Boş Duvarda Resim Görün

Bu konuyu okuyanlar

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
n9edc.jpg

bu resme baktığım yerdeki açıklamayı buraya yazayım sonra da benim tavsiyemi yazayım.

1) Rahatlayın ve 35-30 saniye boyunca resimdeki dört küçük noktaya bakın
2) Sonra yakınınızdaki duvara bakın (düz, tek renkli herhangi bir zemin de olabilir)
3)Sonra daha açık renkte bir lekenin oluştuğunu fark edeceksiniz (yeterince uzun bak ama!)
4) Birkaç defa göz kırpın ve lekenin içinde hangi şeklin çıktığını görün.
5)Ne görüyorsunuz? Ya da daha doğrusu KİMİ

Benim tavsiyem ise resimdeki 4 küçük noktaya(alt alta sıralı olan noktalar) dikkatlice bakın.O noktalara dikkatlice bakarken bir portre oluşuyor gibi ama portrenin tamamını görmek için noktalardan gözünüzü alıp geniş bakarsanız kayboluyor portre.Bu anlattığım olayı bir kaç defa yaşadıktan sonra boş bir duvara 1-3 metre uzaklıktan bakın.heryer de o portreyi göreceksiniz.Bir kaçsaniye sonra da kayıp gidiyor.

Önemli not resimdeki noktalara uzunca aktıktan sonra boş duvara bakınca bişey göremiyosanız gözlerinizi kuvvetli şekilde kırpmayı deneyin.

Ben tam vazgeçmiştim göremiyorum diye.Ama bir baktım monitörün beyaz kısmında bir resim belirdi.Duvara baktım duvarda da gördüm çok şaşırdım.

Sanıım resimdeki Hz. Ali silüeti ya da barış manço olabilir:D

GKHNCKR

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Burada şaşılacak bir durum yok öncelikle.. Dövme yapan bir arkadaş açıklamıştı. Zemine şekil vererek ön plana şekli aktarıyorlarmış. Bu resimde bunun aynısı. Ayrıca resimde gösterilmek istenilen siluet Hz İsa diye geçiyor...

kaptan31

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
daha oncede bi kac kere raslamıstım buna ama denememistim, ilk kez simdi denedim enteresan bişey

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
GKHNCKR haklısın Hz. İSA .Ben sitedeki yorumların etkisinde kalıp Hz.Ali demiş olabilirim.Çünki ya o ya da abrış manço diyorlardı..Şimdi bir daha duvara baktım:D haz isa gerçekten de.

Hz. İsa nın silüetini gözümüzde Hz. Muhammed(SAV) in aşkı gönlümüzde.Diyelim de misyonerlik çalışması yaptığımı sanmasınlar:D

Tongaya düştük:) Ama bu güzel tecrübeyi yine paylaşırdım şaka yapıyorum tabi ki..

GKHNCKR

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
ZorhaK biz yine de sözde Hz İsa diyelim. Zira kendisi bir peygamber. Onu görmeden resmetmek, doğru olmaz. Bir şey çizmişler hepimize de öyle algılattırıyorlar.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Bu resmin ortasındaki 4 Noktaya 30-45 sn odaklanın sonra gözünün başka yere çevirin ya da kapatın bakalım kimi göreceksiniz

ataturk8ai2rtjf1.jpg

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Elbruz iyi de senin yolladığın resimdeki dört noktaya bakmasak da Atatürk epey belirgin zaten:)

Yine de deneyelim.Sağol

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bu resimlere bakan evli olan erkekler kayın validelerini görürler ancak...

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Çok kısa süre bakınca da görebiliyorum. Ben ermişim :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ilkinde barış manço vardı sonra atatürk çok ilginç bir şey

tekalev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepiniz yanlış söylüyorsunuz. sadece Barış Manço çıkıyor. bu kanıtlanmış bir şey.

EF249249ED9949B0E3906D7A8FAC7DDB.jpg

Son mesajlar