Samsung Galaxy S3 Şebeke Sorunu Halledilir Yurt dısı telefonlarda Şebeke sorunu olan

Bu konuyu okuyanlar

1004

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi Yurt dışı telefonlarda Yazilim Güncellemesi Yaptiginizda Servis Yok şebeke yok gibi hatalarla Karsilasirsiniz... Her türlü konuda destek için Pm atmaniz Yeterli...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaşım buyurdışı cihaz için s3 şebeke çözümü nir pylaşırmısın

Stizz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Pm atmanız yeterli yerine buraya açıklama yazsanız daha iyi olmaz mıydı [MENTION=81056]1004[/MENTION]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefon hat taktiğimda geçersiz sim diyo ve birini ararken bağlamadı diyo neden

sirnatli21

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlarbaşlıktada belirttiğim gibi Yurt dışı telefonlarda Yazilim Güncellemesi Yaptiginizda Servis Yok şebeke yok gibi hatalarla Karsilasirsiniz... Her türlü konuda destek için Pm atmaniz Yeterli...

konu açıyorsunuzu ama hangi soruna yardımcı olacağınızı bile tam olarak bilmiyorsunuz..!! yurt dışı telefonlara güncelleme yüklersen şebeke gitmez, " KLON IMEI li telefona güncelleme yüklersen şebeke gider.."

kullandığınız terimlere dikat ediniz.. üstelik bu sorunla ilgili konu forumda zaten açıldı..forumu takip etmeden konu açmayınız ..

demkan73

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
galaxy ace de aynı sorunu yaşıyorum halledebilir miyim peki

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim yurt dışından gelen samsung glaxy y duos telefonumda şebeke sorunu var vodafone hat. Avea takınca sorun yok neden olabilir..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abicim bnm telefonun fabrika ayarlarını yükledim hattı takıyorum şebeke gelmiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum yurt dışı gelme samsung ace çekmiyo telefonla konuşurken arada kapanıyoru bunu nasıl düzeltebilirim