Telefonum Odin ve Kies Telefonu Görmüyor Yardım

Bu konuyu okuyanlar

byzirvex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonum Odin ve Kies Telefonu Görmüyor Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler shiftdelete.net

elyn_noyt

Asistan
Reaksiyon puanı
1
telefonun sürücüsünü elle netten indir ve yükle bu şekilde sorun hallolucaktır tabi öncelikle baglantı ayarlarını bi kontrol et orda bi aksaklık olabilir

byzirvex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herşey
tam ama olmuyo galaxy s3 bilgin varsa anlatırmısın ?

fsaidarslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğer yığın bellek modunda görmüyor ise o zaman usb girişinde veya sisteminde bir sorun vardır. markası neyse googlede tarat driverini yükle yüklü ise kaldır telefonu çıkar tekrar yükle imei kodu cakma ise samsung telefonlar kies açmıyor :confused:

byzirvex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğer yığın bellek modunda görmüyor ise o zaman usb girişinde veya sisteminde bir sorun vardır. markası neyse googlede tarat driverini yükle yüklü ise kaldır telefonu çıkar tekrar yükle imei kodu cakma ise samsung telefonlar kies açmıyor :confused:

kies acmıyosa başka nerede acabilirim bilgin varmı ?

fsaidarslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
her galaxy telefonun kendine ait odin yazılımı bulunmakta sen ne tür bir işlem yapmayı düşünüyorsun bilmiyorum ancak yinede bilgi vermeye çalışayım odin ile telefonunu download modda açıp firmware yüklemesi yapabiliyorsun veya rom gibi işlemler yapabiliyorsun ben kendi telefonumu (galaxy young) sıfırdan güncel firmware yüklemek için telefonumun modeline göre odin programı indirdim telefonu bilgisayara taktım download modda iken program açık iken sonra sarı port kutusu yandı ve gerekli dosyalari secip yukleme yaptım googlede veya forumda ara bi firmware ,rom yükleme filan diye iyi forumlar kolay gelsin :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorun bende de oldu o kadar saçma bir çözümü var ki! Ekran koruyucu olarak hiç birşey kullanma ve usb hata ayıklama modunda sahte konumlara izin ver..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benim tel acıkkende görmüyo kapalıykende lütfen yardım yaa

samsung driver hepsini yükledim yok görmüyp lütfen yardım Pcem XP

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selamun aleykum ben samsung galaxy s3 kullanıcısıyım telefonum ımeı koyayanmıs ve 4.2.2 ye yukseltılmıs durumda ama rootlanması gerek o yuzden bılgısayarıma odını yukleyıp telefonumu odınde goruyo fakat download moduna alıyorum gormuyo usb hata modu da acık lutfen bı yardımcı olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
usb hata ayıklama modu açmıyor usb takılı olduğu için bunu nasl çözebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım telafonun nakia lumia 1320 kies programını indremıyrm sade samsunglarımı desteklıyor acaba:lol::lol::lol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı hata bendede var kardeş dediğiniz herşeyi yaptım pc windows 8.1 tel wonder 2.3.6 yazılımı var ne yaptıysam olmadı oysaki daha önceden çok fazla değişim yaptım yardım edin yaa windows 7 de rahat yapılıyor yani:helpsmilie::(:confused1::cursing::helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamun aleyküm benim telefonumun download modunda çince yazıyor yardımcı olabilirmisin kardeşim