Her Yöne 500 Dakika + 1000 SMS + 1 GB İnternet 19 TL - Vodafone FreeZone

Bu konuyu okuyanlar

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
'Tv reklamında maksimum 3 ay' diye bir ibare gördüm. Bu işin aslı astarı nedir?

Vodafone Komple Özgürlük Paketi’ni istediği tarihte sona erdirme veya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

3 ayda olur 1 ayda olur 12 ayda olur bu madde sakat ama bence 12 ay yaparlar en az yoksa imaj olarak vodafone yerlerde olur çok küfür ederler :)

stbrkkr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben turkcell faturalıyım bu tarifede faturasız bi tarife
acaba bende geçiş yapabilir miyim?

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Komple Özgürlük Paketi19 TL’ye 30 gün boyunca yurtiçi her yöne geçerli 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet içerir.

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

Böyle bir şey var.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
30 gün olayı bütün hatlarda geçerli kontör yükledikten sonra 30 gün kampanya sürer 30 gün sonra harcamadığınız dakikalar mesajlar vs silinir tabi bunda şaşıracak bişey yok. 19 tl yükle 1 sene boyunca harca diye bir kampanya dünya tarihinde yok.:)

aagkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
3

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Bunda taahüt var mı 19 TL kaç ay geçerli bilen var mı? Bu da önemli.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Komple_Ozgurluk_Paketi.php

Son maddeye dikkat:D

Vodafone Komple Özgürlük Paketi’ni istediği tarihte sona erdirme veya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

2 ay sonra fiyatın değişmeyeceği ne malum

Bi de artı Vodafone geçince bu olay sadece FATURASIZ HAT sahiplerine uygulanacakmış.

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Arkadaşlar. bence bu tarifenin sakıncalı yönleri

1- Öncelikle 19 yaş altı kişi hat sahibibnin 1.derece yakını olacakmış
2- Tarifenin fiyatı konusunda taahhüt verilmiyor yani gelecek ay 30-40 tl oldu diyebilirler
3- 0850 ile başlayan nolar ücretli imiş. dakikalardan düşmüyor
4- Ücretlendirme 60 sn bazlı
5- İnternete maalesef 1 gb sonrası otomatikmen kapatmıyorlar. illaki siz kontrol edeceksiniz diyorlar. yani çok büyük süprizlerle karşılaşılabilinir

bunlar arasında en önemlisi 2. madde fiyat konusunda söz vermemeleri
bilginize

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Paketi istediğimiz zaman iptal edebiliyor muyuz? Yoksa her ay 19TL vermek durumunda mıyız? Bir de 60 sn olayı aç-kapa yaptık, 1 dk mız gitmiş oluyor olayı mı acaba?

Şimdi şu sayfayı okudum da www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Komple_Ozgurluk_Paketi.php iptal edilebiliyormuş tabiki de :) Onun haricinde 60 sn periyotu ve ücretin-kampanyanın süreklilği hakkında bilgi olmaması dışında standart bir kampanya bence. Diğer paketlerde özel servis numaraları sabit hat olarak mı işlem görüyordu? 444 ler ve acil numaralar dahilmiş kampanyaya.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
birinci derece derken annemiz, babamız ve çocuklarımız mı bunlardan başka kimsenin üstüne olmaz mı

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Ya arkadas camur atacak yer ariyorsunuz.. Bu kampanya en az 1 yil ayni fiyatla devam eder..
Avea'da sona erdirme ve fiyat oynamasini gizli tutuyordu 1 yil sonra yapti yapacagini..
0850'li hatlar hangi kurumda dakikadan dusuyor?
Kampanya sadece faturasiz hatlar icin. Taahhut yok. Sms ile abone olunuyor pakete istediginiz zaman da cikabiliyorsunuz paketten..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaşım 26 dan fazla etrafımda küçük kimsede yok kayıt yaptırabileceğim ben bu tarifeyi kullanamıyacakmıyım ?? eğer olursa avea çok müşteri kaybeder

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bunlar mevcut abonelerini diğer operatörlere kaptırıyorlar,kaş yapayım derken göz çıkarmak diye buna denir,madem yapıyorsun bi iyilik, neden kendi hazır abonelerini başkalarına kaptırıyorsun,bunlar müthiş pazarlamacı :)

Reus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güzel tarife Avea'dan vodafone geçiş zamanı
:)

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
hat taşıma işlemlerini başlattım :) bekle beni vodafone :)

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Gecen cumartesi gecme isteginde bulundum bugun mesaj geldi. Yarin sabah geciyor hat Vodafone'a..

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
ben bu şekilde yıl başı tarifesi yapmıştım, sonrasında avea sağolsun bana coll center yapmıştı yok aga turkcell 'den vazgeçmem kazıklansam da..

surfking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
salı akşamı başlattım işlemleri bakalım ne zaman onaylayacaklar :D

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
biz vodafonu bırakıp aveaya geçtik millette avedan vodafone geçiyo. Eski aboneler unutulunca aboneler yer değiştirdi:) vodafonun da aveanın da birbirinden farklı yok kampanyaları da şartları da aynı.

Reus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı tarifeyi avea dan kullanıyorum çekim gücü için vodafone daha iyi

Youshet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vodofone Fifti. Vodofone' müşteri hattını aradım int. için. Telefon int girmiyordu int ayarı isteyecektim 2 Dakika sonra Müşteri H. Yüzüme kapattı. Aranıyor,Aranıyor dedi.

Tüü ben sizin M. H. Kadronuzun içine.

Turkcell'de ayar falan almadan acabiliyorum İnt.

Turkcell'e geç kafanız rahat olsun beyler.

AHMT06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vodofone gençleri yaşadı

vodofone gençleri yaşadı

Regionella

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
sadece yeni vodafone'a geçenler için mi bu?

ben 7 ay önce aldım vodafone hattımı

Brix

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yarın numara taşımaya başvursam belirtilen tarihler arasında taşınmış olur mu ? Sonra gidip boşuna numarayı taşımış olmayalım.

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Mevcut aboneler ikinci planda yine. Vodafone iletişim sayfasından düşüncelerimi dile getirdim. http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
arkadaş çok haklı biz vodafone kullanıcıları mail atmalı avea kendi kullanıcılarına bu paketi 23 liraya sundu vodafone da sunar.sadece yeterli şikayet.

Mevcut aboneler ikinci planda yine. Vodafone iletişim sayfasından düşüncelerimi dile getirdim. http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
arkadaş çok haklı biz vodafone kullanıcıları mail atmalı avea kendi kullanıcılarına bu paketi 23 liraya sundu vodafone da sunar.sadece yeterli şikayet.

Youshet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence pankart açıp protesto edilmeli.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
BAKİYEYİ ÖĞRENMEK İÇİN (OZET yazın 7000'e yollayın)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
valla turkcelle geçtım geçtıgıme pışman oldum cunku bır ara kontorum bttı gıttım 20 tl hattıma yukledım sonra baktım geldımı dıye sadece 10 kuruş tek kalmıstı gıttım adama sordum dedıkı o turcell ın para kesıntısı dedı benım hattın eksılere gırmıyordu hıç bır abonelıgımde yoktu o 20 l çope gıttı ben vodafona geçtım kafam rahatladı

Son mesajlar