Kopya Çekme Yöntemleri

Bu konuyu okuyanlar

cuvaldız

Doçent
Reaksiyon puanı
5
4 5 tane uç kutusuna yazardım yazdıkca degistirirdim. yaz okulunda iyi bi hocamız sınav hesap makinesi niyetine tel kullandırırdı telefondan google girip sinavda arastirma yapardim Sıraya yazın yazın kapri giyin bacagınıza kopya yı yapıstırıp acıp bakın

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Telefon yöntemi iyi, kullanırım zaten:) Koy bacağın üstüne, hocayı görünce bacağın altına koy gitsin:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar kopyayla ilgili en iyi yöntem dosya yöntemi. hocA diyoya kağıtlarınızı dosyanın içine koyun işte dosyanın içindeki kağıttada kopya yazıyor. alın size 100 başarılar...:cool::rolleyes::4::wub:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben neler neler yaptim ama bi keresinde fena yakalandim yanimdaki dehaya ayağa kalkarak baktim napiyosun diye bağirdi hoca silgi alcam dedim ama silgi masamda duruyodu neseki ceza vermedi ama 2. Dönem dikkatli olmam lazim beni dağiticak

İhtiyar-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Benim sık kullandığım çok güzelde işleyen kopya yöntemini söyliyim size: Çalışkan arkadaştan alırım notları yazısı güzel olan arkadaş temiz kağıda geçirir bende fotokopi makinesinden küçültürüm parmak kadar kağıt ister çıkar bak ister kağıdın altına koy tabi bu hocaya göre değişir.Sınavında 6 kopya götürüm 6 sınıda yakalattırıp 7.sinde son cümleleri bitirip 98 almış adamım ben övünmek olmasın işi bilecen işe gitmeyecen Tabi her sınavda kopya çekilmez hakedenin dersinde çekin arkadaşlar çalışacağınız derslere çalışın lütfen konu için emeğine sağlık :)

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=331334]ChuckyS[/MENTION]

Sekiz yas birden yaslanmissin dogum günün kutlu olsun :D:D

quadrack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir öğretmen olarak konuyu dikkatle inceledim ve çok faydalı buldum, gereken dersleri çıkardım. Yakın zamanda bende kopya çekerken yakalanan ergen halleri ile alakalı bir yazıyı ilginize sunmayı planlıyorum. Esen kalın..

karacaerc

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Konuyu açan açtığında 17 yaşında azimle kopya çeken başarılı bir liseliymiş..

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Yöntem biliyorum ama öğretmen üyeler okuyor.. Yapmayın bi gıcıklık.

Kendiniz öğrenin, kopyanın da kopyası mı olur :p Kötü örnek olmayalım, sınavlara çalışarak girelim :p
Arada sitedeki reklamlara da tıklayalım, örnek üye olalım :p

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
En kolayı alıyorsunuz elinize bir adet A4 kağıt yazın bütün kopyaları ne varsa. Sonra kopya işi zaten bir sanattır o kopyayı yazana kadar zaten ohhhooo :) Kopyayı yazdığınız kağıdı 2-3 gün öncesinden elinize alıp ezberliyorsunuz :) Kopyayı ayağınızda, bacağınızda, kolunuzda, bileğinizde, avucunuzda taşıyacağınıza beyninizde taşıyorsunuz :) Zaten kopya yazmak için konuyu bilmek gerekir kopya 50 sayfayı yaklaşık 4 cümlede özetleyen şiir biçimidir :D

PatavatsiZ

Doçent
Reaksiyon puanı
0
valla süperdi be hakkaten anılarım depreşti :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben bilmem ama siz kopyayla kul hakkına girionuz böylece hepiniz herkeze sevap vereceksiniz:hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Güzel yöntemler :) hayatimda ilk defa bu sene böyle bi siteye girdiğim için biraz garip hissettim yarin mat sinavi var da :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
biz arkadasimla cekiyoruz, yanimda oturuyo. tabii her derste cekmiyoruz bazi derslerde cekiyoruz:D bi keresinde siraya yazmistik. bi keresinde kucuk kucuk 9-10 kagit hazirlayip botumuzun icine koymustuk. bi keresinde de cantayi acip su icicem diye suyu alirken kagitlardan bakmistik :)))))

abdullahcelik

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kopya zeki adamın işi gerçekten tabii birazdan hocanın insiyatifine kalmış bütün hocalar kimin kopya çektiğini bilir ama uğraşma :D

Goliath

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir de kopya hazırlarken derse alışmak vardır :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gençler kopyayı nasıl marifet gibi anlatıyor. sanki iyi bir iş yapmış gibi. diğeri ise "kopya zeki adamın işiiii ollluuum" diye yüzyılın saçma salak kişisi olarak lafa girmiş. yahu nasıl bir nesil bu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
koridorda, sınıfa yakın ama kolay görülemiycek bi yere sınav olacağınız dersin kitabını koyun(bizim sınıfın yanı boş depo orayı kullanıyorum) sonra sınavda sınav kağıdına 5 dk göz atın . sonra kaos yöntemindeki burnu kanayan kişi siz olun ve tuvalete gitmek için hocadan izin isteyin. kitabınızın yanına gidin sınavdaki soruların cevaplarına bakın(çok uzun sürmesin) sonra gelin sınıfa kitapta gördüklerinizi yazın. bu kadar basit.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:clap:kopya cekilmeden yazılımı olur bu yöntemlerin hepsini yaptım :D hiçte yakalanmadım :p arkadaşlar da alıştı tüm sınıf geçinip gidiyok :d:dil:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ogrencilerin surekli ziyaret ettigi bir foumda harika paylasimlar utanin

boxer39585

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sıraya yazmak tabiki de riskli çünkü her an hoca sizin yerinizi değiştirebilir. Bu arada kağıt değiştirmekte güzel ve etkili bi yöntem

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada kaos yöntemi de iyiymiş

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Tek nottan bütün sınıfın kopya çekmesi

Kopya notlarını A4'ün yarısına büyük büyük yazın. Kağıdın üst tarafına not size bakacak şekilde bant yapıştırın.
Hoca yanınızdan geçerken hocanın arkasına yapıştırın. Ceketine falan yani, size kalmış.
Hoca huylanacaktır. Silgiyi yerden alıyormuş gibi yapın. Hoca sıra aralarında gezerken herkesin kopya çekmesi sağlanacaktır.

Dip not: Ne yaptığımı ne de dediğimi yapın, adam olun ders çalışın. :p