Odin ile telefon arası bağlantı kuramıyorum yardım lütfen !!!

Bu konuyu okuyanlar

serboys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsun galaxy y s5360 kullanıyorum room yükledim yükledikten sonra açılış ekrarnında kaldı telefon açılmıyor. telefonu usb bağladığımda 4 tane driver arıyor bulamıyor driverları yükledim anakart driverlerini güncelledim kies yükledim pc studio yükledim ama yine de telefonu görmüyor aygıt yöneticisinde şu dört driver yüklenmiyor

CDC Object Exchange (OBEX)
CDC OBEX Data
CDC ACM Data
CDC Abstract Control Model (ACM)

bana yardımcı olun lütfen

serboys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yardım edebilcek yokmu

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
samsung usb driver kurdunmu?

serboys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet herşeyi denedim yazdıklarımı bulmuyor internettede yok telefon kaldı öyle hiç bi işlem yapamıyorum.

hidu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun bende de var 2 pc de denedim neler yaptım olmadı kies filan kurulu eksik birşey yok.

blizzard_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung cable driver kurlu olduğunda kies 'in pc üzerinde kurulu olmaması gerekli bildiğim kadarıyla.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sonunda başardım aynı 4 sürücüyü bende yükleyemiyordum aklına gelebilecek herşeyi yaptım umutsuz olma çözülüyor telefonumun özel olduğunu hiç bişeyin çezemeyeceğini zannetmiştim ama nasıl çözdüm bilmiyorum ama windows 7 bir sistemde kies modunda kieste driverları yükledim daha sonra odini açıp download moda aldım com yeşile döndü drivertoolkit diye program yükledim o yardımcı olmuş olabilir kolay gelsin vazgeçme... :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben böyle teknik şeylrdn hiç anlamam ama benim sorunum telefonum bilgisayara bağlanıyor fakat telefonumdaki dosyaları bilgisayarda göremiyorum :( Yardım ederseniz sevinirim :)