Windows 8'de Fn Tuşu Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

SinekValesi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Casper kullananlar bilirler, Windows 8 yükseltmesi yaptıktan sonra Fn+F1, F4, F10, F11, F12 tuşları çalışmıyor. PHotkey yazılımının güncellenmesi gerekiyor ama herhangi bir güncel sürüm bulamadım. Şuan yüklü sürüm 1.00.0072. Bu sorunu halledebilen var mı?

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
win7'e ait klavye driverını yükleyin düzelir. Ben acer bilgisayarımda öyle yaptım :)

ByBerk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
kardeşim o konudada söledim git a15 in yenisine bak onlardada çalışmıyo f10 f11 f12

sen nerden biliyosun o versiyonun çalıştırdığını söle ben bulurum bi şekilde

f4 çalışıyor yüklerken generic power diye şeyi işaretli olcak f1 de güç ayarlarına bak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş nereden bulduğunu söylersen hem seni yormamış olurum hemde aradığımı bulmuş... Bütün driverlar sorunsuz çalışıyor ama tek Photkey driverı Win8'de sorun çıkardı, onun en son sürümü lazım yani senin eklediğinden daha yeni bir sürüm... Bulabilir misin? Herkes aynı sorunu yaşıyor çünkü...

SinekValesi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Bunun için özellikle Teknosa'ya gittim, kendi bilgisayarımın kasasıyla aynı olan Win8 ön yüklü bir bilgisayarda kontrol ettim çalışıyordu. Sürümüne baktım hatırlamıyorum ama yeni bir sürümdü. Oradaki yetkililerden o bilgisayarın driver DVD'sini kopyalamak için istedim vermediler... Çalıştığını biliyorum yoksa önemli değil yani.

ByBerk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
bende electro world e gittim f10 f11 f12 çalışmıyodu

gerisi bende çalışıyor

sen hangi teknosada gördün bi anlatsana ben alırım

SinekValesi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Antalya 5M Migros'taki Teknosa'da...

ByBerk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
istanbul levent metrocity bimeksde laptoplara baktım a15 win 8 versiyonlarında dokunmatik panel yok ve photkey yüklü değildi çalışanlar f1 f5 f6 f7 f8 f10 f11 f12 eğer böyle kullanmak istiyosan photkeyi kaldır düzelir

SinekValesi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Israrla sitede o sürücüyü vermediklerine göre demek ki yeni PClere yüklemiyorlar... Teşekkürler, öyle kullanırız artık.

ByBerk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
aynen yapcak birşey yok yani yeni makinelerde bile yüklemiyorlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
a15 casper leptopum var phokey indirdim dokunmatik panel herşey çalışıyor ama fn tuşuna bastığımda kısayollar çıkması lazım hiç bir kısayol cıkmıyor

ffgul

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
>>Casper aman aman..
>>Dağlara taşlara...

itsarmani

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Casper alakalı durum değilki programcısı Photkey'in yapımcısı kimse onun sorunu güncellemesi lazım,Bende Casper kullanıyorum benim tuşlarım gayet güzel çalışıyor ??

Son mesajlar