Samsung kies bağlantı problemi

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar corby II var bendede data orjinal değil takıyorum bağlantı kuruluyor dosya aktarımı yapabiliyorum fakat şarj da sıkıntı var 2 gündür şarj etmeyi deniyorum(şarj aletim olmadığı için) gece taktıktan sonra sabaha olan şarjıda yiyip bitiriyor bunu nasıl çözerim şu anda kies indiriyorum samsung dan varsa bilen acil bi cevap lütfen.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefon pc uygulamasına bağlanıyo ve şarj oluyo bunun olmaması için ne yapabilirim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bendede aynı sorun vardı çözüldü kies programının logosuna sağ tıklayıp özellikler diyin ve uyumluluk modunu xp sp3 dü bende vistayı seçtim sp2 uygula ve tamam dedim sorun çözüldü başladı sürücüleri yüklemeye ve tanıdı telefonu. hata ayıklama modunu açın ama sürücüler yüklendikten sonra

hllksck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
wıfı ıle yap daha garantılı ve daha hızlı oluyor tarayıcı ya telefonda gorunen ıp adresını yazdıktan sonra hemen telefon gelıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşla bişey soram bu samsung kieste bağlanıp mesajları nasıl görebilyosun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaş samsung alıcağına taş al daha iyi ya marka fanatiği bi adamı soğutacak kadar beceriksizler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu sorunu telefonu servisten alınca yaşamaya başladım telefondan mıdır yoksa win7 de nmi anlayamadım önceden vistay la sorunsuz bağlanıyordum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorunu telefonu servisten alınca yaşamaya başladım telefondan midir yoksa win7 den mi bilemedim eskiden vista ile sorunsuz bağlanıyordum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
"Arkadaşlar bendede aynı sorun vardı çözüldü kies programının logosuna sağ tıklayıp özellikler diyin ve uyumluluk modunu xp sp3 dü bende vistayı seçtim sp2 uygula ve tamam dedim sorun çözüldü başladı sürücüleri yüklemeye ve tanıdı telefonu. hata ayıklama modunu açın ama sürücüler yüklendikten sonra" sorunumu çözüldü. Windows 7 seçtim hal oldu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hepsini denedim ama hala çözülmüş değil. Kies'i son sürüm olarak tekrar yükledim, Samsung USB Driver'ı yeniden yükledim, Yığın depolama'yı seçtim, Medya Oynatıcı'yı seçtim, Vista sp2'yi seçtim, Windows7'yi seçtim ama ne yaptıysam olmadı. Sonuş hala aynı. "USB Aygıtı Tanınamadı."

Şu konu ile ilgili kesin bir çözüm sunabilecek bir arkadaş var mı? Buradan göremeyebilirim rica etsem facebook'tan ulaşabilir mi?
fb/srhtgnysu

djburaksin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu soruna kesin çözüm bulmuş bulunmaktayım anlatıyorum:
1-) İlk önce telefon USB ye takılı ise çıkarınız.
2-) Telefonunuzda SD Kart takılı ise çıkarınız.
3-) (USB geri takınız.) Ayarlar > Kablosuz ve Ağlar > Bağ. ve taşınabilir Wi-fi alanı > USB Bağlanıyor
seçtikten sonra bilgisayarda Driver kurulumu gerçekleşecek 1-2 dk kadar sürecek. performansa göre.
4-) USB bağlanıyor tekrar kutucuğu boş bırakıyoruz yani iptal ediyoruz.
5-) KIES LITE Açmayın diğer Sadece KIES yazanı açın fakat sağ tıklayıp Yönetici olarak çalıştırın.
6-) Telefonunuz USB ye takılı zaten o sırada ve yedeklemeye otomatikmen başlayacak.
Bu işlemleri yapmadan önce son sürüm KIES olduğuna dikkat ediniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
öncelikle programı pcden tmamen kaldır cihaz takılıyken bilgisayarım sağ tıkla özellkller aygıt yöneticinden samsung usb deviceyi kaldır kesinlikle ve kesinlik kiesin Kies_2.3.2.12074_13_13 sürümünü kur telefonunu bağla bağlıyken yeniden başlat bu iş bu kadar boşuna uğraşmayın benim denemediğim kalmadı cihazım s4 mini

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:closedeyes:
samsung corby 2 kullanıyorum önceden pc windows xp idi şimdi windows 7 ve artık telefonum usb ile pc ye bağlanmıyor kamera olarak görünüyordu şimdi hiç görünmüyor ama telefonda bağlandı diye görünüyor yardımcı olursanız sevinirim lütfen..:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kabloyu takınca telefonun sol üst köşesinde usb simgesi çıkacak. oradan tutup aşağı çekince ORTAM CİHAZI OLARAK BAĞLAN yazacak. orayı açıp ORTAM CİHAZI(MPT)yi seçerseniz sorun halloluyor. yoksa telefonu kamera olarak algılıyor ve bir türlü kiesle bağlantı kuramıyorsunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 gündür uygulamadığım çözüm kalmadı ama yinede bağlanamadım kiese. Çok garip bi durum oldu. az önce bağlantı kablosunu değiştirdim ve kies telefonu gördü :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bendede aynı sorun vardı çözüldü kies programının logosuna sağ tıklayıp özellikler diyin ve uyumluluk modunu xp sp3 dü bende vistayı seçtim sp2 uygula ve tamam dedim sorun çözüldü başladı sürücüleri yüklemeye ve tanıdı telefonu. hata ayıklama modunu açın ama sürücüler yüklendikten sonra

Arkadaş çözümü vermiş bende onun yöntemini deneyince sorun çözüldü bu konuyu lütfen atlamayın.
Bende de xp olarak işaretliydi win 7 yapınca sorun çözüldü

Y

yahya aykan

SDN Okuru
telefon yurt dışından geldi marka grand neo plus bn ne yapmalıyım güncelleme atmak ıcın güncelle ye basınca yetkıler deıstırılmıs gıbıo seyler dıyor ne yapmalıyım açıl

TR40

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanlış kies kurduğun için örneğin 4 serisine ait kies 5 serisini çalıştırmaz. Dikkat ederek oku v indir!