Kore malı galaxy s3

Bu konuyu okuyanlar

azad3521

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar kore malı galaxy s3 hakkında bilgi verebilecek olan var mı? mesela gerçekten denildiği gibi orjinalle birebir mi ekran kalitesi yada pop-up özelliği var mı?kullanıcı arkadaşlar tavsiye ediyormusunuz ve ortalama kaç tl verilibilir bu telefona yardımcı olrsanız sevinirim

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
öyle öylede s3 orjinal vietnamda üretiliyor

kim demiş onu ya, hiç zannetmiyorum.

ne yani şimdi vietnamda üretilen s3 hakiki olacak, ama kendi vatanında üretilen sahte olacak, olacak iş mi bu şimdi!

biri galiba bişeyleri karıştırmış olmalı arkadaşım, ki size yanlış bilgi vermişler olmalı... :)

azad3521

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kim demiş onu ya, hiç zannetmiyorum.

ne yani şimdi vietnamda üretilen s3 hakiki olacak, ama kendi vatanında üretilen sahte olacak, olacak iş mi bu şimdi!

biri galiba bişeyleri karıştırmış olmalı arkadaşım, ki size yanlış bilgi vermişler olmalı... :)

arkadaşım bir araştır sen öyle ezbere konuşma yaw

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşım Orjinal güney kore üretimi bazı samsung galaxy s3 modelleri vardır. bunlar global olarak sunulmadı. Yada avrupa pazarına sunulmadı. Avrupa pazarına sunulan mesela iki çekirdekli işlemcili ve 2gb ramli olan model. türkiye ve global pazarda ise 4 çekirdekli 1gb ramli model. Fakat bazen samsung kendi memleketine torpil geçebiliyor. ufak detay farklılıkları ve bazı sorunlar oluşabilme ihtimalide olsa örneğin orjinal güney kore üretimli SHV-210 L/K/S modelleri aralarında küçük farklılıklarla bir çok pazardaki S3 ten daha iyidir. örneğin SHV 210 L modeli hem 4 çekirdekli işlemci hemde 2gb ram barındırmaktadır. Yani ülkesinde bu işin membaasında herzaman daha iyi ara bant modelleri çıkabilmektedir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşım Orjinal güney kore üretimi bazı samsung galaxy s3 modelleri vardır. bunlar global olarak sunulmadı. Yada avrupa pazarına sunulmadı. Avrupa pazarına sunulan mesela iki çekirdekli işlemcili ve 2gb ramli olan model. türkiye ve global pazarda ise 4 çekirdekli 1gb ramli model. Fakat bazen samsung kendi memleketine torpil geçebiliyor. ufak detay farklılıkları ve bazı sorunlar oluşabilme ihtimalide olsa örneğin orjinal güney kore üretimli SHV-210 L/K/S modelleri aralarında küçük farklılıklarla bir çok pazardaki S3 ten daha iyidir. örneğin SHV 210 L modeli hem 4 çekirdekli işlemci hemde 2gb ram barındırmaktadır. Yani ülkesinde bu işin membaasında herzaman daha iyi ara bant modelleri çıkabilmektedir.
teşekkür ederim bilgilendirmeen için ya bi telefon alacaktım adam 1000adet koreden ithal ettiklerini kesinlikle çakma olmadığını söyledi ve garanti veriyoorlar fatura kesiyorlar 600tl deyince ben güvenemeyip geri çekildim sence bu fiyata olur mu

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
O fiyat zor. S3 ilk çıktığında bi arkadaş koreye gitmişti. Türk parası ile 1000 liraya geliyor demişti. Dikkatli ol bence.adam neden o fiyata satsın.Sen satarmıydın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben aldım ve kullanıyorum mukemmel sıfır fark tavsıye ederım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne kadar süredir kullanıyorsunuz acaba? ve hangi siteden aldınız link atarmısınız?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben kore malı s3 aldım ve son derece memnunum herkese tavsiye sadece orjinali ile kamera farkı ve ekran kalitesi biraz düşük kore malı s3 ün şuanki piyasadaki fiyatı 450 tl ben çok menmunum ve herkese tavsiye ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende aldım fakat benim çocuk oynarken telefon iptal oldu ne şebekeyi tanıyor nede türkçe oluyor bilen birisi varsa yardım edebilirmi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kapanma durumu oluyo mu kore malı s3lerde bi de internete giriyo mu sıkıntı yaşatıyomu bilgi alailirmiyimm.

django

Doçent
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar kesinlikle sorun olacaktır ucuz etin yahnisi hesabı

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Kore malı falan da değildir çakma s3 tür onlar çin üretimi. Alırsanız üstüne bir de soğuk su için iyi gelir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle orjinal maldır tabi alacağınız adamada bağlı bağzıları dalevereyi yapıyor benim bildiğim istanbulda bir çocuk var bire bir ve çokta sitabil kesinlikle çin malı değil bu fiyatlar neden düşük diye soracak olursanız siz birtane alıyorken herifler binlerce malı çekiyor onlarda az karla çok satıştan para vuruyorlar olay bu tabikide garanti varmı derseniz yok bir hafta ama adamına göre değişiyor dediğimgibi

bogazicibilisim

Boğaziçi Net Bilişim Teknolojileri
Reaksiyon puanı
0
samsung orjinal parcali kore mali birde samsung yan sanayi kore mali var bilmeden konusmayın yan sanayi olanlar daha ucuz islemci falan birebir fakat bazi uygulmalar yok sorun orada ayrıca imei numarasindan yan sanayi oldugu anlasiliyor digerleri aynı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
walla ben wawe 2 aldım gecen sene 100 defa aldım elımden hiç sorun cıkmadı bence suana kadar en saqlam ve kullanıslı telefon vawe2 bence

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Ben oldum olalı Kaçak Telefon kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım şimdiye kadar. Kaçak Galaxy s3 al derim 600-700 tlye bulabilirsin rahat...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede var ama nasıl türkeçe yapacagımı bilmiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben aldım ve kullanıyorum mukemmel sıfır fark tavsıye ederım

mrb bende kore malı s3 telefon almayı dusnuyor akrabam aldı mukemmel telefon ekranı cok hızlı ve kamerası cok guzel net cekıyor aldıgı yer orjınal demıs ama garantısı yok sadece kapnmaya karsı garantı verıyrlar sızındemı bu sekılde acba??bırde orjınal olanıyla butun ozellıklerı falan aynımı cvp yazarsanız cok sevınırm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bendede var ama mesaj yazarken her açışta abcden türkçeyedönüyor elle yazma olarak giriyo kendi kendine nasıl yapablrm aynı kalması için

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb valla sızın srunuza cvp veremıycm cunku almdım daha orjınal olanla kore malı ozlellıklerı aynımı acba bılgı verırımısnz sıze zahmet lutfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benimde arkadaşım Galaxy s3 almış 500 TL ye arkasında Made in korea yazıyormuş ve birebir orjinal diyor kamerası dokunmatiği hiç bir sorunu yok tek sorun tel 32 gb yazarken 4 gb hafızasının olması bende almayı düşünüyorum sizde almalımıyım nasıl bu kore malları

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende aldım bu kore mallarında kamerası felan biraz düşük ama orjinaline yakın ben çok memnunum vede 2 yıl kapanmama garantisi verdiler ama wi-fi si varmı sormayı unuttum bende bulamadım acaba yokmu yoksa benmi bulamıyorum yardımcı olurmusunuz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de bu telefondan almayı düşünüyorum benim çevremdekiler 7 8 kişi bu telefondan alıyorlar ama bir sorun var eğer istanbuldaki gümrüğe takılırsa hem paranız yaner hem de telefonunuz gelmez ama bu güne kadar hiç böyle bir şey olmamış ben de alıcam ve herkese tavsiye ediyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bendede samsung s3 var ama interente giremiyorum cin oldugundanmı kaynaklanıyor acaba cin alan arkadaşlarda bu sorun varmı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
muhendıslık koduna gırın sım 2 ye eskı bır ımeı numaranısı yasın srun cosulur arkadaslar bende de alsdım cın malı ve cok kullanıslı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben gaziantepte oturuyorum ekran çözünürlüğü ve dokunmatiği muhteşem kamerası 8 mps 16gb hafızası var android 4.1 yüklü sanırım samsıng apps'ye girmiyor bi tek ama google play uygulaması var oradan daha güzel şeyler indirebiliyorsun 500 tl'ye aldım ve çok memnunum ekranı çatladı aldığım yere götürdüm ve 40 tl karşılığında değiştiler masrafsız tavsiye ederim :yes: