Samsung galaxy s3 kullanıcı yorumları

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mobil ödeme google playde yok ama samsung kendi içerisinde barındırdığı samsung aps de kontorle odeme var ben indirdim telefonla ilgili şikayetleri kesinlikle dinlemeyin gerçektn on numara bir telefon ı phone dan daha iyi çünkü samsung donanımsal kalite ve dayanıklılığı ile tanınan bi firma öneririm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence ne kadar pahallı olursa olsun gidin vatan computerda alın oradan alet alanlar hiç pişman değil

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
cevabın için teşekkürler bu telefonun kafama takılan tek sorunu 1-2 ay sonra ekranın donması, ekranda mor bi renk oluşması gibi sorunlar oluyormuş doğru mu bilmiyorum birde nereden almamı önerirsin

piyasaya ilk çıktığı gün on siparişle aldım henüz bir sorun yok 6/7 aylık makina taş
gibi=

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende senin gibi düşünüyorum. ve hala karar veremedm. s2 mi s3 mü:blush:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bu yazdığımı okuyun acil ben bu ayın 28 ine kadar almam lazım en ucuz nerde var çok acil biri cevap versin 28aralığa kadar yardımcı olun lütfen :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben s3 almayı düşünüyorum 1-2 gündür araştırma yapıyorum ama bazı yorumlar yüzünden terretüt yaşıyorum. Ekran kayması çabuk çatlama ses sorunları donma ve mor ekran . Kullanan arkadaşlar lütfen açıkça bilgi verebilir mi ayrıca garantisiz alacağım korkuyorum. Çok şık ve kullanışlı bir telefon gibi gözüküyorum umarım öyle çıkar. :confused1: :turned:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hepsini boşverin bence kesinlikle nokia lumia 920 telefon yaklaşık 4 gündür elimde ve mükemmel cihaz uçuyo resmen saniyede açıyor bütün programları. Kesinlikle nokiadan vazgeçmeyin çok çok memnunum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sizce galaxy s2 mi iyi s3 mü ıphone 4s mi yoksa galaxy note 2 mii ? Ya arkadaşlar çok kararsızım. hangisi en iyisi. bi el atın lütfeeen.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Herkese Kolay Gelsin.. Galaxy s3 telefonumu yanlışlıkla fabrika ayarlarına döndürdüm. Rehberimi ve resimlerimi nasıl geri alabilirim Bir Bilgisi olan varsa Söleyebilirmi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:confused1:Arkadaşlar bende bir akıllı telefon almak istiyorum ama çok kararsızım S3,iPhone 5,8X by HTC,Nokia Lumia 920 bunlardan hangisini almamı tavsiye edersiniz ben S3'ü düşünüyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende 3 aya kadar s3 veya HTC one x+(plus) almayı düşünüyorum. Fazla param yok o yüzden garantisiz alacağım Sizce hangisi iyi. s3 de ekranı çabuk kırılıyor deniyor drop testlerde de öyle. Fakat HTC one x de adamlar ekranla 5 cmlik çivi bile çakıyor tahtaya. Sizce en güvenilir nerden alabilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cihazı alalı 5 ay oldu terlemeden dolay sıvı temasından garantiden çıktı.siz siz olun turkcell den cihaz almayın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardesim ben s3 yurtdışı aldım ve yaklasık 1 aydır kullanıyorum hiç bir sıkıntı vermedi ve çok kullanıslı bi telefon iphone 4s ile karsılastırıp aldım internet kamera ve daha bi çok yönden 3 daha hızlı daha kaliteli kesinlikle tavsiye ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende s3 almayı düşünüyorumda one x le arasında kaldım hangisini alsam karar veremedim . s3 pil ile öne çıkıyor ama one x te kamera olsun görüntü olsun oda önemsenmeyecek kadar kötü değil .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ben yaklasik 1 yil s2 kullandim gayet memnundum ve ondan sonra s3 un cikmasini bekledim ve cikti s3 aldim bayadan beri kullaniyorum hicbirsekilde hicbir sorun yok gayet guzel ama kisi kullanmayi basaramiyosa sorun ondadir cunku opsiyonu fazla oldugu icin bir sekilde iyice tanimak lazim diyorum saygilar .... sayildirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadşlar benim telde galaksi s3 mesaj olmadigi halde mesaj var gibi gozukuyor yeniden başlattim bataryayi çikardim ama gitmedi bana yardim edebilecek varmi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben yeni aldım 3 günlük tlf ama kafama takılan bataryayı cıkarttım arkasında chına yazıyor ama turkcel den aldım sahtemidir sizce olgun ben

lordmaxcake0

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadşlar benim telde galaksi s3 mesaj olmadigi halde mesaj var gibi gozukuyor yeniden başlattim bataryayi çikardim ama gitmedi bana yardim edebilecek varmi
Senin işini bu video çözecektir..
http://www.youtube.com/watch?v=g9RURVSBNhg

Yaklaşık 4 aydır S3 kullanıyorum Jell been 4.1.1 güncellemesi geldi ve telefon adeta jet uçağı gibi oldu.Menunum tek sıkıntım var o da şu arama kaydına ve rehbere girerken kasma olayı onun haricinde on numara.

ben yeni aldım 3 günlük tlf ama kafama takılan bataryayı cıkarttım arkasında chına yazıyor ama turkcel den aldım sahtemidir sizce olgun ben
Kardeş China yazıyor olabilir ancak o durum şöyle. Malum Çin'de işcilik ucuz samsungda 1 2 tane s3 üretmiyor ve maliyetde çok tutmasın biz parçaları Çin'e yollayalım onlar üretimi yapsın diyor.Olay bundan ibaret.Çin malı olduğunu şu şekilde anlayabilirsin. Çift hatlı ise veya Çift hoparlörü var ise :)

Bende s3 almayı düşünüyorumda one x le arasında kaldım hangisini alsam karar veremedim . s3 pil ile öne çıkıyor ama one x te kamera olsun görüntü olsun oda önemsenmeyecek kadar kötü değil .
Aga s3 ün pil ömrü jelly bean 4.1.1 ile fena değil orta ayarlarda 24 saati zar zor çıkartıyor.Ki bu 1 günü çıkartması bir akıllı telefon için süper birşey. Orta ekran ışığı (%50) 3G aktif wifi noktasında wifi açık olmayan yerlerde mobil veri. Gibi one x hız olarak daha yavaş kalıyor s3 e göre.

s3ün beyazlarını almayın derim ben arkadaşım aldı telefonda ses gidip gelmiyor hiç bir şekilde ayrıca samsungdaki yetkilide beyaz serisi tamamen hatalı demiş
S.a Müdür bende de beyaz S3 var ama hiç bir şekilde böyle bir sorunla karşılaşmadım ben. Senin S3'ün belki fabrikadan hatalı çıkmış olabilir.

lordmaxcake0

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şu anda istanbul bilişimde 1490 tl

İstanbul Bilişim Kendi bünyesi içerisinde garanti veriyor ürünlerinde.
Telefon bozuldu diyelim garantide KVK TELPA gibi yerlere gitmiyor kendi tamir merkezlerinde tamir ediliyor.
Tabi bu her ürün için geçerli değil.

Reis şaka mısın :)

bende araştırdım ve 1149 tl ye kadar buldum bunun orjinalligini nasıl anlarım?
Kardeş ucuza satıyorlarsa muhtemelen garantisi yoktur. Çin malını bu kadar paraya satmıyorlar ve satmazlarda zaten eline geçse bi çin malı telefonu anında anlarsın en basiti çift hat çift hoparlör falan gibi..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benim tek sorunum seste, beni duyamadıklarını söylüyorlar ya gerçekten verem olucam böyle bi saçmalık olabir mi.. bu kadar para bu tlf herşeyi mükemmel bu ses sistemi konuşurken neden böyle bunun çagresini güncellemeyle veya bişeyle bulmalılar yoksa çıldırmak üzereyim...

Merhaba, problemin s3 ü ilk elime aldıgımda bendede vardı internetten arastırdıgımda yukarıda dedikleri gibi ayarlardan parazit onleme falan yap diyorlardı ancak hatalı üretimden kaynaklanıyormus telefonu garantiye götürdüm sorunumu anlattım ve problemin bir parçada oldugunu soylediler dilersem telefonu değiştirebilceğimi ancak bazı formaliteler gereği 2 haftadan once yeni ürünü alamayacağımı yada 2 iş günü içerisinde parçayı değiştirebileceklerini soylediler. parçayı değiştirmek istediğimi soyledim ertesi gün telefonumun hazır oldugunu gelip alabileceğimi soylediler suanda telefonumda hiçbir problem yok garantiyle görüşmen en doğrusu olur bence

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben çin malı samsung galaxy s3 aldım süper çalışıyo 8 ay oldu hiç bir sorunla karşılaşmadım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar kesinlikle ama kesinlikle galaksi s3 almayin daha 1 ay olmadi ama sikintilarim var donuyor ekran, menü tuşuna basiyorm 3-5 saniye bekletiyor, geçen gün fotoğraf çektirecektim, arkadaşa veriyordum menu tuşundan kameraya gelecektim ama yaaa nasil dondu anlatamam 5-6 saniye sonra kizin eline verdim çekermisin diye. Bu gibi rehber sikintisi d var napçam yaa çok pişamnim aldigima :-(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:biggrin:bendede var 7aydır kullanıyorum hiç bir şeyi yok süper telefon her şey var herkeze tavsiye ederim:rolleyes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar ben facebooktaki online oyunları oynamak istiyorum nasıl oynayabilirim yardımcı olabilirmisiniz? Şimdiden Teşekkür ederim.

makaron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s3 le sorun yaşayanları bir dizi sorun yazanları hiç anlamıyorum arkadaşlar kullanmayı mı bilmiyorlar yoksa ürünleri mi hatalı nedir ben hiçbir sorun yaşamadım ayrıca 4.1.2 ile de ram kullanımı da büyük ölçüde azaltıldı telefon jet gibi uçuyor tek bir takılma, hız , uygulama sorunu yok eksiksiz ve mükemmel bir telefon, iphone 5 le kıyaslanması bile s3 e hakarettir bence