Samsung galaxy s3 bilgisayara nasıl bağlanır ?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
wındows yediyi yükleyin kurtular baylar bayanlar xp eski bı sürüm olduğundan telefon tınlamıyo xp yi adammı o be diyo :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler herkese merhaba önce ve bende bir s3 kullanıcısıyım başlayalı çok olmadı ama xp lere bağlanırken genelde kamera olarak görünür ve dosya aktarımı yapamssınız samsung kies sayesinde bu sorun ortadan kalkar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ace telefonum var bigisayarda smslerimi görmek istyrum mumkunmu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a arkadaşlar bende evdeki pcden telefona baglanabiliyorum ama işyerindeki pcylen bi türlü baglanamadım kies kur dediler kurdum yinee boşş pc işletim sisteminden olabilirmi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba kardeşim aynı sorunu bende yaşamıştım ama(ayarlar-geliştirici seçenekleri-USB hata ayıklama)yı etkinleştirdim bu sorunum çözüldü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arakadaşlar nolursunuz yardım edin hiçbir şekilde xp kurulu bilgisayarıma bağlanamıyorum...o kadarpara verip aldım fotoğraflarımı bile göremiyorum... kies 2-3 defa kurup kaldırdım.. olmadı yabancı siteden kurdum... olmadı bölge dil ayarlarını değiştirdim... olmadıusb hata ayıklamayı seçtim.... her defasında sağ tarafta donanım yükleme sırasında hata oluştu...cihazınız doğru çalışmıyor olabilir diyor...
yoksa ben bu telefonu satıcam...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de galaxy s3 var ama xp yüklü bilgisayarıma bağlanamıyorum. telefonu modem olarak kullanmak istiyorum fakat olmuyor :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende s3 kullanıyorum fotoğraf galerisinden kendiliğinden instant uploat yapan fotoğrafları silemiyorum nasıl silebilirim yardımcı olur musunuz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar..
Bende de aynı sorun vardı tuş kilidinin devrede olup olmadığına dikkat edin...
Tuş kilidini devreden cıkarıp, telefon üzerinde ayrları actım o sekilde bırakıp PC yle bağlantı kurabildim..
Umarım yardımcı olmusumdur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaşlar bugün S4 aldım fotolarımı atayım dedim fakat picasa web de olan resimler de tele yüklendi fakat bunları da silemiyorum net üzerinden yani picasa web sayfamdan tüm resimleri sildiğim halde telimde hala o resimler var ve bunları acilen silmem gerek bana acil yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar teşekkürler....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben samsung galaxy ace 2 var pc ye bağlıyorum videoları göremiyorum atamıyorum pc ye nasıl yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar, ben samsung pocket 5301 cihazımı kies siz windows xp yada her hangi bir bilgisayara ''harici hafıza kartı'' oalrak bağlamak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Not: lütfen bazı arkadaşlar sorunumu anlamadan yukarıda olduğu gibi ''kies yükleyin düzelir'' gibi yorumlar yapmasın...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim bu telefonlar dedıgın gibi xp ye gore ayarlanmıs degıl yanı ayarlarda bi yerde yazıyodu win 7,8 vista ve mac icin ayarlı bu verdiğin link macintosh yani Apple ın Mac pcleri icin gecerlı xp ye ındırdıgın zaman xp tanımıyo bu programı ve acamıyo zaten

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonu bilgisayarın tanıması için samsung pc suite programını yüklemem lazımmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bluetooth ayarlarından cihazı görünebilir yap sıkıntı ortadan kalkar :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayarlar/uygulama yöneticisi/hepsi gördükten sonra galerideki fotoların içindeki dizinleri sil de hepsi gider

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar samsung galaxy s3 kullanıyorum. 4.3 versiyon çıktı bende rom alıp telefona yükledim. ve imei numaram uçtu arıza pahtc yükledim filan baya bi uğraştım olmadı (daha önce aldığım rom larda oluyordu sorunsuz). Neyse bende eski rom ları almaya çalıştım 4.2.2- 4.1.2 yine olmadı. Fakat bu defa bilgisayar usb kablo ile telefonumu görmemeye başladı. (yalnız kabloyu taktığında şarj oluyor.) Forumlarda filan araştırdım bir çözüm bulamadım. Acil yardımlarınızı bekliyorum.
Not : Kies ile bağlanabiliyorum sorunsuz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bana telefon la nasıl bilgisayar baglanir ono adersın bana gundersen bi ya lutfen <3 <3 <3 <3<3 <3 <3 <3

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yav olmuyor bu telefen pc ye bağlanmıyorr yokmu yardımcı olabilecek kimseeee

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ayarlar>Diger>usb yrdmci uyg. bellegi pcye bagla deyin ve kabloyu takin. Sonra bi ekran gelcek telde. Android turuncuysa altindakine basin yesil olsun normal flash bellek gibi

Cemil bluetooth ayarlarindan cihazi gorulebilir yap.

tsk ederim arkadasim çok sagol sayende halloldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mobogenıe programını indir arama sms e bakıp gönderebilirsin ayrıca google play store özelliği var ücretsiz indir. ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
takıyorum s3 miniyi bilgisayarda gözükmüyo ne yapayım ?:helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynı sorun vardı xpde bağlanamıyordum samsung android usb driver indirin kurun sorun çözülecektir :yes: ayrıca ayarlargeliştirici seçenekler açın ve usb hata ayıklama tikini işaretleyin..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sorunu çözdüm arkadaşlar media player 11 i yükleyin düzeliyor eğer yüklemezse xp formatınız orjinal değildir onun içinse legal xp programını kurun kendisinde anlatım vardır. kurulumdan sonra 11i yükleyinve sorunu çözer..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende de bu telefondan var ve bluetooth ile başka birisine müzik gönderemiyorum nasıl gönderilir acaba?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:):):):)
arkadaşla bende ilk başta bağlayamıyordum ama öğrendi cok kolay önce ayarlar girin ondan sonra usb yardımcı uygulamalar belleği pc yebağla tuşunu bastıktan sonra kabloyu takın ondan sonra güvenli bir şekilde bağlanacaktır...

symgrbuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar lütfen yardımcı olbılırmısınız? s3 mini kullanıyorum telefonumu bilgisayara usb ıle bağladıgımda mtp de fakat taşınabılır aygıtlar kısmına geçiyor fakat ben çıkarılabilir depolama aygıtlarında gözükmesini istiyorum. bi program yüklediğim için çıkarılabılır depolaada gözükmesi gerekli anca öyle işlem yapabilirim çünküü lütfenn yardım edın çok öenmli benım içinn