Youtube'dan programsız video indirmek

Bu konuyu okuyanlar

mert__

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Edebiyat ödevim için video indirmem gerekiodu ve biraz aramaya koyuldum nasıl indirebilirim diye... sonra buldum ki bi yerde , video linkindeki youtebe nin başına kiss yazınca video indirilebilirsiniz.
örnek :

youtube linki: http://www.youtube.com/watch?v=924ReYawK-Y&playnext_from=TL&videos=7HaTYlpo9DA&feature=featured

indirmek için http://www.kissyoutube.com/watch?v=924ReYawK-Y&playnext_from=TL&videos=7HaTYlpo9DA&feature=featured

açılan sayfada 10 saniye fln bekleyip indirme simgesine tıklayın HTM olarak inen videoyu VLC vb programlarla açabilirsiniz..

facebook gibi değer popüler sitelerdede işe yarıyor olabilir...

FillsMartin

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
firefoxtaki video download helper eklentisiyle de çok kolay bi şekilde indirilebiliyor..

Krazky

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Çoğumuz genelde JDownloader kullanıyoruz. Ben YouTube vb. sitelerden JDownloader ile indiriyorum.

JDownloader ile mp4 formatında indirebilirsiniz.

JDownloader ile flv formatında indirebilirsiniz

JDownloader ile hem mp4 olarak hemde o videoya ait sesi ayrı olarak mp3 formatında indirebiliyorsunuz. Yani aynı anda videoyu indirirken aynı anda birde mp3 olarak ayrı iniyor. Böylelikle sevdiğiniz bir klibi indirirken müziğinide mp3 olarak ayrıca indirebilirsiniz. Kimimiz sırf bir videoyu sesinden ayrımak için ayrı bir program kullanmak zorunda kalıyor. Hiç gerek yok. Hem video hemde o videonun mp3ü olarak indirebiliyorsunuz.

Anladınız mı! :)

mert__

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Çoğumuz genelde JDownloader kullanıyoruz. Ben YouTube vb. sitelerden JDownloader ile indiriyorum.

JDownloader ile mp4 formatında indirebilirsiniz.

JDownloader ile flv formatında indirebilirsiniz

JDownloader ile hem mp4 olarak hemde o videoya ait sesi ayrı olarak mp3 formatında indirebiliyorsunuz. Yani aynı anda videoyu indirirken aynı ayda birde mp3 olarak ayrı iniyor. Böylelikle sevdiğiniz bir klibi indirirken müziğinide mp3 olarak ayrıca indirebilirsiniz.
tamam yafff konuyu açtığıma pişman oldum :unsure:
:)

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Kısa bi not: birde idm var. Vidyonun yanında beni indir amcacım beni indir diyo sıkıysa indirme. :d

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
orbit downloader da böyle bişe vardı kayboldu yaaa .. bizde işte öpücükle iş yapıozz kiss :)
Mert aynı şeyi Orbit in konusundada söylemişsin orada açıklamıştım... Anlaşılan görmemişsin tekrar söylüyorum bak orbit i aç sağ altta sistem tepsisndeki simgesine sağı tıkla çıkan menüden medya dosyası için GETIT düğmesini etkinleştirin işaretini koy yani etkinleştir... Bu kadar...:thumbup1: Ayrıca video indirmek için hiç bişeye gerek yok izlediğiniz video zaten flv formatında bilgisayarınızda oluyor...Mesela İE tarayıcısı için şu yolu takip edin C:\Documents and Settings\Kullanıcı isminiz\Local Settings\Temporary Internet Files klasörünün içerisinde en son izlediğiniz video mevcut ordan bilgisayarınıza kaydedin tamam...

aruchan.blog

Müdavim
Reaksiyon puanı
56
arkadaşlar bi de şu yöntem var:
bir video sitesinde izlediğiniz videolar Temprorary İnternet Files dosyasına kaydedildiği için önce videoyu sonuna kadar videoyu izliyoruz sonra aynı sayfada Araçlar/İnternet Seçenekleri'ne tıklıyoruz...açılan pencerede en üstteki Ayarlar tuşuna tıklayınca yeni bir pencere açılıyor...orda da Dosyaları Görüntüle seçeneğine tıklıyoruz...ve Temprorary İnternet Files dosyası açılıyor...izlediğiniz video %99 oradadır...
Not: Bu söylediğim İnternet Explorer için geçerlidir...diğerlerinde olur mu bilmiyorum:D

hanxhanx

Asistan
Reaksiyon puanı
4
keepvid.com yaklaşık 5 farklı boyutta mp4 dahil indirin... hd'de dahil

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Internet download manager ve downloadhelper dan başka tanımam.. :D

UndyingDarkness

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Başına "ok" yazıp indirdiğimizde vardı. Formatı önemsiz media player classic alayını açıyor..

mert__

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Mert aynı şeyi Orbit in konusundada söylemişsin orada açıklamıştım... Anlaşılan görmemişsin tekrar söylüyorum bak orbit i aç sağ altta sistem tepsisndeki simgesine sağı tıkla çıkan menüden medya dosyası için GETIT düğmesini etkinleştirin işaretini koy yani etkinleştir... Bu kadar...:thumbup1: Ayrıca video indirmek için hiç bişeye gerek yok izlediğiniz video zaten flv formatında bilgisayarınızda oluyor...Mesela İE tarayıcısı için şu yolu takip edin C:\Documents and Settings\Kullanıcı isminiz\Local Settings\Temporary Internet Files klasörünün içerisinde en son izlediğiniz video mevcut ordan bilgisayarınıza kaydedin tamam...​
ya ben foruma 1 gün girmedim. işte o gün bütün abonelikler silinmiş, toksa takip etmeye çalışıyorum yazdıklarıma gelen cevapları. teşekkürler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne yazık ki olmuyor böle bişey yine de çok sağolun :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok acil! Bende bu gibi programları denedim fakat çoğu bilgisayara zarar veriyor. Virüslü oluyor yani. O yzdn bana sağlam bir program lazım arkadaşlar ama acil cevaplarınızı bekliyorm :(

PatavatsiZ

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Şu SDN Okurlarına bayılıyorum ya , onlar sayesinde konular hep DİRİ hep TAZE kalıyor. Yaşasın SDN Okuru ...

asker3457

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
www.youtubevidyoindir.com aracılığıyla kolay bir şekilde video indirebilirsniz arkadaşlar. Program yükleme derdi filan yok. Adresi girin ve Formatları Listele butonuna basmanız yeterli. Ondan sonra istediğiniz formatta indirin gitsin.