Çin malı Galaxy s3

Bu konuyu okuyanlar

korsan_4288

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben inceledım telefonu yazılımsal ozellıkler berbat gerçegıne gore ama kullanılabılır uzerınde androıd var sonucta butun uygulamalardan faydalanabılıyosun..

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
herşey iyi ama içte çin malı :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy s3 kullanan arkadaşlar bu telefon internet e nerden giriyor bilen varsa paylaşabilirmi almadan önce sorayım dedim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
adamlar yapmış bende var 4.1 android ıce cream işletım sıstemlı 8 mpkamera java wıress tıpa tıp aynısı 16 gb dahılı bellek daha ne ıstıyosunuz

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bu tur aletler hem cebe hem ekonomiye hem ulkeye en buyuk zarar çöplük oldu memleket resmen. paran azsa git 3310 al bundan iyidir

EN karli olan bunu getirip satan. nasil sokuyorlar bu cihazlari gumrukten hayret dogrusu belli standartlari olmayan aletler ülkeyi resmen çöplük yapti

bedava verseler ele alinmaz bu şeyler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar her kafadan ses çıkmış bu gün aldım özelliklerini yazıyorum çift hatlı ama biri çalışmıyor kamera berbat ötesi mikrofon arızalı ses gitmiyor wifi yok hiç bir şekilde tavsiye etmem sabah kırıp çöpe atıcam

hakan1987

Asistan
Reaksiyon puanı
8
bu tur aletler hem cebe hem ekonomiye hem ulkeye en buyuk zarar çöplük oldu memleket resmen. paran azsa git 3310 al bundan iyidir

EN karli olan bunu getirip satan. nasil sokuyorlar bu cihazlari gumrukten hayret dogrusu belli standartlari olmayan aletler ülkeyi resmen çöplük yapti

bedava verseler ele alinmaz bu şeyler

urunlerı parça olarak getırıldıgıne daır kagıt alıyorlar yanı telefon degılde dış kasa batarya şarj kablosu gıbı dırekt telefon dıye pıyasaya gırmıyo ole olsa kayıtlı olur :)
çınden kagıdı öyle alıyor gumrukte onaylıyor

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
abi çin piyasanın içine ediyor
:(

çin malının iyi kaliteside mevcut kötü kaliteside. sen istediğini seçiyorsun.telefon için konuşmuyorum genel anlamda söylüyorum. ve genel anlamda ''bence'' çin malları piyasanın içine etmiyor aksine fiyatları aşağıya çekiyor ve bu da benim çin malına faydalı demem için yeterli oluyor.

arkadaşlar her kafadan ses çıkmış bu gün aldım özelliklerini yazıyorum çift hatlı ama biri çalışmıyor kamera berbat ötesi mikrofon arızalı ses gitmiyor wifi yok hiç bir şekilde tavsiye etmem sabah kırıp çöpe atıcam

telefonda yan sanayiye yönelerek sen zaten en baştan paranı çöpe atmışsın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kırıp çöpe atmayı düşünen arkadaş çok yanılıyor. kendisi piyasadaki dandik çin malıyla karıştırmış olacak. onu zaten 100 liraya satıyolar piyasada.. evet o kırıp atılabilir çünkü söylediği gibi hiçbir özellik yok sadece görüntü var. fakat videodaki cihaz tamamen farklı. bu cihazdan elimde var ve keyifle kullanıyorum. 300 liraya mal oldu bana ve birde galaxy note II siparişi verdim. Ciddi anlamda çift çekirdekli işlemcisi mevcut. hız konusunda asla problem çıkarmıyor. menu geçişleri olsun dokunmatiği olsun inanılmaz tatmin edici. android 4.0 işletim sistemiyle gerçek s3 te neyi yapıyosanız aynı özellikleri sağlıyor. google play store'dan istediğim uygulamayı indiriyor keyifle kullanıyorum. gerçeğinin tam 5 katı altında fiyata aldığınızı unutmayın...

sercant

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
merhaba arakadaşlar foruma yeni katıldım bugün birisiyle görüştüm 630 tl s3 varmış orjinal kore ürünü olduğunu ve tek farkın birinde telpanın yurda girdiğinde verdiği imei no ve ve garantisi olduğunu söyledi aynı fabrika ürünü için rahat olsun dedi defalarca sordum replikasyon veya çin malı değil dedi fyat farkı vergilerden dolayı olduğunu söyledi ptt kargoyla ürünü teslim aldıktan sonra parayı gönderirsin dedi sizce ne yapmalıyım dediği gibi orjinal ürünmüdür

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar ben alıcam ama kararsız kaldım sizce alayımmı almıyımmı bana lütfen bilgi verin :/

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
istanbulda sirkeci de bütün telefonların çakması mevcuttur bilginize :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arakadaşlar foruma yeni katıldım bugün birisiyle görüştüm 630 tl s3 varmış orjinal kore ürünü olduğunu ve tek farkın birinde telpanın yurda girdiğinde verdiği imei no ve ve garantisi olduğunu söyledi aynı fabrika ürünü için rahat olsun dedi defalarca sordum replikasyon veya çin malı değil dedi fyat farkı vergilerden dolayı olduğunu söyledi ptt kargoyla ürünü teslim aldıktan sonra parayı gönderirsin dedi sizce ne yapmalıyım dediği gibi orjinal ürünmüdür

mrb ürün %99,999999999999 orjinal değil. kapıda ödemeli alışverişten uzak durun. S3 fiyatları 60 tl den başlar 600 tl ye kadar vardır

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
symbianmı kaldi :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Pardon nereden aldınız ya da sipariş verdiniz öğrenebilirmiyim

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
diğer sayfalar da bazi arkadaslar adres yer belirtmiş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çin mali beş para etmez içinde özellikler görünüyor fakat o özelliklerden yararlanamiyorsun işte böyle birşey tavsiye etmiyorum, alan da memnun kalmaz.. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende beleşe takasla aldım çakma s3 wifi var mı çözemedim hala :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Adamlar uçakların birebir kopyasını yapıyorlar...Sanırım kopyacılık kanlarında var.özgün tasarımları yok.Şüphelerimde haklı mıyım bilmiyorum ama bütün çinliler galiba japonların kopyası...önce ufak ufak başlayıp sonrada kendilerini klonlamışlar.

mavvierik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eger istiyorsanız temin edebilirim elimde 2 adet mevcut sıfır ve kutusunda fiyatı 250 dolardır iletişim için [email protected] u kullanmanız yeterli . not: yer istanbul .

:clover:selam ben nasıl temin ederım galaksi s3 100 tl ye

eger istiyorsanız temin edebilirim elimde 2 adet mevcut sıfır ve kutusunda fiyatı 250 dolardır iletişim için [email protected] u kullanmanız yeterli . not: yer istanbul .

nerede satılıyor acaba fiyatı ne kadar

s3 iphone veya hangi mal olursa olsun 1. 2. 3. kalite olarak ayrılır en iyi ürün kore malıdır daha sonra amerika gelir ve sıralama böyle gider. örn. sizin koreden aldığınız bir iphone ile amerikadan aldığınız iphone arasında fark vardır . aynı şey s3 içinde geçerli . amerikanın daha iyi olduğunu sanan çok kişi var ama aslında kore malı daha kalitelidir . eğer dediği gibi kore ise tabi ..

beyler ben buldum bundan 550 kağıt haberınız olsun

Bende Alıcam Link yokmu şöyle androıdlısınden ..

:unsure:nerden alınır

bnde aynı telefondan var daha yenı almak ısteyen varsa ıletısıme gecsın

almak istiyorum nasıl ulaşabilrim

cihazdan türkiyede var mı ? varsa ne kadar ve kimden temin edebiliriz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar sipariş verdim yarın gelicek wifi varmı merak ediyorum lütfen çin malı olan varsa düzgünce cevap versin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım ben de şuanda galaksi s3 var. galaksinin orjinalinden biraz küçük ama android işletim sistemi falan yok ve telefon internete bağlanamıyo. ayrıca telefonun menüsüde çok saçma hiç de orjinaline benzemiyor. wifi var ama çalışmıyor. gerçekten galaksis3 ün çakması çok saçma siz siz olun sakın almayın 1110 modeli bile galaksi s3 ün çakmasından daha güzel ama yinede siz bilirsiniz... by