Samsung galaxy s3 mini mi? Nokia lumia 620 mi?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar isterseniz karşılaştırmayı şu şekilde yapayım. S3 mini= Android OS, v4.1 (Jelly Bean) L620 ise= Microsoft Windows Phone 8 kullanıyor. Buda daha S3 mini yi bir adım öne geçiriyor. Android markette, phone store'a göre yaklaşık 20 kat daha fazla uygulama yer alıyor. Diğer detaylar için 11820 Teknoloji Danışma Hattından bilgi alabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
her türlü s3 mini :) yoksa lumia 620 yanın da ezilir çekin omu:laugh:

KyA27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
S3 mini lumia 620 den daha başarılı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle s3 mini. ben de lumia ile ikisi arasında kalmıştım s3 mini aldım.

raptap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende uzun araştırmalar sonucu S3 mini aldım, ekran konusuna gelincede, shiftdelete nin inceleme yapmış olduğu telefonun ekranında koruyucu bant var, bu koruyucu bant ekranı pikseller sayılıyo gibi gösteriyo, telefonun ekranına koruyucu bant yapıştırmazsanız (yani Ekran Koruyucu) söylenilen sorunla karşılaşmazsınız ki artık 15-20 TL ye satılan ekran koruyucular piksel e benzeyen noktacıklar taşımıyor, ekranın orjinal hali nasılsa ekran koruyucu taktığınızda yine aynı görüntü kalitesini elde ediyosunuz.Kısacası S3 Mini de piksel hatası falan yok, tamamiyle uydurma . . Zaten telefonunuz garantili geliyor, öyle bir sorunda (Mazeret Göstermeksizi) 7 gün içinde iade etme hakkınız var, milletin kafasını karıştırmak için onlarca yazı yazılıyor.Herkes kendi telefonunu övüp diğer telefonları yerden yere vuruyor, siz siz olun eğer ki bir telefonu almaya karar vermişseniz, sağdan soldan gelen yorumlara aldırış etmeyin.

uykusuzz35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

İki cihazı kıyasladığımızda Ram, kullanılan ekran ve uygulama anlamında S3 mini daha avantajlı görünüyor.Fakat Windows Phone 8 işletim sisteminin Android'lere (S3 Mini'de 4.1 inceleme şansım olmadı) göre daha hızlı ve şarj tüketimi konusunda daha iyi olduğunu düşünüyorum.

İki cihazında alınabilir olduklarını düşünüyorum ve karar vermenizde sizin için Android mi Windows Phone 8 mi daha cezbedici bunun etken olacağı kanısındayım.

Saygılarımla.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Galaxy S3 hariç Lumıanın 920 altındaki çogu modeli Samsungtan üstün

raptap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy S3 hariç Lumıanın 920 altındaki çogu modeli Samsungtan üstün

Çok komiksin gerçekten, sandalyeden düştüm :D :D
Nokia ile Samsung'u kıyaslama, e kıyaslıyosun bari, geçerliliği olan birşey söyle veya söylemeye çalış, Lumia 920 nin altındaki modelleri ve özelliklerini bi saysana bana, nasıl üstünmüş beraber bakalım :)

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Çok komiksin gerçekten, sandalyeden düştüm :D :D
Nokia ile Samsung'u kıyaslama, e kıyaslıyosun bari, geçerliliği olan birşey söyle veya söylemeye çalış, Lumia 920 nin altındaki modelleri ve özelliklerini bi saysana bana, nasıl üstünmüş beraber bakalım :)
Mesela Lumıa 820 - galaxy s2 den daha iyi
Lumıa 720 ile s2 vs yapabilr gibi biraz yorumlarına dikkat et tartışmanında bi adabı usulü var fikrimi beğenmiyorsan açıklamasını yaparsın yok sandalyeden düştüm gibi espri yapmaya çalışma ;)

hasanistan44

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
taşkınlığın lüzumü yok s3 mini ye samsung un desteği büyük olacak ama wp8 deneyimim hiç olmadı yine de bildiğimi söyleyecek olursam s3 mini tasarım alanında lumia ise uygulama(market) alanında gelişmemiş diyebilirim.

raptap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mesela Lumıa 820 - galaxy s2 den daha iyi
Lumıa 720 ile s2 vs yapabilr gibi biraz yorumlarına dikkat et tartışmanında bi adabı usulü var fikrimi beğenmiyorsan açıklamasını yaparsın yok sandalyeden düştüm gibi espri yapmaya çalışma ;)

Espri yapmaya çalışılmaz, yapılır, yorumlarıma dikkat ediyorum, tehdit eder şeklinde konuşma !
Lumia 720 ile S2 vs. edebilir de ne demek, özelliklerini say diyince ne anlıyosun sen ?
Ayrıyeten, konu Lumia 620 ile S3 mini hakkında, yorum yapmış olmak için yorum yapıyosun!
Herneyse muhattabım değilsin, işine bak ;)

gkcll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum s3 mini deyip lumia 620 ile kıyaslanamaz diyen gözü dönmüş fanları sakın dinleyip s3 mini alma sana samimi yorumum lumia 620 al pişman olursan adresi vereyim gel kafama sık

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen dostum android kullandım ve stabil olmamsından dolayı wp7 yani windows 'a geçtim gözün kapalı al windows'u uygulama az diyorlar ama yeteri kadar var ilerleyen zamanlarda daha fazla çıkacak sonucta arkasında kos koca microsoft var

AHMT06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
wp8 teller çok karışık s3 mini al bence

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Android markette uygulama çok ama yarısından fazlası beş para etmez. Android tam bir Ram yiyen canavar bunu herkes biliyor.(1gb ram Jell Bean sürümlü tabletimde bazı durumlarda yetmiyor) Galaxy S3 mini ye sözüm yok çok şık tasarımı ve kullanışlı yapısından dolayı tercihimdir.

darkagresif06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya bu android ram canavari lafini ortaya kim atti ya 512 mb ram li htc explorer var bende en ufak takilma yok siz ne yapmaya calisiyosunuz? Tamam android biraz ram yiyor ama ios ta git gide oyle oluyor yoksa iphone 5 1 gb ram ile gelmezdi. Benim htc explorer da 512 mb ram var 100 mb grafik islemcisi aliyor. 200 mb android aliyor bana da 200 mb kaliyor ve hic takilma olmuyor. Lutfen yorum yaparken biraz dusunun arastirin aklinizdakileri pat diye ortaya atmayin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
adroid telefonların çoğu ilerleyen bir zamanda pili yiyo bitiriyo bende s3 mini vardı ilk aldığımda şarzı 2 -3 gün gidiyo 2 ay sonra yani şimdi 1,5 gün gidiyo bu yüzden adroid almayın ayrıca arkadaşın dediği doğru adroid uyglamanın hepsi rem yiyo adroiddeki bir uygulamanın kapasitesi 18 mb iken aynı brogram windows markette 3 mb gerisini siz düşünün artık telefona gelince s3 tasarım iyi ama lumia 620 tercih ederim ve şunuda söyleyim herkes samsaung ceptelefonları çok iyi diyolar ama kullandıkları telefonda nokia çıkıyo nasıl oluyosa insanlarımız bi alem

saracx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s3 mini kullandım telefon güzel iyi oyunları bile kasmadan oynayabilirsiniz tabi L620 de pek iyi oyun olmadğı için o konuda s3 mni öne geçiyor ama malzeme kalitesi ve tasarım olarak L620 çok ideal fikir.Bu arada L620 alacaklar WP8 işletim sistemni incelemelerini tavsiye ederim zira android 4.1e göre eksikleri var bunuda göz önüne almalısın şimdiden hayırlı olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokıa lumıa 620 aldım cok begendım ve sevdım yalnız yenı aldıgım için ve telefon çok karısık oldugu için çözemiyorum :( yardımcı olacak bırı varmı?

Marcelo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Uygulamalar ram yemesinde biz mi yiyelim birkaç yorum şaka gibi. Cihaz ram tüketecek ki performansı artsın. Bana kalırsa s3 mini al. WP8 in henüz tam oturduğunu düşünmüyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben kullanıyorum 3 hafta oldu çok harika bir telefon daha önce samsung da kullandım android işletim sistemi ve şimdide wp8 kullanıyorum çok kolay kullanması telefonu elinize alın çözeceksiniz zaten hemen şarjıda internet müzik oyun derken 1 gün gidiyor ama sade konuşmak için kullanırsanız çok fazla yüklenmezseniz 2 gün rahat gider oyunları maşallah canavar gibi oynatıyor hiç bir kasma problemi olmadan üstelik ekranını güneş ışığında güneşin tam altında bile rahatça görebilir işlemlerinizi yapabilirsiniz çok pratik sade kullanışlı hızlı 8gb hafızasıda cabası çift çekirdek işlemcisi 512 mb rami yetiyor gayet stabil çalışıyor ufacık bir donması bile yok kesinlikle sağlamlık ve hız bakımından nokia l620 harika bir cihaz iyikide almışım bence nokia gümbür gümbür geliyor bir yıla kalmaz microsoftun uygulamaları oyunları vs anroid markettekini yakalar ve sonrada geçer buna eminim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaş ben aslında lumia tarafındayım amma bu karşılaştırmada s3 mini geçiyor ama sen bilirsin canın ne isterse ..... :biggrin:

Son mesajlar