Eset Nod32 karantinadaki dosyaları nasıl geri yüklerim

Bu konuyu okuyanlar

amidi

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar merhaba esed nod 32 nin son sürümünü kullanıyorum.Bir dosyam var içinde başka dosyalarda var ama antivirüs bazı dosyalara el koydu karantinaya aldı Araçalar/Karantina/Geri yükle dememe rağmen geri yüklemiyor dosyaları ,yine virüs uyarısı verip dosyalara el koyuyor bu dosyaları karantinadan nasıl geri alabilirim,forumda arattım ama bulamadım bilen arkadaşlar yardımları için şimdiden teşekkürler işletim sistemim win7 Allaha emanet

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
öncelikle mesajini yanlıs yazmısn, ikincisi dosyalara neden bu kadar güveniyosun karantinaya attıysa bi bildigi vardir..

murat250

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Antivirüs korumasını devre dışı bırak. Karantinadan dosyalarını geri yükle.

cmt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Karantinadaki dosyanın üstüne sağ tıkladığında çıkan seçeneklerden "Geri al ve tarama dışında tut"u (ingilizcesinden çevirdim, buna benzer birşey de olabilir) seçersen tekrar karantinaya girmez.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar ben nod32 antivirüs kullamıyorum
Karantinadaki dosyanın üstüne sağa tıklayıp sil dersem bilgisayarıma tekrar virüs bulaşırmı

cok acill cevap bekliyorum

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Arkadaslar ben nod32 antivirüs kullamıyorum
Karantinadaki dosyanın üstüne sağa tıklayıp sil dersem bilgisayarıma tekrar virüs bulaşırmı

cok acill cevap bekliyorum

Bulaşır. Nod32 de tekrar size sorar dosyayı neyapayım diye. Eğer eminseniz, olduğu gibi bırak demeniz lazım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kaldırdım yerim öyle antivirüsü benden iyi mi bilcek ne virüs ne değil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sorduğunda yanlıslıkla sil dedim onu kurtarabilirmiyim? yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnde aynı sorunu yaşıyorum crack dosyasını karantinaya taşıo ama virüs değil eminim. geri yükle diorm 5-10 sn sonra tekrar karantinaya taşıyr. geri al ve tarama dışı tut seçenegine de izin vermio tıklanmıo ne yapmam laızm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben geri yüklediğimde kısayol olarak yüklüyor ve acılmıyor ne yapmam lazım