Chrome çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

doktor um

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşte tam uzmanlık bir mesele:biggrin: bugüne kadar chrome kullanıyordum ama birşey oldu chrome bilgisayarımda çalışmıyor indirip yeniden kurmayı denedim hiçbir şekilde google a bağlanamıyor. Tüm tarayıcılar çalışıyor (denedim) google la alakalı hiçbirşey çalışmıyor. google sitesine dahi giremiyorum. google bana gıcıkmı oldu acaba:biggrin:

embayt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yardim amacli yazabilseydim keske ama sen naptin be abi google'a seni cekmis kara listeye XD

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
C:\Windows\System32\drivers\etc içindeki host dosyasının içinde googleı engelleyen satırlar eklenmiş olabilirmi?
Belki yüklediğin programlar yapmış olabilir.

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Kardeşim Sana Chromium'u Öneriyorum. Eğer bir sorun olursa bana sorabilirsin.
http://www.gezginler.net/indir/v/15347/
G9WW.jpg

İndirdiğin gibi masaüstüne çıkar direk aç benim gösterdiğim şeyden.
Çok Önemli Not: Kardeşim ilk açtığında tarayıcı İngilizce olacaktır büyük ihtimal. Eğer İngilizce ise Settings (Ayarlar)'a gir (Language) diye arat ordan en altın bir üstünde C:\Users\blabla diye bişey var onun üstündeki büyük butona tıkla ve "Add" diye bir seçenek olacak ona tıkla Türkçeyi bul indir ve Türkçe yap tarayıcıyı kapayıp aç. Olay Bitmiştir.

doktor um

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yoksa google çöktümü :D hala google com tr ye bile giremiyorum

doktor um

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lordarcual kardeşim çok sağolasın, şu an chromium dayım ama bitürlü ana sayfayı klasik chrome şekline getiremedim bir gariplik var ama araya araya buluruz sanırım, teşekkürler

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
3 Numaralı mesajı dikkate almanızı öneririm.. Çözüm başka bi tarayıcı indirip kullanmak olmamalı...

doktor um

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkürler.aynı sorunu yaşayan başkalarıda çıkabilir, ben sorunu sistem geri yüklemesi yaparak çözdüm.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Google chrome indiriyom aidi mi v9 diye başka şeye geçiyo yardim edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lordarcual Kardeş bende Winrar arşivi çıktı.Hangisine tıklıyacağın? Bi söylesene.:confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardes bnada yardım et google chrome tıklıyorum internet explorer açılıyor yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben google chrome a tıklıyorumm internet explorer açılıyor mozillayı deniyim dedim onda da aynısı oluyor bi yardım edin lütfeeenn kafayı yiycem burda host dosyasında bi şeyler denedim ama yok olmuyo yine bişi :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
usta ingilizce deil ama başka bir dil çıktı nasıl yapcaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardes bnada yardım et google chrome tıklıyorum internet explorer açılıyor yardım

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
yandexleyin arkadaşlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya Bendede Açılıyor Pencere Pencere Mavi yazı yazıyorum aramıyor çalışmıyor ne yapacagım

ilyasbatuhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benm acil çözülmesi gereken bi problemim var Google crome a tıklıyorum internet explorer açılıyo bana acil biri yardım edebilir mi? lütfen!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eklentiyi durdurdu hatası alıyorum bende çözümü bulamadım opera yı kullanıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bendede windows xp indiriyorum hata veriyor :( napmalıyım:confused1: lütfen yardımmmm edi:Dnnnn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar Google choromu ve yandexı tıklıdıgımda hıc bırı açılmıyor ama ınternet exploler çalışıyor bana lütfen yardım edın :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
herşeyi denedim olmuyor eskiden böyle olmuştu sonra geldi beklerim gelir belki