iPhone kapalı ıtunes'a bağlan

Bu konuyu okuyanlar

didar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm, ıphone kilit kodunu 3 kere yanlışlıkla girdim, sonra 5 dk 15 dk 60 dk sonra tekrar deneyin uyarısı çıktı, tabi şifreyi yine yanlış girince ıphone kilitlendi, şu anda ekranda ıphone kapalı ve ıtunes'a bağlan uyarsı çıkıyor, 2 gündür kullanamıyorum,sadece arama geldiğinde cvp verebiliyorum,kimseyi arayamıyorum, gelen msj ları okuyamıyorum, yani ıphona giriş yapamıyorum, ne yapmam gerektiği hk yardım istiyorum, şimdiden teşekkürler

asizra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu sorunu nasıl halletiniz? aynısı bende de oldu acil cevap bekliyorum, teşekkürler.

---------- Post added at 09:12 ---------- Previous post was at 09:01 ----------

ayrıca ıtunes a sorunsuzca bağlandı ama doğru girmeme rağmen pin kodunu kabul etmiyor, sizce nolmuş olabilir? sim sürekli kilitli.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Gecmis olsun cihazı kitlemissiniz, itunestan orijinal yazılımına restore edin yedekleriniz varsa itunes geri yukleyecektir.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
cihazı itunesa bağlayın çıkan menüde geri yükle tuşuna basın otomatik güncelleyecektir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İPHONE KAPALI iTunes a bağlan diyo ama telefon kapalı olduğu için i thunes a bağlanamıyom ne yapmalıyım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir türlü bağlanamıyorum ipadim açılmıyo şifreyi yanlış girince sadece ekranda itune a bağlan diye dir şey çıkıyo şifre çıkmıyo çıksa şifreyi hatırlıyorum ama ekranda başka bir şey çıkmıyo sadece bağlan diye bir şey çıkıyo o kadar ne yapmam gerek

chokellam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de şifremi biliyorum telefonum kırıldı yaptırmak istemiyorum ama bilgisayar telefonu görüyor, şifreyi de biliyorum ama ekrandan giriş yapamadığım için itunes tan giriş yaparak yedek almak istiyorum. Nasıl yapacağız. Gerçi itools diye bir program var arkadaşlar, onunla msjlar contacts fln bilgilere ulaşabildim ama asıl istediğim whatssapp yedekleri... Ki onu da görüyor ama hata veriyor anlayamadım sorunu...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

http://www.mustafabalay.org/FileUpload/op389311/File/ios_fabrika_ayarlari.pdf
bu şekilde de yedekleme yapılıyor, ben yaptım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayni sey benimde basima geldi ekranda yalniz itunusa baglan yaziliyor ne ypmaliyim lutfen bana yol gosterin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:hammer: bende de aynısı oldu iphone yi formatladım olmadı ayrıca ı tuneste tanımıyor ne yapmalıyım ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iPhone kapalı ıtunes'a bağlan

iOS forumunda iPhone kapalı ıtunes'a bağlan konusunu incelemektesiniz.
slm, ıphone kilit kodunu 3 kere yanlışlıkla girdim, sonra 5 dk 15 dk 60 dk sonra tekrar deneyin uyarısı çıktı, tabi şifreyi yine yanlış girince ıphone kilitlendi, şu anda ekranda ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Slm Arkadaşlar Benim Telefon 4s kardeşlerim sifreyi yanlış girdi en sonda 2 gündür iphone kilitli dio itunes falan çıkmıo bende ben nasıl yapim onu bana yardımcı olun acil cvp:huh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaşlar bende de öyle bir olay oldu bakın ben nasıl düzelttim
ilk önce Google ye itunes indir dedim ve pcme itunesi indirdim sonra iphonemin bilgisayara bağlama kablosunu bilgisayara taktım yani şazını taktım telefonu kapattım telefonun kareli tuşuna basarken aynı anda şarzı telefona taktım itunesten geri yükle diye bir yazı geldi bu şekilde bu o yazıyı kabul ettim yani geri yükle dedim telefonda elma işareti çıktıaltında da bir çizgi o çizgi doldu ve telefonum fabrika ayarlarına döndü işte bu kadar :yes:

emirgorur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eğer şifrenizi unuttuysanız, cihazı kurtarma moduna almalısınız. Sonra iTunes'a bağlayınca otomatikman "Kurtarma Modunda iPhone Bulundu" yazısı çıkar. İnternetten nasıl kurtarma moduna alınır bakabilirsiniz. Zaten kurtarma moduna aldığınızda cihazın yazılımını yeniden yüklemekten başka çare kalmıyor. Kardeşim iPhone 5C'sinin şifresini unutmuştu bunları yaptım şimdi kullanıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar aynı şey bnm başımada geldi lütfen bi söyleyin nasıl düzeltcez

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone kapalı itunes bağlanın diyo nasıl aca bilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bnde hiç bişi olmuo sadece iTunes'a bağlan dio hangi tuşa bassam olmuo

okeymax

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeş telefonun açma ve ana ekran yani orta tuşa birlikte basılı tut ekran tamamen kararsın bir kaç dakkika basılı tutman gerekebilir. Telefon tamamen kapanınca pc den itunesi aç , pcye iphone kablosunu bağla sakın iphone bağlama , daha sonra iphone orta tuşuna basılı tutarak kabloyu iphona yerleştir bu şekilde iphone ekranda usb kablo resmi çıkana kadar basılı tut daha sonra pc ekranında beliren geri yükle seçeneğine tıkla internetden en güncel yazılımı indirecek ve tele yükleyecek bu şekilde sıkıntı olursa burdan yaz

seyhanursel

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kardes iphoneyi pcye bagla home ve power tusuna ayni anda bas pcde geri yükle yazisi cikana kadar sonra geri yükle böyle dene bakalim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(evet aynen dediğinizi yaptım ama yine açılmadı ne yapmalıyım...

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
slm, ıphone kilit kodunu 3 kere yanlışlıkla girdim, sonra 5 dk 15 dk 60 dk sonra tekrar deneyin uyarısı çıktı, tabi şifreyi yine yanlış girince ıphone kilitlendi, şu anda ekranda ıphone kapalı ve ıtunes'a bağlan uyarsı çıkıyor, 2 gündür kullanamıyorum,sadece arama geldiğinde cvp verebiliyorum,kimseyi arayamıyorum, gelen msj ları okuyamıyorum, yani ıphona giriş yapamıyorum, ne yapmam gerektiği hk yardım istiyorum, şimdiden teşekkürler
Buraya bak derim
http://support.apple.com/kb/ht1212?viewlocale=tr_TR&locale=tr_TR

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphon buldum itunes kapalı yazıyor kilitli sim yazıyor kilitli sim yazması pın kodundan mu kaynaklanıyor yoksa imaıl kapalı oldu ıcın mı yazıyor bılgısı olan ??