Whatsapp hangi telefonları destekliyor.

Bu konuyu okuyanlar

Oguzhan.66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Büyük ihtimal konusu açılmıştır fakat ben göremedim o yüzden özür dileyerek sorumu sormak istiyorum. Samsung star 2 whatsapp'ı destekler mi. Teşekkürler.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
O telefonun üzerinde işletim sistemi olarak telefon standart işletim sistemi var Whatsappsı desteklemez..

Whatsappı kullanabikmek için telefonun üzerinde android, İos, Symbian gibi işletim sistemleri olması gerekiyor..

Oguzhan.66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O telefonun üzerinde işletim sistemi olarak telefon standart işletim sistemi var Whatsappsı desteklemez..

Whatsappı kullanabikmek için telefonun üzerinde android, İos, Symbian gibi işletim sistemleri olması gerekiyor..
Teşekkürler hocam.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
SAMSUNG GT-C3510 GENOA CEP TELEFONU bu telefonaa indirilirmi lutfen acil cevapp

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blink: telefonum samsung m7600. whatsapp uygulamasını destekler mi?

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Konuyu hortlatıp durmayın yaw sadece android ios ve symbian destekliyor..java v.s desteklemez.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
arkadaşlar samsungn eski model telefonları java destekli oldugundan whtspp kullanamassınız ama symbian android gibi yeni nesil işletim sistemlerinde mevcuttur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim tel nokia 701 whatsapp yüklenirmi ? şimdiden teşekkürler :)

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar daha önceden liste paylaşılmış ordan bakabilirsiniz eğer samsung telefonunuzun işletim sistemi android deilse desteklemiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung s3850 Corby 2 telefonu whattsapp yüklenir mi lütfen bilenler cvp verinn !!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:confused1: android olmayan hiç bir telefona indirilmez kısacası.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben watsapı ındırıyrm acılmıyo dıyo yeterlı depolama alanı yok tlfn galaksı s3 mını hafızamda bos nıye ınmıyor acılmyr