Vodafone Süper İnternet Paketleri Yenilendi

Bu konuyu okuyanlar

ilkercelik1990

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Paket AdıPaket Ücreti3636'ya Abonelik SMS'i
Aylık 10 MB
Aşımsız Paket
3 TLABONE SUPER10
Aylık 100 MB
Aşımsız Paket
9 TLABONE SUPER100
Aylık 250 MB
Aşımsız Paket
12 TLABONE SUPER250
Aylık 500 MB
Aşımsız Paket
17 TLABONE SUPER500
Aylık 1 GB
Aşımsız Paket
21 TLABONE SUPER1GB
Aylık 1 GB29 TLABONE 1GB YENI
Aylık 4 GB Faturasız39 TLABONE 4GB YENI
Aylık 4 GB Faturalı39 TLABONE 4GB
Aylık 8 GB Faturalı69 TLABONE 8GB
Ek Süper İnternet Paketleri
Paket AdıPaket ÜcretiFatura Stop3636'ya Abonelik SMS'i
Günlük Ek Paket
Aşımsız Paket
1,5 TL1,5 TL / GünABONE SUPERGUNLUK
Süreli Süper İnternet Paketleri
Paket AdıPaket ÜcretiFatura Stop3636'ya Abonelik SMS'i
Günlük Cepnet
Aşımsız Paket
1,5 TL1,5 TL / GünABONE GUNLUK CEPNET
Haftalık Cepnet - Faturasız
Aşımsız Paket
6 TL6 TL / HaftaAbone HAFTALIK CEPNET

Standart Süper Internet Paketi
Paket AdıPaket ÜcretiFatura Stop
Standart Tarife - Faturalı0,35 kr/ 1 KB5 TL
Standart Tarife - Faturasız7,5 kr/10 KB10 TL
Süreli yada Aylık Süper İnternet aboneliğiniz yoksa standart data tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Faturasız hat aboneleri için fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%25) dahildir.
Faturalı hat aboneleri için fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%5) dahildir.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
günlük internet olarak kullanılabilir.ama sınırsız ise:)

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
aynen, 250 mb aboneyim, bi kaç tane apk indirdim, bir iki tane de fizy'den müzik dinledim, hepsi o kadar. doluvermiş.
10 mb insanlarla dalga geçmek gibi olmuş ya.

şükür ki wi-fi var.

dalga geçmekmi zaten başka bi açıklaması olmazki bunun resmen dalga geçmek 10mb nedir allah aşkına yıl olmuş 2012 şurda 2013 olcak hala 10mb paket var deniyo ya geçmişe nostalji haberi gibi bundan 20 sene önce gsm şirketlerinin böyle paketleri var ha öyle olsaydı o zaman vaybee derdik

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
kemal sunalın filimlerindeki alış verişine benzemiş 250g kıyma 100g zeytin vb. bu ne pintilik gramajla veriyorlar benzinmi veriyorda masrafı var hepsi hepsi bir elektirik sinyali dünyanın en masfarsız işi kakala kakalabileceğin kadar bunların hiç utanmalarıda yok

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
İnsanlara tarife dayatmak niye onu anlamadım. Tarifeniz yoksa durum aşağıdaki gibi içler acısı

Standart Tarife - Faturalı0,35 kr/ 1 KB

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Güzel bir eleştiri yazıp gönderdim vodafone'a. İçim rahat :D

Stizz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
günlük internet olarak kullanılabilir.ama sınırsız ise:)

Aylık 10 MB / 3 TL , Aylık 100 MB/ 9 TL , Aylık 250 MB/ 14 TL , Aylık 500 MB/ 19 TL ve Aylık 1 GB / 29 TL karşılığında İnternet kullanımı sağlar ve ilgili paketlerde kotaya ulaşıldığında dönem sonuna kadar internet erişimi kesilir. İnternet erişimini kesmek icin bağlantı hızı 1 kbps'a düşer. İnternet erişimine devam etmek için ek paket satın alınması gerekir.

:)

icakir86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
çok pahalı arkadaşlar sırf sınırsız internet için tukcell den avea ya geçtim her yone 500 dk 2 bin sms sınırsız internetim var 30 lira ödüyorum hepsine internet 2 gb den sonra 96 kb/sec a düşüyo internetten gayet memnunum ama avea çekim gücü olarak çok kötü en merkezi yerlerde bile bazen çekmiyor bu konuda turkcell çok iyi ama o da pahalı

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
yuh artık be yine yasal soyguna devam

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Yanlış mı gördüm: 1GB=29 TL
Kazık dediğiniz Türkcell de bile 5 GB = 25 TL ( Halen Kullanıyorum)
Vodafone aşmış bence kendini.

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vodafone internet konusunda turkcellden daha güzel geçiriyor :)
turkcellde konusma paketlerinde geciryor :D;

avea da geçirilecek bir taraf göremedim

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Güncellemedir onlar güncelleme.:laugh:
1Gb. 21 lira.
İyi dediğimiz Vodafone da tozuttu.:)

Ayın 13 ünde yine Avea dayım.

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
uçan arabaların üretildiği devre geldik hale bak:p vodafone daha önce günlük cepnet'i 50krş'a veriyordu ve adil kullanım 100mb'dı. şimdi gunluk cepnet 1,5tl. yüzde ikiyüz zam yaptılar ne oldu değişen hiçbirşey yok. üstelik adil kullanım 10mb'a düştü:mad: sonuç ne adil kullanım kotası yükseldi nede hız 96kps'den yukarıya çıktı:mad: aksine hız şimdi 1kps : yani kısaca adil kullanım kotası dolunca internete falan giremessin demek:p ondan sonra insanlar neden mobil interneti kullanmıyor diyorlar. sen aylık sınırsız 20TL ve adil kullanım kotası 4GB olan ve adil kullanım hakkını doldurunca hızımızda 256kps'ye düşen bir internet paketi çıkar bak nasıl müşteri topluyorsun ve nasıl insanlar mobil interneti kullanıyor:hammer: abonelerle dalga geçer gibi paketler çıkarıyorlar, bak yine çok kızdım:cursing: işte bu içmek için bi sebeb beni soran olursa meyhanedeyim:p

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eskiden Vodafone-Avea-Turkcell çekişmeli rakipti şimdi ise danışıklı dövüş yapar gibi birbirine benzer tarifeler var. Çokta birbirlerinden farkları kalmadı. Hepsi sonuçta gayet pahallı hizmet sunuyorlar. 10 yıllık Turkcell aboneliğimi avantajı varken vodafone taşıdım. Peki, şimdi vodafondan daha avatajlısını var mı? halen vodafone'un avantajı var mı? deseniz ikisine de cevabım hayır olurdu. Mecburen kullanıyoruz artık işin lüksü kalmadı. Onlarda farkında ve fiyatlar yüksek tabiki. :hammer:

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Aylık 10 MB / 3 TL , Aylık 100 MB/ 9 TL , Aylık 250 MB/ 14 TL , Aylık 500 MB/ 19 TL ve Aylık 1 GB / 29 TL karşılığında İnternet kullanımı sağlar ve ilgili paketlerde kotaya ulaşıldığında dönem sonuna kadar internet erişimi kesilir. İnternet erişimini kesmek icin bağlantı hızı 1 kbps'a düşer. İnternet erişimine devam etmek için ek paket satın alınması gerekir.

:)
ben CepnetGünlük Cepnet Aşımsız Paket den bahsediyorum.yani 1.5 tl ye sınırsız günlük kullanabiliyorsak bana göre iyi .yani hergün kullanmayacağımı sayarak söylüyorum:)
diğer paketler çok pahalı

DemonQ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6 Tlye haftalık paket aldığımızda hız düşmesi oluyor mu bilen var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aylik 250mb 0lan sinirsiz arkadaşlar . bence sizin yaptiğiniz saçmalik.14 lirayi verip 1 ay rahat rahat internete giriliy0r gayette güzel ben kulllaniy0rum. ama sadece 250 mb için geçerli sinrsizlik:)

dyned

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tarifeler pahalı her zaman ki gibi bu ay almadım artık paket wifi de olmasa ne olacak halimiz bilemedim

fsaidarslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir tablet pc alacağım 3G desteği var ve android işletim sistemine sahip 1.5 Ghz işlemcili bana yeterli olan bir tablet . Sizce hangi internet paketi bana daha yeterli olur ? İnternetten birşey indirirken wi-fi kullanacağım ama facebook'a veya diğer görüşme programlarına girmek için ne kadar limit yeterlidir ? Herkese çok teşekkürler iyi forumlar :)

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
ben 500 mb ı 9 tl ye indirimli kullanmıştım çok pahalılaşmış

S

SDN Okuru

SDN Okuru
of niye iptal olmuyor bunlar ya kaç aydır boşuna 9 tl gidio

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz ben ace 1 kulanıyorum bana ayda 250 mb internet yetermi acaba ????