Tablet, bilgisayara nasıl bağlanır?

Bu konuyu okuyanlar

atlantisprensi

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar Vp10 model Vestel marka tabletimiz oldu. Bunu bilgisayara bağlamak için Nokia'nın bağlantı kablosunu taktım, bilgisayar gördü ancak mtp hatası verdi. Sürücü istiyor. Bulamadım. Nasıl yapmamız gerekir yardımcı olur musunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tesadüfe bakki aynı sorunu bende yaşıyorum. umarım birileri yardmcı olur .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorun bende de var. Eba market dışından uygulama yükleyen ya da indirebilen var mı aranızda?

MFBYazilim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar ;

Tabletin kablo ile bağladığınız MTP yani Media Transfer Portu hatası vermiş . Ne amaçla bağlıyorsunuz bu konu hakkında pek bilgim yok ancak USB ayarlarından MSC ( yığın bellek ) moduna alıpda işinizi rahatlıkla görebilirsiniz ki MTP'den bence daha hızlıdır. Sürücü kısmına gelince pek yaygın olmayan bir tablet normalde siz taktığınızda kendisi otomatik yüklenmesi lazım neden hata verdiğini anlamış değilim belki bir ihtimal kablodan olabilir diye düşünüyorum ancak bunun olma olasılığı %5 felandır. Dediğimi deneyebilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar ;

Bendede Aynı sorun var tablette MSC yok MTP ve PTP var Ben bütün sitelere girebiliyorum sosyal medyalara felan bir tek pc'ye bağlayamadım tableti napıcamm ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sosyal paylaşımlı sitelere nasıl girebiliyosun? Bizle de paylaşırsan seviniriz :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar tablete format atmayı bilen varmı uygulamaları çalıştıramıyorum bu uygulama cihaz. gibi birşeyler diyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:thumbup:arkadaşlar dns ayarını değiştirin bütün sitelere giriyor denendi:thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
öğretmen tabletlerinde bu sorun yok öğrencilerinki engelli(blutooth da böyle..)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar ;

Tabletin kablo ile bağladığınız MTP yani Media Transfer Portu hatası vermiş . Ne amaçla bağlıyorsunuz bu konu hakkında pek bilgim yok ancak USB ayarlarından MSC ( yığın bellek ) moduna alıpda işinizi rahatlıkla görebilirsiniz ki MTP'den bence daha hızlıdır. Sürücü kısmına gelince pek yaygın olmayan bir tablet normalde siz taktığınızda kendisi otomatik yüklenmesi lazım neden hata verdiğini anlamış değilim belki bir ihtimal kablodan olabilir diye düşünüyorum ancak bunun olma olasılığı %5 felandır. Dediğimi deneyebilirsiniz.
Peki msc yoksa ne yapmam gerek?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bak apk oyunları indir de googleye sonra usb ye at ondan sonra depolamayı kapat file managere gir nereye attıysan bull yükle:mrgreen:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar touchpro y-b07 tabletim var android yazısında kalıyor açılırken bunu nasıl açabilirim ya da format atabilirim acil yardım lazım lütfen bilen varsa yazsın..

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
687
Youtube de var bu tür şeyler örn ;
[video=youtube;7LnMkwLnoz4]http://www.youtube.com/watch?v=7LnMkwLnoz4[/video]
arkadaşlar touchpro y-b07 tabletim var android yazısında kalıyor açılırken bunu nasıl açabilirim ya da format atabilirim acil yardım lazım lütfen bilen varsa yazsın..
Orjinal room indir kur onu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:crying::helpsmilie:​Arkadaşlar benim casper nirvana tabletim var fakat bilgisayara bağladiğimda internete girilemiyor.lütfen yardimci olur musunuz? Acil!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
o sorun tabletle alakalıdır benimkinde bir sıkıntı olmuyor (USB bağlıyken neden imternete girmek istiyorsun)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
psiphon uygulaması veya free vpn uygulamasını indir marketten

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tab 2 yi usb ye bağlıyorum ancak usb işareti çıkmıyor sadece şarj oluyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba Arkadaşlar; Ben Oğuzhan Esin (Tablet Pc ve Bilgisayar konusunda bir çok bilgiye sahibim.)
Youtube , Facebook , Twitter ve bunlar gibi sitelere girebilmek için VPN Free diye bir program var. Bu program Google Play Store ' de mevcut. İndirip aktif ettiğimğiz zaman bu sitelere girebiliyoruz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ben kurulda son asamaya geldım ılerı demıyor tusu basmıyor ne yapmam gerek cıkamıyorumda kurulumdan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim Exper R10S Tabletim var bilgisayara bağlıyorum tablette bağlı gözüküyor ama bilgisayar görmüyor

Lütfen Yardımm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
puffin brownser diye bir program var onu ikinci kullaniciya kurun ve girin. denedim giriyor youtube face rahatlikla giriyorum...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tableti dizüstü bilgisayarın internetine nasıl bağlarız ?