En İyi AntiVirüs Programı - Ücretli, Ücretsiz

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ESET EndPoint Security 5.0.2126.3 kullanın sanırım çift duvarlı şirketler için ama evde kullanıyorum

MrSpooky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ücretsiz : Avira (ücretsiz mücretsiz ama tavsiyem olur süper bir virüs programı)

Ücretli : Kaspersky

sgurakan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
mcafee total protection 2013 TR öneririm.tabiki ensağlam güvenlik lisansla sağlanacaktır.listede kaspersky var. tabiki bende herkes gibi önermem kasperi, yanından geçmeyin.
geçenlerde güncelleştirme ile ilgili bir sorun yaşadım, online chatten yardım aldım, hatta sonrasında çözüldüğünde tekrar bize geri dönüş yapmamı istediler, o zaman dönüş yapmamıştım düzeldi diye..progamı yeniden kurmamı istediler, kurunca düzeldi.sonra telefon numaramdan aradılar, bilgi istediler, lisans süremi de 1 ay daha uzattılar.ilgi alaka güven çok iyi gördüm.
tavsiyemdir.

kaynak:

http://computer-protection-software-review.toptenreviews.com/

53934-mcafee-all-access6.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende norton 360 kullanıyorum memnunum ama bazen sorunlar cıkabiliyor genede iyi program .oburleini denemedim ama nortonu oneririm

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Chip'te Avira ve Avast Free'yi en iyisi seçmiş. :p

kuyuduzu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar Kaspersky nin sitesi geçenlerde haclandi.şuan için tercih etmek pek sağlıklı değil.Bu bilgiyi vatan bilgisayar satış yetkilisinden aldım.

vatan bilgisayar o sıralar (ve sanırım hala) norton itelemeye çalışıyorlardı. 3 makine aldım geçen yıl oradan bıktım 3.de tartıştım satıcıyla sustu kaldı. test sonuçlarıyla gittim apışıp kaldı. başlarım nortonuna.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya allah aşkına yuh Be bu kadarda olmaz ESET in hakkını yemeyin be masaüstüne okdr oyunindirdim ESET çok iyi ayandı ve hala da sildi Laptopumda ESET Nod32 : Master Edection var süper birşey virüsü bulunca internetten indirince gelen virüsü direk bağlantıyı kesip karantinaya alıyor şuan pc virüs var ama hepsi karantinada ESET sağolsun ESET in hakkını yemeyin NOD32 efsanedir bunu da unutmayın ...

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
hacı neden mesaj kasıyorsun. kime özel mesaj gönderecen de hele [MENTION=319397]kimi09[/MENTION]

KaptaPrism

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Eğer koruma diyorsanız kimse yalan söylemesin."Kaspersky" kullananın bilgisayarına zarar gelmez.Ama zarardan beteri gelebilir.Bilgisayar yavaşlayabilir.Açılış süresi bile artıyor.Her 30 dk. da bir interneti yavaşlatıyor gibi bir şey.Ama oyun modları olunca çok fazla sorun olmuyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sevgili arkadaşlar 3 yıldır lisanslı antivirüs kullanıcısıyım . 3 yılda 3 antivirüs değiştirdim. ilk önce eset nod kullandım. hızlıydı ama pek verim alamadım. 2. yılda mcaffe kullandım çok hoşuma gitti koruması da süperdi. ta ki kasperky 2013 internet security ile tanışana kadar. kaspersky 2013 internet security den iyisi 2014 ü diyorum

ydgr4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben uzun süre eset kullandım. ancak ess 5 cıktı ve hiç beğenmedim. sonra sildim. avira yükledim ama memnun kalmadım. kaspersky pure güzeldi ancak kasıyordu. simdide comodo deneyecem bakalım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben avira yı indiriyorum şimdi ücretsiz program yok mu ya yardımcı olabilirmisiniz

berkaysavci

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Reaksiyon puanı
1
Bence Chip dergisininde 1 yada 2. seçtiği norton security 2013 alabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
her kafadan bir ses çıkıyor anladığım virus programları hikaye ozaman alcan elma yı yani mac 'i olay bitecek ...

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
5 sene avira kullandim, 4 seneden beri AVG kullaniyorum. Ikiside güzel, ama ben sahsen avg'yi tercih ediyorum.

Nortona gelince: Anca gider diyorum. Bilgisayari cok kasiyor o program. Sirf bu yüzden yüklemiyorum nortonu.

ya ben bu microsoft security essentials yüklemeye çalıştım gezginlerden ama yüklerken sorun çıkardı yazılımınız orjinal değil dedi ne yapmam lazım

Yan sanayi isletim sistemi kullanmanin "faydalari".