En fazla 550-600 TL'ye Telefon önerisi...

Bu konuyu okuyanlar

LegendSaber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bu yaz bir telefon almayı düşünüyorum ve fiyat sınırım en fazla 600 TL...

Başlıca Aradığım Özellikler :
*Dokunmatik ekran.
*Wi-fi.
*Tatmin edici derecede telefon,dokunmatik ekran ve internet tarayıcısı performansı.
*Android işletim sistemi.

Bu 4 özellik kesinlikle olmalı...Diğer yandan kamera ve oyun performansının iyi olması ile birlikte 3G desteğinin olması ve ekranının 3,5'' ten büyük olması beni memnun eder.
Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar , şimdiden teşekkür ederim.

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
internet tarayıcısı hakkında bilgim yok ama bir yerde adobe flaş destegi oldugunu duymustum ve fiyatı suan bi kaç kişiyede önerdigim teknosada 300 tl olan optimus one..gayet güzel telefon dokunmatiginin de tatmin edici oldugunu duydum ama daha iyi birsey istiyorum diyorsan 650 tl ver samsung ace plus yada 700 tl ye samsung galaxy w al

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
Samsung Galaxy S5360 Y (İcs destekliyor) Dokunmatiği bayağı tatmin edici wifi var internet hızı güzel.Kısacası aradığın özelliklerin tamamı var.Benim tanıdığım kunlanıyo bi baktım telefona bayağı hoş.Şuan Teknosa'da 429 TL

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Samsung Galaxy S5360 Y (İcs destekliyor) Dokunmatiği bayağı tatmin edici wifi var internet hızı güzel.Kısacası aradığın özelliklerin tamamı var.Benim tanıdığım kunlanıyo bi baktım telefona bayağı hoş.Şuan Teknosa'da 429 TL

galaxy y nasıl ics destekliyor yanlsıın var

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
galaxy y nasıl ics destekliyor yanlsıın var
desteklemiyor zaten :) karıştırmış olmalı.

benim önerim neo v tabiki o fiyata hemen bulamazsın fakat vatan da olsun diğer marketlerde olsun internette olsun indirime giriyor zaman zaman fırsatı kolla ve yakala derim.

LegendSaber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepinize teşekkürler arkadaşlar :) Sanırım fiyatı biraz artırıp Garnikos'un dediği gibi Galaxy Ace serisine yönelicem...

LegendSaber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Samsung Galaxy W hakkında ne düşünüyosunuz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
​bence çok güzel bir telefon acayip kullanışlı ve güzel fiyatıda iyi bence

Milton Sirotta

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
HTC Desire C öneririm.Kalın olsada tasarımı ve renkleri güzel.İnternet hızını bilmiyorum ama Flash destekliyor.5MP kamera,Beats Audio vs. özellikleri var.Bana sorarsan performans olarak Galaxy W etmese de hatta çoğu yönden daha eksik kalsada kamera,müzik,tasarım ve renk seçeneği,fiyat,arayüz olarak daha iyi gibi düşünüyorum.Senin yerinde olsam HTC Desire C'yi alırdım.En ucuz Vatan'da var.

Bu arada başka bir telefon düşünürsen tescilli firmalardan (Bimeks,Gold,Hızlıal,Hepsiburada,Vatan,TeknoSA) en uyguna satanı http://karsilastir.com 'dan bulabilirsin.

debir

Asistan
Reaksiyon puanı
2
telefon önermeyeyim zira konu açalı aylar olmuş artık almışsındır kendine bir telefon:mrgreen:

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
BİM'de Optimus Black alabilirsin 600 TL ye

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşa katılıyorum,kesinlikle sony xperia u al fiyat bakımından özelliklerine göre süper telefon.

Son mesajlar