kadar, insanin canı sıkılıyor

redick61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiç kimse beni bu cihazdan vazgeçiremez. her meyvenin tadı farklı hesabı o şekilde değerlendiriyorum ben. istediği kadar android olsun adamlar arayüz tasarım on numara yapmış diğer htclerle alakası yok resmen sınıf atlatmışlar markaya..

benjamin14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yapmislar yapmasina da hani cihaz nerede, ne zamandir tanitmislar ama yok iste satamiyorlar. Ve gorunen o ki yeni bi gecikme kapida. Cihazin mukemmelligine bi lafim yok, cikar cikmaz alacagim ama bu kadar da bekletilmez ki be kardesim

Milton Sirotta

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
XPERIA Z ye göre çok daha gelişmiş bir telefon.Herkes Z'nin su geçirmezliğini seviyor ama aldığında havuza mı gireceksin? ya da bir yağmur damlası geldiğinde hemen telefon mu bozulacak? 2000TL'ye yakın telefon alıyorsunuz yüksek grafikli oyunları çalıştırmıyor.Neden XPERIA Z aldın desek su geçirmez derler,telefonu aldığında yağmurda kullanmaya bile kıyamayacaklar zaten.Sıralamam One > S4 > Z.

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çoğu modellerinde bir süre sonra geri tuşunda problem olduğu söyleniyor.
[video=youtube;7v5Oc5-7rbA]http://www.youtube.com/watch?v=7v5Oc5-7rbA[/video]

boxer39585

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu arada HTC zamanında Beats Audio' nun %51 ini satın almıştı sadece o zamanlar Sensation XE ve Sensation XL' nin yanında iBeats kulaklıkları verdiler. Sonra HTC, Beats Audio' nun hisselerini sattı ama sadece %25 i HTC de kaldı. Onun için bu iki telefon haricinde Beats kulaklık vermiyeceklerini duyurdular.