Samsung galaxy s3 wifi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

meakjak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar s3 te wifi olmadan whatsapp gibi uygulamalar çalışmıyor sınırsız internetim olmasına rağmen wifi istiyor.

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Evet o başlığı kullanalım. Gerçi ben de de aynı sorun var.sebebini se bulamadım. İnternet paketi olmasına rağmen olmuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
meraba benim sorunum şu s3 ten wi fi ya bağlanmak istediğimde AIR TIES 205 devre dışı yazıyor fakat bilgisayarımdan baglanabiliyorum ne yapmalıyım yardım edin lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadasım bnde de aynı sorun vardı *kare 0011 kare yap ondan sonra s3 cıkıs tusu ve dıger tusu var cıkıs degılde obur tusa bas ona bastıktan sonra wıfı yı sec wıfı power modu kapalı konuma getır olucak ozaman

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dediğiniz gibi power modunu kapalı konuma getirdim hala devre dışı diyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne kadar lanet bi telefonmuş bu s3 ya... aynı wifi devre dısı sorunu bende de war cozemedim 1 haftadır :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bendede bu sorun var 4 gün öncesine kadar rahat giriyodum son güncellemeden sonra wifiye bağlanıyorum devre dışı diyor fabrika ayarlarına döndüm gene bi işe yaramadı yok mu bunun çözümü yav

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Sorun S3 telefonlarda deil sorun modemlerde bende de aynı problem var samsungun ace-duos ile felan da denedim onlarda da kimlik denetimi htası olustu diyo..

umut erdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
S3 minidede var ayni sorun yeni konu actim cevaplayan olmadi nasil cozebilirim