Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Jura

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar android telefon arıyorum. Hack için kullanıcam :) telefonda backtrack yüklü olacak o yüzden sağlam olması gerekli. Oyun performansı önemli değil. Rootlayıp kerneli ve romu değiştirip kullanmayı düşünüyorum muhtemelen oc yaparım. Bütçem 800. Alternatifleri sayarsanız memnun olurum :)

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar android telefon arıyorum. Hack için kullanıcam :) telefonda backtrack yüklü olacak o yüzden sağlam olması gerekli. Oyun performansı önemli değil. Rootlayıp kerneli ve romu değiştirip kullanmayı düşünüyorum muhtemelen oc yaparım. Bütçem 800. Alternatifleri sayarsanız memnun olurum :)
Bütcene göre senin ihtiyacını karşılayacak tek telefon ace 2 :))
ama telefonu çok yıpratcam falan diyosan 2. el daha sağlam bir telefon al bari. 0 telefona kıyma :D

Jura

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bütcene göre senin ihtiyacını karşılayacak tek telefon ace 2 :))
ama telefonu çok yıpratcam falan diyosan 2. el daha sağlam bir telefon al bari. 0 telefona kıyma :D

Çift çekirdekli ama 800 mhz. O yüzden eledim :D yurtdışından gelen s3 var ama rootlayamadım. Orj bi telefon almayı düşünüyorum bende :)

SeveralPsycho

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Razr maxx al kesinlikle.Şuan vatanda satılıyor %25 indirim zamanı 800 olur

Jura

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

SeveralPsycho

Asistan
Reaksiyon puanı
6
dostum wonder yerine ace2 al bari,wonder tek işlemcili ve 512 mb ram var.Alırsan pişman olursun cidden