ZamundaTR Davetiyesiz Torrent Sitesi

Bu konuyu okuyanlar

scrubss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ZamundaTR - Türk Torrent - Türkiyenin En Hızlı Torrent Paylaşım Sitesi davetiyesiz ratio gerektirmeyen torrent paylaşım sitesi. Eski torrent dosyalarınında yüksek hızda indirme imkanı sunuyor. 1 Aydan Daha eski paylaşım yapılan dosyalar torrentten kaldırılıp özel sunucusundan tek link olarak veriliyor.Tek kötü yanı sitenin daha yeni açılmış olması paylaşımların daha az olması. Ama ilerleyen zamanlarda türkiyede iyi bir torrent paylaşım sitesi olacağına inanıyorum.

ZamundaTR - Türk Torrent - Türkiyenin En Hızlı Torrent Paylaşım Sitesi

scrubss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En Azından zamundaya üyeliği olmayanlar için faydalı olabilecek bir site ... :):)

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
bioshock flt var mı? varsa sağlam mı. benim için kriter şu an bu

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
önemli olan inmesi ayrıca üyelik istemen kötü olmuş inmezse boşa üye olduk demektir

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
bioshock flt nin indiğine dair foto alabilir miyim bende inmiyor da

ben bioshock için üye oldum bi umutla iniyodur diye ama yok inmiyor gereksiz bi site olmuş torrent oyun aynı işi çok daha kaliteli şekilde yapıyor

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Zamunda gibi sunucu desteği olmadığındandır :D

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Yorym yapmadan indirmeye izin yok. Neye yorum yapacağım?

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
site hiç hoşuma gitmedi bu şekilde tutmaz yok üye olun yok en az 10 karakterden oluşan cevap yazın bu mu kaldı bu devirde; üye olduktan 10 dk sonra pişman olduğum ilk site oldu.

scrubss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
site hiç hoşuma gitmedi bu şekilde tutmaz yok üye olun yok en az 10 karakterden oluşan cevap yazın bu mu kaldı bu devirde; üye olduktan 10 dk sonra pişman olduğum ilk site oldu.

2 bilgisayarımdanda denedim iniyor.. sitedende indiğini kontrol edebiliriz...

Screenler..

1.jpg

denediğim hiç bir dosya inmiyor.

inmeyen dosyaların altına bu inmiyor diye yazarsanız daha sağlıklı yardımcı olunur. yararlanmak yerine karalamak daha güzel..

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
kardeş üyelik ve yorum şartını eleştiriyorum ben

bende neden inmiyor ben onu anlamıyorum

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177

buyur bak inmiyor (dün indirimdeydi alamadım ya la)

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Zamunda'nın adıyla site açmak kolay ama onun kalitesini yakalamak zordur. :)
Dikkatle takip edin üyelikler açılınca sizde üye olun zamundaya. :D

scrubss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim. Eleştirilerinizi zamunda üzerinden değilde bizim site üzerinden yaparsanız daha sağlıklı olur. Değerlendirme değil eksiklik olarak yapmanızı öneririm. Zamunda gibi site açmadık sonuçta onların kalitesi tartışılmaz bunu her zamunda kullanıcısı bilir biz sadece zamundada üyeliği olmayıp yararlanamayanlara zamunda torrentlerini kendi sitemiz üzerinden sunuyoruz tek farkımız çalışmayan torrentler olursa kendi sunucumuza indiripde paylaşıyoruz. yeni açılan bir site daha 1 hafta olmadı mutlaka eksiklikleri olacakdır mutlaka ama yorumları lütfen zamundatr.com adresi için yapalım.

scrubss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorum şartı kaldırılmıştır. Üye olan herkes torrentleri indirebilir.

Enis Kurtay

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Zamunda'dan esinlenip bir websiteleri açmaları güzel. Ancak ben şunu düşünüyorum; hem bedava download yapılan hem de davetiyesiz üye alan sistemin, paylaştığı dosyalara güvenim ne olurdu? Mesela davetiyeli üye alan ve özel paylaşımlar yapan başka torrent sitelerinde en ufak virüs bile bulamazsınız (ya da ben denk gelmedim). O yüzden pek güvenilir gelmedi bana.

scrubss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zamunda'dan esinlenip bir websiteleri açmaları güzel. Ancak ben şunu düşünüyorum; hem bedava download yapılan hem de davetiyesiz üye alan sistemin, paylaştığı dosyalara güvenim ne olurdu? Yani mesela başka torrent sitelerinde en ufak virüs bile bulamazsınız (ya da ben denk gelmedim). O yüzden pek güvenilir gelmedi bana.

en önemli sorunlardan biriside bu indirilen dosya ne kadar güvenli. bunuda ancak deneyerek öğrenebiliriz. Birde durumu şöyle değerlendirmek gerekli yeni açılmış bir sitenin davetiye veya ücretli olduğunu duşunelim hiç bir şekilde reklam ve üyelik yapamazsınız. Ve davetiyeli olması veya paralı olması o sitede paylaşılanların güvenli olması anlamınada gelmez diye düşünüyorum. Sadece bazen önyargılı olmakdan kurtulup daha iyimser yaklaşmak diye düşünüyorum. Sonuçta hepimizin bilgisayarlarında iyi veya kötü ücretli veya ücretsiz virus programları bulunmakta diye düşünüyorum.

scrubss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yerli Filmler ve Diziler Eklenmeye Başlanmıştır...

scrubss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Görevli Olmak İsteyen Arkadaşları Bekliyoruz!...

muhendisbey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ilginç bir fikir olmuş. sitenin görünümü bana pek hoş gelmedi, belki daha hoş bir tasarımla gözede hitap edersiniz. en azından forum tarzı bir site olduğu için bunu söylüyorum.
davetiyesiz üye alımı şu an için gayet mantıklı, yeni açılmış sitenin davetiyeyle üye aldığı nerede görülmüş. ama ileride kaliteyi korumak adına davetiye sistemine geçmenizi öneririm.

scrubss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilginç bir fikir olmuş. sitenin görünümü bana pek hoş gelmedi, belki daha hoş bir tasarımla gözede hitap edersiniz. en azından forum tarzı bir site olduğu için bunu söylüyorum.
davetiyesiz üye alımı şu an için gayet mantıklı, yeni açılmış sitenin davetiyeyle üye aldığı nerede görülmüş. ama ileride kaliteyi korumak adına davetiye sistemine geçmenizi öneririm.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Forum sitesi açmamdaki sebep forum sitelerini kullanmayı daha iyi bildikleri için.. Tasarım olarakda sade karışık olmayan birşey olsun istedim. Çunku sağa sola çok resim ekleyince gerçekden bazen görüntü hoş olsada can sıkıcı olabilir. Davetiyeyi ilerde düşünüyorum ama davetiyeli sistemin açıkcası ne gibi faydaları olur onu düşünüyorum veya bana zararı ne olur onu düşünüyorum. Eğer fikri olan arkadaşlar burada benimle + veya - lerini paylaşırlar ise gerçekden çok mutlu olurum.

scrubss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son Torrent Sistemi Afış Olarak Eklenmiştir!...

KnockOut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zamundatr, Türkiyenin En Hızlı Torrent Sitesi! - Web sitemizin bir parçasi olduğunuz için memnuniyet duyduğumuzu belirtmek dileğiyle bu mail gönderilmiştir.

Iyi gunler,
Zamundatr, Türkiyenin En Hızlı Torrent Sitesi

üye olduktan sonra gelen mesaj bu ama torrentlere bi göz atınca hiç seeder olmaması dikkat çekiyor. bu şekilde mi Türkiye nin en hızlı torrent sitesi olmaya çalışıyorsunuz merak ettim doğrusu