Cep Telefonun Güvenlik Kodunu Unuttum

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim ki samsung galaxy pocket modelimi unuttum ne yapılacak yardımcı olur musunuz? :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben telefonumun telefon şifresini unuttum 3850 markası nasıl yabilirim yardımcı olurmusunuz lütfennn rica ediyorum telefon şifresi açılmadan verdiğiniz *2767*3855# deniyemiyorum tel şifresi olduğu için nasıl yapıcam lütfen yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Siz anlamıyonuzmu hep aynı şeeylerı diyosunuz ne biçim sayfa bu biz diyoruz ki telefonun tuşlar kısmı bile açılmıyor sadece şifre istiyor nasıl kıracağız =?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nlur yardm edn bna ya telfn 6303 kltlendi we hi kare falan grmyo nasıl resetleyeblrm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum samsung galaxy pocket çok denedim modeli ve google hesabı soruyor ama benim öyle hesabım yok telefonum açılmıyor ne yapabilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar iyide bn şifreyi koydum koyduğum şifreyi unuttum bunu nasıl yapacan:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonumn markası samsung galaxy y model şifresi koyulmuş telefonuma açlmıyor fabrika ayarlarını nasıl sıfırlayacağım lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende Samsung S3850 Corby II var telefon acılırken telefon şifresi istiyo ne yapabiliriz şifreyide bilmiyorum cevabınızı bekliyorum?.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonun güvenlik kodunu unuttum ımeı numarası ıle kırılıomus ama telefonun arkadsında yazan ımeı numarası sılınmıs napcam ben yardım eden

S

SDN Okuru

SDN Okuru
güç+ ses yükseltme tuşuna basıyorum ama bootloader menüsü gelmedi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
turkcell t10 kullanıyorum girdiğim şekli unuttum ne yapabilirim:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de Galaxy Note 2 caldim. Adam sifre koymus. Nolur yardimci olur musunuz? bana da yardim edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben turkcell t10 akıllı telefon kullanıyorum girdiğim şekli unuttum ne yapabilirim :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Art niyetli düşünmek istemiyorum ama böyle bir talep görünce talebin gerçekliği noktasında ister istemez tereddüt olşuyor bende kimseyi zan altında bırakmak istemem fakat böyle talepler bana farklı düşünceler getiriyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum şuan açık ama güvenlik kodu olduğundan giremiyorum ne yapmam lazım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende Güvenlik Kodu Koymuştum Şifreyi Bildiğim Halde Giremiyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benimki Samsung sgh-3650 dokunmatik telefon şifresini unuttum ekrana dokununca şifre istio hiç birseye girmio yardım edermisiniz :

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum telefon kilidi istiyor ama ben bilmiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm sony erıcson k660i telefonum war guvenlık kodumu uzun sure once degısdstırmıstım somdı ıse unuttum acamıyorum ne yapmlıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum s3350 telefonumu açarken telefon kilidini soruyor kilidi giriyorum olmuyor... verdiğiniz *2767*3855# kodunuda girdim ama yıldızı tuşlamıyor ne yapabilirim lütfen yardımm edinnnnn :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
siz süpersinz yeminlnnnn nfngds çok mutluyum sayenizde :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokia n 97 telefonuma şifre koymuştum şimdi kendimde hatırlamıyorum ne yapabilirim telefonuma beş kere yanlış girdim diye 5 dk bekleyin blok flan dedi ama neredeyse yarım saat oldu hala aynı şeyi söylüyor bilgili birisi varsa lütfen yardım etsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 4 stelefonun güvenlik kodunu unuttum yadımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:crying:Arkadaşlar teefonuma şifre koydum fakat yeni bir şifre koymak istiyorum ama eski şifreyi unuttum ne yapabilirim yardim etseniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum samsung galaxy gio telefonumun giriş şifresi yazdım fakat olmuyor ne yapabilirim lütfen yardımcı olun :'(