Windows 7 ye Mac Os -Android-Ubuntu-Mango-Windows8 Temaları

Bu konuyu okuyanlar

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Evet arkadaşlar tema mac teması ararken bu siteyi buldum sizinlede paylaşayım dedim :)
http://www.askvg.com/category/7-themes/
siteye girip alttan istediğiniz temayı seçin zaten 32-64 bit olarak indirmeniz gereken dosyaya tıklayıp indirin sadece program yükler gibi yükleyip yeni temanıza kavuşun.
Bunu paylaşmamın bir diğer sebebide benim gibi mac işletim sistemini sevenlerin olması.Biliyorumki sırf görüntüsü yüzünden mac kurmaya çalışanlar olmuştur bu temalarla windowsa iyi bir makyaj yapmış olursunuz.Ben alttali Mac OS X Lion temasının 64 bit sürümünü kurdum ve sorun yok :)
http://www.askvg.com/download-mac-os-x-lion-transformation-pack-for-windows-xp-vista-and-7/

NOT: Kesinlikle her ihtimale karşı yedek alınız. Mac OS X Lion 64 Bit harici diğer temaların hiçbirini denemedim .

--- Mesaj Güncellendi ---

Deneyen olursa buraya yazarsanız diğer arkadaşlarda ona göre indirip deneyebilirler.

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Windows 7 homepremium x64 te sorun yaşamadım. Ama finder gibi şeyler de çıkmadı :) Tema son sürüm bile olsa hala emanet gibi duruyo ...

1u2fj.png

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Neyse, açılış ekranını değiştirmesi güzel :) bakalım neler çalabilirim bu temadan, format öncesi :D Teşekkürler :)

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Neyse, açılış ekranını değiştirmesi güzel :) bakalım neler çalabilirim bu temadan, format öncesi :D Teşekkürler :)
sitede deneyeceğim daha çok tema varda şimdilik bu dursun biraz kullanayım :D

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bu tarz yazılımlara her nedense oldum olası güvenemiyorum. Bu sebeple işletim sisteminin bağrından kopup gelen temalar neyse tercihimdir.

Snipertr

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
cok guzel bir siteymis tesekkurler [MENTION=126564]re13el[/MENTION]
Ben xp de os x lion u denedim. super oldu. simdi sira digerlerinde :) denedikce yazarim. sonrada vista ve 7 ye deneyecegim.

Snipertr

Müdavim
Reaksiyon puanı
6

kardesim hazir online sin sorayimm sana. o siteyi kafama gore karistirdim ama xp icin android temasi bulamadim. var da ben mi bulamiyorum yoksa yok mu? bi zahmet sende bi kintrol eder misin? ve buldugunda linkini buraya sallar misin?

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
kardesim hazir online sin sorayimm sana. o siteyi kafama gore karistirdim ama xp icin android temasi bulamadim. var da ben mi bulamiyorum yoksa yok mu? bi zahmet sende bi kintrol eder misin? ve buldugunda linkini buraya sallar misin?
XP için android skinpack yok sanırım.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Transformation Packler sakat oluyor hiç girişmeyin bence

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sorun bile çıksa en azından 2 gün sonra bilgisiyara format atılacak :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bu temamı yoksa işletim sistemi indirmek için link mi