HP Laptop'a Windows 8 Yükleme

Bu konuyu okuyanlar

DJ.ON9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hp dv5 1235 et intel core duo 2 2.2 ghz işlemci 3 gb ddr2 ram 3 mb cache bellek 512 mb ekran kartı mevcut. Arkadaşlar Sorum ŞU:
Windows 8 yüklesek olur mu ? yüklense bile performans nasıl olur? Şimdiden teşekkürler...

DJ.ON9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim. profilimize kadın fotosu mu koyalım yardım almak için!!!!

murat709

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bilgim olsa cevap yazardım ama bilmiyorum.

Snipertr

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim. profilimize kadın fotosu mu koyalım yardım almak için!!!!

bu sitede kac kadin varmisda konulari hit olmus. densizlik etme. kur windows u bak bakalim oluyor muymus. tecrube edersin de kendi kendine birseyler ogrenirsin

DJ.ON9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bilgim olsa cevap yazardım ama bilmiyorum.

eyvallah kardeşim teşekkür ederim

bu sitede kac kadin varmisda konulari hit olmus. densizlik etme. kur windows u bak bakalim oluyor muymus. tecrube edersin de kendi kendine birseyler ogrenirsin
kardeş yeni uyelere böyle mi yardımcı okuyunuz. Hem yardım etme. Birde laf ediyor. Bakale adama. Para verip alacaz gardaş biliyosan yaz. Bilmiyorsan gölge etme

ByBerk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
1. yükselek olurmu olur niye olmasın p4 makinelere bile yükleniyor
2. şuan hangi işletim sistemi var 7 ise şöyle anlatim 8 daha hızlı açılıyor ve bir dünya uygulaması var bildiğin android gibi :D çoğu sitede incelemesi mevcut onları oku izle birazda tecrübe edin

3.driver konusunda nerdeyse hepsini tanır win 8

işletim sistemi kıyaslamalarını incelemelerde bulabilirsin. http://www.chip.com.tr/galeri/windows-8-in-artilari-eksileri_2307.html

bide yaşın kaç bilmiyorum benden büyük veya küçükmüsün fark etmez çünkü burda kimse yardım etmek zorunda değil