Galaxy s3 menü düzenlemesi

Bu konuyu okuyanlar

BasakS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Galaxy s3 kullanıyorum. Menüyü ayarlamak istiyorum fakat nasıl düzenleniyor bulamadım. Üstüne bastığımda sürükleyebiliyorum ama 2.sayfadan 3. sayfaya taşıyamıyorum nasıl yapabilirim?

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
home tusunun solundaki tuşa baş düzenle de oradan ayarla

sirnatli21

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar Galaxy s3 kullanıyorum. Menüyü ayarlamak istiyorum fakat nasıl düzenleniyor bulamadım. Üstüne bastığımda sürükleyebiliyorum ama 2.sayfadan 3. sayfaya taşıyamıyorum nasıl yapabilirim?

taşıyacağın kısayolu yada widget i parmağınla basılı tut ve sayfanın kenarlarına doğru getirmeye çalış , başka sayfaya geçiş yapacaktır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben ana menüye koymak istiyorum o nasıl olacak yardımcı olursanız severim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
uygulamalara gir soldaki dokumatik tuşle düzenlemeyi açıp yapabilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
menüyü ac secenek belirleyen doknmatik tusa bas ( sol traftaki ) ve düzenle de ve düzenle istediqin simgeye bsılı tutarak kardeşim . kolay gelsin ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar s3 mini kullanıyorum.
nasıl yaptıysam orjinal navigasyon simgesini kaybettim ve hiç bir yerden bulamıyorum bana yardımcı olabilir misiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Düzenle ye bastıktan sonra uygulamayı tutup olabileceği en kenara dogru sürüklüyorum ama yine de uygulama diger sayfaya gecmiyo. bugune kadar belkı 100 kere denemişimdir en fazla 2 kere oldu. oda şansa gecti. benim tel demi sıkıntı var acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam ilk önce ayarlara girip hareket menüsünü etkinleştir sonra o hareket menüsüne girip simgeyi taşımak için diye bir simge var onu da etkinleştir sonra menüye gel ve sağ tuşla düzenle de taşıyacağın simgeyi basılı tutup telefonu sağa yada sola nereye taşıyacaksan o yöne salla direk o sayfaya geçer ben sürekli yapıyorum biraz kurcala telefonunu bence :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam ilk önce ayarlara girip hareket menüsünü etkinleştir sonra o hareket menüsüne girip simgeyi taşımak için diye bir simge var onu da etkinleştir sonra menüye gel ve sağ tuşla düzenle de taşıyacağın simgeyi basılı tutup telefonu sağa yada sola nereye taşıyacaksan o yöne salla direk o sayfaya geçer ben sürekli yapıyorum biraz kurcala telefonunu bence :)
Çok teşekkürler dediğiniz gibiymiş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
taşıcagım simgeyi tutuyorum ama öğeler sadece özelliştirilmiş kılavuzda yeniden düznlenir diyo nolur yardım edin menüm altüst olduu