Galaxy s3 şarj olmuyor

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bende de mevcut çözülmedi usb den şarj oluyor fakat prizden olmuyor ayrıca bilgisayara da bağlanamıyorum usb den galaxy w kullanıyorum çözüm bulan varsa lütfen yardımcı olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de var prizden şarj olmuyor şarj aletini takıp bataryayı çıkarıyorum ve sonra tekrar bataryayı takıyorum şarj olmaya başlıyor yani her şarja taktığımda telefonun bataryasını çıkarıp takıyorum önce şarj aletini bağlayın şarjdan çekmeden bataryayı çıkarın ve tekrar takın her şarj edişte böyle yapıyorum yoksa hep usb den şarj ediyorum ama tabi o da can sıkıyor servise de götürmek istemiyorum yorumları okudum onlarda çözememiş inş sorunu çözerler en kısa zamanda bekliyoruz

3xpired

Doçent
Reaksiyon puanı
1
%90 ihtimal adaptörün ezilme, eğrilme vs. nedeniyle zarar görmüş ucuz birşey zaten. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım telefonu sarjdayken bi kere y-ucuş moduna al sarj olmaya başlıcak sonra normale dönücek nedendir bilmiyorum ama böyle bi durum var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede aynı sorun var, ama şarj portun pislenmesi ile alakalı değil bence.. çünkü aldığımdan berri sıkıntılı. bende teknik bir sorunu var ya şarzda yada cihazda. arkadaşım yedek şarj aldı, 3 kez değiştirmek zorunda kaldı 3üde şarz etmedi.. şimdi ben teknik servise bıraktım ne diyecekler bakalım..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sanırım bu bir software arızası .. aynı sorun bende de var ..telefon kapalıyken yada uçuş modunda şarj olurken .. açıken şarj olmuyor..port arızası olsa kapalıykende olmaz kanatindeyim ...yakında bir update ile düzeltilceğini umut ediyorum ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım aynı sorun bendede var bu durumda direk servise götürmemiz gerekiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon kapalıyken şarj oluyo ama açıkken hiç şarjda değilmiş gibi bataryadan gidiyo ama şarjda gibi de gözüküyo. telefonda bi sıkıntı olsa öylede şarj olmayacağını düşünüyorum ama sebep ne çözebilmiş değilim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ayarlar/Sistem/GeliştiriciSeçenekleri/HataAyıklama alanındaki "USB hata ayıklama" kutucuğu işaretliyse boş bırakıp telefonu kapatıp açmanızı tavsiye ediyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar

serhat67 nin soylediği sanırım genel bir problem, evet kendisi haklıymış..
şarj soketi ve usb girişini ayrı ayrı diş fırçası ile tamizledim
neyse ki şu an şarj oluyor...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
SOn günlerde S3 Kullananların genel sorunu şarj olsa gerek..

SOn çıkan 4.1ç1 güncel sürümden sonra cihazlarda şarj sorunları baş göztermeye başlamış.

Aynı sorunu ben de sizler gibi yaşıyorum. Nette pek çok sitede okudum çoğu kişi aynı sorundan muzdarip.

Pek çok kişi cok çok şey öneriyor fakat sorununçözüöü ortak değil...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorunu bende yasıyorum servısı aradım sızde arayın samsung musterı hızmetlerı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hayır sorun priz girişinden felan olmuyor öyle tanıdığım bi kişi var aynı sorun ondada var prizden şarj olmuyor bilgisayardan oluyor o da baya bi sormuş priz girişinden kaynaklamıyormuş sen onu bi servise gönder bence hallederler

lonely2134

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu kapatıp açın benim öyle çözüldü :) yeniden başlatmayın ama kapatın biraz bekleyin açın... Ne alaka derseniz bazı yazılım veya oyunları güncellerken sistemde değişikliklere sebep olabiliyor. Kapatım açınca sistem recovery eder sistem hatalarını ayıklar ve sorunu çözülür

Rüstembey

Doçent
Reaksiyon puanı
1
benim emektar c905 imde aynı şarz problemi oluyordu...çözümüm ilginç:pili çıkardım.kontak yerlerini ucu sivri birşeyle temizledim(uçları ark yaptırmamaya dikkat)hem telefonun hemde pilin..sonra kontak temizleyici sıkıp temizledim..sorun şimdilik çözüldu.7-8 gündür sorun yok...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum da güncellendikten sonra şarj konusunda sıkıntılı. çözüm bulan olursa bize de yardım etsin lütfen..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4.01 jell belly güncellemesinden sonra sarj sorunu ortaya cıktı arkadaşların dedıgı gıbı kafayı yemek üzereyim şarj oluyor gıbı gösterıyor ama sarj etmıyor nasıl çözülecek ki sistem ayarlarını geri yuklesek degişir mi acaba.

haymatlos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar iyi geceler.sarj problemim vardı benim de 4.1.1 güncellemesinden sonra ortaya çıktı.ya cok geç şarj oluyordu ya da ya da hiç şarj olmuyordu kimi zaman kimi zamanda şarja takılı olduğu halde görüşme yaptığımda veya kurcaladığımda şarj olmak bir yana düşüyordu şarjı... çözümü yeni bir şark kablosu veya galaxy wonder vb gibi telefonların sarj aletleri evet bunu yaptığınızda düzeliyor... benim sorunum halloldu fakat buna rağmen samsung müşteri temsilcisini aradım güncellemeden sonra - bir müddet sonra - oldu dedim güncelleme esnasında bağlantı gittiyse veya kablo girişlerinde bir oynama olduysa (kies üzerinden yapanlar için ) hatalı güncelleme yapmıştır dedi...sahiden 4.1.1 güncellemesi sırasında bir iki defa kablo oynamış ve bağlantım gitmişti...bilgilerinize...

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
ayni sorun banada oldu orjinal adaptörü kafasina gore bazen calisip bazen civitiyordu baska bir adaptör ile hallettim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede var şarjdayken şarj doluyor gorunuyor ama yinede şarjım azalıyor herşey kapalı olmasına rağmen. burdaki önerileri deneyeceğim umarım işe yarar servise gönderip beklemek istemiyorum. son 3 gündür yaşıyorum bende bu sorunu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 4 ün şarj aletını kullanın kablosu değil kafayı kullanın 4.0 wolatj verıyor ve dolduruyor arkadaşlar uğrasmayın aklınızda olsun başlığı kullanın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar bende 4.1.2 guncellemesini yaptim telefon sarj olmuyor nedeni nedir bunun bilen var mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar genel fikir yazılım sorunumu bizde 2 tane s3 var zaman zaman bu şarz problemi oluyor ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4.1.1 guncellemesinden sonra bende de aynısı oldu. Yani sarj oluyor gibi gozukup olmuyordu. Buradakiler dahil bir suru şey okudum. Ipad'in ADAPTORUYLE sarj etmeye karar verdim ve su anda inanılmaz bir hızla sarj oluyor. Bilginize...

jeliboncocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
telefon şarj olurken kurcalandığında şarj almamaya başlıyor tekrardan şarj alabilmesi içinde telefonu açıp kapatmak gerekiyor. Umarım bu sorun 4.1.2 de giderilmiştir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben de ilk aldığımda aynı hata vardı.bataryayı değiştirince sorun çözüldü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorun bende de var. Htc nin şarj aletiyle 1.30 saatte full şarj ettim ondan bitane alacağım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonu kapatıp açın usb den de şarj olmaya bşlıyor. ancak prizdeki gibi hızlı şarj almıyor.