Google Play'den bir şey indiremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

msxlabs

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İndiriyorsunuz, diyor kalıyor ve altta ise şunlar yazıyor...

Cihazınızda bu e-posta hesabıyla Google Play Store uygulamasına (beyaz renkli alışveriş torbası olan uygulama simgesi) erişmediniz.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
İndiriyorsunuz, diyor kalıyor ve altta ise şunlar yazıyor...

Cihazınızda bu e-posta hesabıyla Google Play Store uygulamasına (beyaz renkli alışveriş torbası olan uygulama simgesi) erişmediniz.

telefondaki Google Play uygulaması üzerinden indirebiliyor musun peki?

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Tabletler hakkında pek bir bilgim oldugu soylenemez ama ben olsam google play uygulamasını tekrar indirirdim farklı surumleri denerdim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadasimin boyle bir sorunu vardı baska bir sorundan dolayi rom yuklemislerdi duzelmisti

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Cihazınızda[/B][/COLOR] bu e-posta hesabıyla Google Play Store uygulamasına (beyaz renkli alışveriş torbası olan uygulama simgesi) erişmediniz. ... diyor ama başka bi hesaptan oluyor nasıl yapabilirim yardımcı olursanız.. tşk

S

SDN Okuru

SDN Okuru
indirememenin sebepi vestel vp10 cihazını google playa uygun cihazlar arsında olamaması bizde meb tablet verdi aynı sorun bizde de var ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
htc wild fire s var pc den indirdim ama telefonuma gelmıyor neden olabilir?:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru

Bende de böyle diyor. Başka hesapla giriyorum yine kabul etmiyor. Ne yapcağız arkadaşlar, bir çözüm bulun ya.

keremyilmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
SIII'de de böyle bir sıkıntı ile karşılaşmıştım.
Sürümüm 4.0.4 idi şuan 4.1.2 ve sorun ortadan kalktı.
Belki şans eseri kalktı belki onunla alakalı ama denenmekte fayda var diye düşünüyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar HTC desire x kullanıyorum telefonuma uygulama ındırırken bırkac tane ındırdıkten sonra maalesef google play store durdurdu hatası verdı daha da gıremıyorum verılerını temızledım ve kaldırdım tekrar yuklemeye calıstım tıklayınca kapatıyo aynı hatayı tekrar verıyor.. yardımcı olursanız cok sevinirim Tesekkurler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende samsung galaxsy 7562 2 aydi calisiyor bu telefon bu gun durduk yerde google paly store durduruldu yazdi .o yazidan sonra bi daha google storeye giremiyorum /her saniye google play store durduruluyor yaziyor bu ne ? bilen varsa bi sey yazsin lutfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar cihazım galaxy grand maalesef ne telefon nede google playden hiç bir şey indirilmiyor....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam bnde bilgisaydan indirmek istıyorum bana da aynı uyarıyı yapıyo ındıremıyorum yaa

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Herkes sorununu yazmış ama bilen kimse yok galiba ...Bunun cihazla alakalı olduğunu düşünmüyorum ben son model diz üstüyle giriyorum bana da aynen "Cihazınızda bu e-posta hesabıyla Google Play Store uygulamasına (beyaz renkli alışveriş torbası olan uygulama simgesi) erişmediniz" yazısı çıkıyor..Ayarları falan bilen arkadaşlar yazsınlar lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şeyy. ben çılgın hırsız oyununu telefonuma indirmek istiyorum ama yapamıyorum google hesabda var ama olmuyo beyaz renkli alışveriş torbasının bile daha ne olduğunu bilmiyorum ama arkadaşım tabletine indirmiş ama nasıl indirdiğini oda bilmiyor lütfen bana yardım edin. :crying:

raxetul

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Bu google'ın güvenlik sertifikaları mı sorunlu ne? Ben başka uygulamalarda bağlantı sıkıntıları çekiyorum. Yani gına geldi artık.

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
cihazınızı sıfırlayıp tekrar denemelisiniz... olmazsa stock rom kurmanız gerekecektir bu işin farklı bir çaresi bulunmuyor...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar eğer telefonunuzda sıklıkla google play store durduruldu yazısı çıkıyorsa yapacağınız şey ayarlar-uygulama yöneticisi-hepsi-seçeneklere girin we uygulama tercihlerini sıfırlayın we telefonunuzu yeniden başlatın uygulamalarınız silinmeyecektir we google pyal stora tekrar girin ben de bu sorunu yaşadım we denedim düzeldi :)