Çin malı Galaxy s3

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Piyasada çin mallarina karşı hep bir ön yargı var. Malın kralını da yapsalar "peh çin malı diyor vatandaş" Adamlar da mecburen klişe markaların çakmalarini yapıyorlar..

Sana Bu Konuda Katılıyorum. Ben Yurtdışından Satış İle ilgileniyorum ve vatandaş şunun farkında bile değil hangi Ürünü alırsa alsın baksın nerede üretilmiş . Hepsi çin de üretilmiştir.

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
: ) olabilir İstanbul da vardir :)

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
En azından android işletim sistemi kullanıyorlar :) Ona şükür..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abi onuda geçtimde hadi dışını yaptın android i nasıl taklit ettin la :D öpüyorum bu arkadaşları en ufak bir kasma yok özellikleride 1gb ram 4gb rom 1ghz işlemci 2.3 android işletim sistemi :D

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Sar değeri ne acaba? Ucuz telefon aldım diye sevinirken yediğiniz radrasyon ile geceleri fosforlu lamba gibi parlamayın sonra :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tüm ıphone 4 ve 4s kullanıcılarının telefonlarına bakıyorum.(yurt dışından gelen yakınlarımın bile) hepsi çin de üretilmiş. adamlar patentle telifle uğraşmadan üretiyorlar. hatta elinizdeki telefona bakın ,pilini çıkarın bakın neyazıyor?taiwan veya çin malı olduğunu göreceksiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:biggrin:lafına katılıyorun kardeş samsung nokyanın çininden kat kat iiiiyy harbiden helal olsun yapanlara:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
500mb ram 5Megapiksel kamera oldugu söyleniyor. Ve telefon Andorid 2.3 GingerBread sürümünü kullanıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
suan elimde bu telefon alali 9 saat oldu icinde made in kore yaziyor batryasinda galaxy S-III seklinde fln hızıda süpr suanlk memnunum bi sorn olmaz umarim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ankarada satılıyor kızılayda 270 tl android 3.2 işletim sistemli

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çin malı galaxy s3 de wifi yokmu beyler acill ona göre alıcam yardımcı olurmusunuz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnde aynı telefondan var daha yenı almak ısteyen varsa ıletısıme gecsın

debir

Asistan
Reaksiyon puanı
2
çinle uğraşılmaz, kaliteli istersen kaliteli, dandik istersen dandik yaparlar.... arz talep meselesi...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler andoidlisi 199 tl sahibinden'de bakabilirsiniz kapıda ödemeli,wifi var, Galax s3 yazdınızmı gliyo galaxy yazmayın gelmiyor :) galax s3 yazın kolay gelsin beyler..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben aldım güzel ama wifi ayarlarını yapamadım bir türlü giriyo wifi açıyo kalıo daha önce iphone 5 vrdı onn yerne s3 tercih ederim.................

S

SDN Okuru

SDN Okuru
boş konusmayın beyler adamlar yapmıs bırebır aynı ayırt etmek ımkansız nerdeyse var bende ben aldım sankı orjınal

S

SDN Okuru

SDN Okuru
millet dubai(çin) S3 aldım orjinaliyle bire bir aynı 1600 vermek yerine 250 vermek daha mantıklı ki arada 1350 gibi büyük miktar var.. android işlem özelliği çini dahada sevdiren özellik..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cihazdan türkiyede var mı ? varsa ne kadar ve kimden temin edebiliriz ?