Unity Web Player yükleme sorunu..

Bu konuyu okuyanlar

JackspoRt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Genşler öncelikle bu foruma açacağım ilk konunun yararlı bi paylaşım olmasını isterdim ki nasip olmadı..Yardım istiyorum:hammer:
Battlestar Galactica diye tarayıcı destekli bi oyun varmış.İnternet tarayıcısında 3 boyutlu oyun oynamak..Deli bişey :)

Amma ve lakin tarayıcıda 3D oyun oynamak için Unity Web Player diye canı cehennemlik bi eklenti gerekiyor ve mesele şu ki : Bu eklentiyi çok sağlıklı bir şekilde indirip tarayıcıma yüklüyorum fakat oyuna tekrar girdiğimde 'Failed to update Unity Web Player' yazısını görüyorum ve eklentiyi el ile kurmam gerektiği yazıyor.Bi de bana webplayer_win gibi 3-4 tane dll dosyası indirtiyor.Wtf?
Saygılar.öptüm.

kafa1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Farklı bir durumda aynı sorunu yaşıyorum

XuSeR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bende şimdi chrome'da deniyorum eklentiyi kurup oyunu başlata tıkladıktan sonra karşınıza gelen siyah ekranda sağ tık setup'a tıklatın açılan penceredeki yükleme çubuğunun dolmasını bekleyin ve bittikten sonra tekrar oyunu başlat'a tıklatın. şuan oyun yükleniyor bakalım oynayacak mı :)

--- Mesaj Güncellendi ---

şuan oynuyorum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bndede var yuluyorum ama hep aynı hatayı veriyor I am playr oynuyorm bnde daha dogrusu oynayamıyorm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yüklüyorum ama olmuyor ı am playr oynayamıyorum yardım edin :(

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Firefox Aurora kullanıyorum yükledikten sonra aynı hatayı verdi sayfayı yada oyunun olduğu pencereyi yenileyince düzeldi oynanabiliyor. Eklentinin kendisi problemli tarayıcılara tam entegre olamamış sanırım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar idm gibi bi indirme programını kapatırsanız sorun çözülüyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende yükenirken hata verip adminstatör diyor retye tıklıyorum olmuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen aynı sorun bendede var bende brick force oynuyorum daha dorusu oynamaya çalısıyorum ama lanet olsun kiii oynayamıyorum çünki unity web player lazımmıs indiriyorum inmiyo la nabıcam yardımmm:cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arklar Çözüm bende Şimndi dediklerimi iyi yapın Şimdi ilk once Direcx 9 indriyoruz 3d boyut için ve Unity web player i rar olarak indriyoruz ve sag tık diyoruz uyumluluk sorun gidermeden ankete girin ve orda ilk soruya 1 inci cevabı verın sonra kurun çalısıak not: direcx9 olmadan olmaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende fusion fall acıyom 5dkka acılıyo ama cok kasıo sora crashed oluyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya hepsini denedim süreklı kurduktan rarlı bı dosya ındırıyo ıdm yıde kapattım olmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
unity web player de sorun tarayıcılar açıkken yükleme hatası veriyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya kardeş ben bi ben bilmem eşim bilir oyunu warya biliyosundur heralde ben onu oynucam olmuyor unity web playeri istiyor indiriyorum tekrar açıyorum olmuyor bunu nasıl yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar nasıl indirecem olmuo 3d oyun oynayacam inmio yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bir arkadaşımız dedi zaten ama yinede söyliyim. benimde olmuyordu unity den en son sürüm olanını download dan indirdim şimdi oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
unıty3d web playeri indirdikten sonra unıty web playeri de indir bi yerde yazıyodu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyunda maçım var maçın 13. dksında sorun geliyor tıklıyorum sonra yüklüyorum bir yerde durup kalıyo
YARDIM....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar aynısı İ AM PLAYERDE oluyo oyun bi türlü açılmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gardaş siz unity web player ın çakma versiyonunu indiriyosunuz Unity Web Player Windows indirin