Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Mod.: Davetiye dağıtımı SDN tarafından yapılmamaktadır ancak elinde davetiye olan üyelerimiz isteklere bu başlık altından karşılık vermektedirler !

Mail adreslerinize spam gelmesini istemiyorsanız adreslerinizi mesajlarınızda paylaşmaktan kaçınınız, davetiyeler elinde olanlar tarafından ö.m olarak iletilecektir.

.

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
ZeiTGeisTz dedi ki:
[email protected]

kaldıysa banada yollarsanız sevinirim..
codeburn dedi ki:
mumkunse bi adette ben rica ediyorum :)

[email protected]
RaC dedi ki:
s333 dedi ki:
myefsane dedi ki:
bende alabilir miyim...
prenslui dedi ki:

Davetiyeler Gönderildi ;)

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
SDN yi seviyorum züper yaa :) Teşekkürler...

SeRCaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
torrent arena'ya giremiyorum ben çalışma fln mı war arkadaşlar ? (ztn üyeyim de... :)

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar Site Yarın (15.04.2008) Saat 12.00 a kadar bakımda tekrar açıldığında davetiyeleriniz gönderilecektir.

mavinok.ta

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Nmss dedi ki:
Arkadaşlar Torrent-Arena davetiye isteklerinizi bu başlık altından yapabilirsiniz. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde davetiyelerinizi yollayacağız.

Lütfen istekte bulunurken forum kurallarını ihmal etmeyelim. Davetiye alabilmeniz için bu baslık altına e-mail adresinizi yazmanız yeterlidir. Davetiye gönderildikten sonra mutlaka "Önemsiz Posta (Junk A Mail)" kısmını kontrol ediniz. Herkese iyi paylaşımlar..

Güncelleme: Yönetim İle İrtibata Geçip Davetiyelerin Gönderimi Devam Edecektir.
Nmss önce sen kuralları oku istersen he? Dikkat, 11. kural ihlali! B) :*

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
mavinok.ta dedi ki:
Nmss dedi ki:
Arkadaşlar Torrent-Arena davetiye isteklerinizi bu başlık altından yapabilirsiniz. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde davetiyelerinizi yollayacağız.

Lütfen istekte bulunurken forum kurallarını ihmal etmeyelim. Davetiye alabilmeniz için bu baslık altına e-mail adresinizi yazmanız yeterlidir. Davetiye gönderildikten sonra mutlaka "Önemsiz Posta (Junk A Mail)" kısmını kontrol ediniz. Herkese iyi paylaşımlar..

Güncelleme: Yönetim İle İrtibata Geçip Davetiyelerin Gönderimi Devam Edecektir.
Nmss önce sen kuralları oku istersen he? Dikkat, 11. kural ihlali! B) :*

Sen çok biliyorsun mavinok.ta ! Eğer bir kural ihmali varsa zaten uyarı gelirdi. Ayrıca moderatörlerin böyle bir yetkisi var diye biliyorum. Kendi alanında acıklama,uyarı vs yaparken ;)

mavinok.ta

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Görmeyeli üslübun ne kadarda kabalaşmış Nmss... Cık cık cık cık hiç yakıştıramadım senin gibi ''düzgün'' ve ''sevgi dolu'' bir üyeye... Moderatörlere üyelere böyle davranma yetkisi de veriliyor mu merak ettim? Yada moderatörlerin sitede babalarının çiftliği gibi büyüklenmeye yetkileri de var mı hı? Bol yetkili ve bol ünlemli (!) günler dilerim sana!

ayss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mavinok.ta dedi ki:
Görmeyeli üslübun ne kadarda kabalaşmış Nmss... Cık cık cık cık hiç yakıştıramadım senin gibi ''düzgün'' ve ''sevgi dolu'' bir üyeye... Moderatörlere üyelere böyle davranma yetkisi de veriliyor mu merak ettim? Yada moderatörlerin sitede babalarının çiftliği gibi büyüklenmeye yetkileri de var mı hı? Bol yetkili ve bol ünlemli (!) günler dilerim sana!

size katılıyorum mavinok.ta hanım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...