Galaxy s3 dil sorunu!

Bu konuyu okuyanlar

cdd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkdaşlar merhaba amerikadan gelme s3 aldim ama türkçe dil yok nasil yapicam bilgisi olan yardimci olabilirmi teşekkürler.

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Türkçe dili olması lazım nasıl olmaz ? Dil seçeneğine girerken veya ilk açılışta sormadı mı ?

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Türkçe dil seçeneği olan bir rom yüklersen düzelir.

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Her S3 te Türkçe dil desteği var diye biliyorum kurcala biraz.

cdd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar yok ya dil seceneginde:(( rom dedigini nedir hic anlamam bu islerden ilk defa android kullanicam nasil rom yuklenir :))

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Amerika'dan alınmış S III ler 2 GB Ram'li ve çift çekirdeklidirler. Ve Türkçe yapılamazlar diye biliyorum :)

--- Mesaj Güncellendi ---

Ama More Locale 2 programı ile belki yapabilirsin denemekte fayda var.

Buyur

3xpired

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Amerika'dan alınmış S III ler 2 GB Ram'li ve çift çekirdeklidirler. Ve Türkçe yapılamazlar diye biliyorum :)

--- Mesaj Güncellendi ---

Ama More Locale 2 programı ile belki yapabilirsin denemekte fayda var.

Buyur

Düşündürdü başta anlamadım :D

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Reklam deyip bilet vermesinler 1 haftalık güzel bir tatil :)

geçmiş ama zaten vermezler espri için olmuş ama reklama girmezdi zaten ben görünce anladım çünkü bir yerde okudum fıkra gibi bir şey yazayım buraya

geçen bakkala gittim bakkalcıdan link istedim bana linkleri görebilmek için üye olmalısınız dedi :D

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
geçmiş ama zaten vermezler espri için olmuş ama reklama girmezdi zaten ben görünce anladım çünkü bir yerde okudum fıkra gibi bir şey yazayım buraya

geçen bakkala gittim bakkalcıdan link istedim bana linkleri görebilmek için üye olmalısınız dedi :D
Liseli :)

sirnatli21

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkdaşlar merhaba amerikadan gelme s3 aldim ama türkçe dil yok nasil yapicam bilgisi olan yardimci olabilirmi teşekkürler.

dostum marketten bu uygulamayı indir , sonra uygulamayı açınca enabler kısmına tıkla ve telefonunu yeniden başlatıcaktır.. sonra klavye ve dil ayarları kısmına gir , türkçe dili seç, telefonunu türkçe kullan :)

https://play.google.com/store/apps/...ch_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS53YW5hbSJd burdan indirebilirsin..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar s3 minide mesaj yazmada sorun yaşıyorum türkçe dil seçeneği telefonumda mevcut değil nasıl çözebilirim bu sorunu ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok teşekkürler dostum çok iyi geldi sorunu kökten hallettiği kesin :biggrin: