Samsung galaxy ace 5830i internet sorunu yardım lütfen

Bu konuyu okuyanlar

kenan6934

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba , ben 2 gün önce samsung galaxy ace 5830i aldım , telefonda şuan kullanılabilir yeni güncelleme yok , wifi den facebook ' a ve diğer sitelere girerken sorun olmuyo fakat turkcell kullanarak girmeye çalıştığımda açmıyor facebook paketim var facebook a bile girmiyor , wap yazıp 2222 ye gönderdim fakat telefonunuz uzaktan yapılandırılamıyor dedi yardım edin lütfen.. :crying: :crying: :crying: :confused1: :confused1: :confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
5830i kullanıorum telefon kendı kendı yenıden baslatıyor acil yardım lütfen:crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar benim telefonum da 5830i yaklaşık üç ay önce aldın internetle ilgili sorun yok çok memnunum ama bi kayıt özelliği var bütün her şeyi kare kare kayıt ediyo benim facebookumu bile kaydetti bundan dolayı başım yandı bu kayıt yerinin nerede olduğunu bilen varsa acil cevap bekliyorum.....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:hammer:arkadaşlar ben galaxy mini aldım intenete bağlanmıyoo ne yapbilirim lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar samsıun galaxi 5830i aldım ama mesaj sırasında sureklı karsı taraftan aynı mesajları geliyomus gibi tekralıyo yanı sürekli aynı mesajlar geliyor yardımcı olabilirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
5830 i aldım ama mesajlar iki şer kere geliyor neden yardımcı olursanız