Samsung galaxy s3 kullanıcı yorumları

Bu konuyu okuyanlar

saltooo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s3 çok iyi bir telefon 7 ay kullandım şarjı en iyi giden telefonlardan biridir tek sıkıntısı (benim için değildi) rehber ve arama kaydını 2 saniye geciktirerek açması

S

SDN Okuru

SDN Okuru
adope kurulu geliyor mu s3 de ypksa siz mi kuruyorsunuz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:clover:Galksi kulaniyiyorum çok memlunum hiç bir sorun yaşamadim süper şuan ünüvrsiteye gidiyorum 6senedir kullaniyorum hiç bozulmadi çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook memlunum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokia lumia çok sorunlu yorumları okdum sakın alayım deme herkes çook şikayetçi ben düşünüyodum sonradan vazgeçtim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
daha önce fotoğraf makinası aldık değiştirmediler satıkları malın arkasında durmuyorlar bedava verseler önünden geçmem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çin malı samsung galaxıy telefon aldım ama hafıza kartını kabul etmedi ne yapmam lazım :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar s3 te mesela bi oyun yüklücem ama telefon hafızasına kuruyor ben hafıza kartına yüklemek istiyorum nasıl yapıcam ? cevaplarsanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya bende bir türlü karar veremiorum s3 den tek korkum ekranının hassas olması düşürdünmü olay bitio hatta bazı bayan arkadaşlar yazmış cantam yere düstü masadan telefon ekran çatladı die almaya korkuorum şahsen :s

G

gizem swinched

SDN Okuru
arkadaslar meraba bende s3 almak ıstıyorum ama ınternette bırsüürü yorum okudum ve hepsındede su sıkayetler var sarjı az gıdıo cabuk kırılıo ve tamır ıcın 500 tl ıstenıo dıolar bunu onlara verene kadar yenı telefon alırsın yaaa :D bu arada kendı kendıne donması ve ayrıca ekranın oynamaması resımlerde kararma olmasından bahsedılıo bende korkmaya basladımm:/((((((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende s3 war ben facebook ta bişey paylaştıgım zaman adının görükmesinin istiyorum ? olurmu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm bende yarın bi s3 alıyorum fakat aklıma takılan işletim sistemi jawa yüklü ama ben android istiyorum sizce hangisi daha iyi hangisini tavsiye edersiniz ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben 1.5 aydır kullanıyorm hıc bır sıkıntı yaratmadı bu zamana kadar. hatta bu telefonu alalı laptopumu bı kenara bıraktım. ekran renklerı fotograf cekımlerı nette gezınme hızı tek kelımeyle mukemmel. yok ses gdıyo yok mor ekran gelıyo fılan cok duydum ama basıma gelmedı we hıc bı s3u olan bı arkadsımında basına gelmedı. alacaklılara gonul rahatlıgıyla almalarını tawsıye ederm.

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Herkese Merhaba;

Dün telefonumu 1 metre yükseklikten mermer üzerine düşürdüm. Telefon çok sert düştü ve takla ata ata ilerledi :) Kullandığım kılıf flip cover, zaten düşerken havada açıldı :) Ben telefonun ekranı parçalandı diye beklerken sadece üzerindeki koruyucu jelatin üzerinde çok derin olmayan çizikler oluştu ve herhangi bir çatlak yok. Sanırım ucuz atlattım :)

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
konuyu hortlatalım :)
dün s3 için evkura gidip sipariş verdim 2 yıl boyunca ayda 83 TL.onayladılar kendileri 2 gün içine eve kargo ile göndereceklermiş.İnşallah bir sorun falan yaşamam.

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
dün s3 için evkura gidip sipariş verdim 2 yıl boyunca ayda 83 TL.onayladılar kendileri 2 gün içine eve kargo ile göndereceklermiş.İnşallah bir sorun falan yaşamam.

400 lira fazladan vermek hic mantikli degil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende s3 var ancak şarjı çok yavaş doluyor sizce nedendir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben çin malı s3 alacağım kamerasında normaline göre çok anormal derece kötü mü ve sürekli sorun çıkarır mı? :unsure:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende s3 de var ıphone 4s te var samsungun tek iyi bir yönü var geniş ekran çok yavaş telefon çok tıkanıyo 4s ise küçük tek sorunu bu ama s3 ten çok hızlı bi telefon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaşlar benım vıdeo ve resımler s 3 ün galeri kısmında görünmüyor yüklü olmasına rağmen yok dropbox diye bir şey yüklü bende onun içinde var ama oda çok zor açıyor nedense galeriden görmek için ne yapmam lazım bilen arkadaşlar dan yardım istiyorum tşk ederim

kayhankaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gold mağazalarında 1000 tl ye satılırken sen 1992 tl ye almışsın.

image001ltv.png

Snipertr

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
gold daki telefon s3. un ucuz versiyonu. daha dusuk donanimla geliyor.

evkurda s3ilk ciktiginda 1800 liraydi. simdi arkadas ikibin liraya almis. yazik.

ayrica cin mali s3 alacagim diyenler. saka misiniz. sen s3 aldigini mi zannediyorsun. tipi benzemesi yetiyor mu yani s3 olmasina veya iphone olmasina. donanimi berbat. hattaayni bile olsa yazilimi farkli. sen tipi icin telefon alacaksan s3 un cin malindan daha saglam prototipleri var onlardan al :p

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar samsung galaxy s3üm var ve mesajları sildiğim halde ekranda mesaj kutusunun üstünde 1 yazıyor bu ne anlama geliyor?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yok kardeşim ne hatası be sizde durmuşsunuz s3 karşıtları yada yandaşları ahkam kesiyorsunuz yapmadıgı iş yok bu telefonun yazık size

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler bende s3 almayı düşünüyorum konuyu açsak biraaz daha? :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaa bende alıcam ama yazılımlar felan kuruluyomuş o nasıl oluyo ya ben anlamadım nasıl nerden yüklücem bide bunlar kurulu olmuyomu ?

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
yaa bende alıcam ama yazılımlar felan kuruluyomuş o nasıl oluyo ya ben anlamadım nasıl nerden yüklücem bide bunlar kurulu olmuyomu ?

yazılımlar zaten kurulu olarak geliyor.daha yeni bir yazılım güncellemesi olursa eğer zaten telefon otomatik olarak kuruyor yazılımı.yada ayarlar > cihaz hakkında > yazılım güncelleştirmesinden elle güncelleştirebilirsin tabi yeni yazılım olunca..