Nefret ediyorum herşeyden, herkesten, sadece senin yüzünden :(

Bu konuyu okuyanlar

Rena

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kardeş dediğim bir insan vardı, ben ona güvendim yanıma aldım, saklamadım hiçbirşeyimi. "O"nu sevdiğimi dair saklamadım ondan, keşke saklasaydım..

Yine günlerden böyle bi saatlerde, hiçbirşey yokken dolaşıyordum çarşıda, taa ki o kardeş dediğim insanı hiphop mağazasının önünde görmüşken. Kimdi o biliyor musunuz? Kardeşim dediğim, sevdiğimi bile bile anlattığım kişi. Onu gördüğümde heyecanla dolmuştum, ve ona sordum "geldimi o bu gün buraya". "Hayır hiç birisi gelmedi" şeklinde cevap verdi o bana, üzüntüyle doldu içim çünkü sevdiğimi göremeyecektim bir gün daha. Aradan zaman geçti, başka kişilerle konuşurken istemediğim o laf geldi kulağıma, "kardeş iki dakika dışarı çıkalım mı?". Böyle birşeyi nerden bilebilirim ki, eyvallah diyip geçtim onun karşısına. Dedikleri canımı yakacağını gözlerinden okuyor gibiydim, başladı en baştan,
"Kardeş senin o bahsettiğin kişi var ya, biz onla çıkmaya başladık." dedi sanki benim onu ne kadar sevdiğimi bilmeyerek. Üzerine ekledi bastıra bastıra, "senin için bir sorun yoktur" şeklinde. Sanki ben insan değilim, sanki benim duygularım yok, sanki gözyaşlarım yok!

Nasıl olur dedim kendimce, ona her sevdiğimi söylediğimde, benim ol dediğimde cevap olarak; " biliyorsun seni kaybetmekten korkuyorum, senin olamam dostun olarak kalırsam hep yanında olurum, ama senden başka kimseyle olmayacağım " diyen kişi, nasıl olurda gider başka birisiyle olur şimdi. Benim gözlerim önünde. Ve nasıl bir kişiliktir ki ona bu olayı sorduğumda " seni seviyorum " diye cevap verip ümit verir bana. Nasıl?..

Yardım edin lütfen bana. Elim kolum bağlı, hiç birşey yapamıyorum; dünyadan kopmuş halde..

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Off rena çok zor bir durum ama sana
"Biri gider biri gelir"
cümlesinden başka söyleyecek hiçbir şeyim yok
üzülme biz hepimiz senin kardeşiniz...O kardeşim deyip saydığın adam gitsede bizde seni aynen öyle kardeşimiz gibi görüyoruz

Lütfen üzülme bir benzeri olay da benim başıma geldi ama şimdilik yazmaya niyetim yok
" seni seviyorum " diye cevap verip ümit verir bana. Nasıl?..
Bu hep böyledir bu güne kadar deneyimlerim bulunmadı değil çok bulundu ama hepsinin sonu aynı bu dediğin gibi bitti.Ümit verdi , heveslendirdi ama devamını getirmedi ...
Ben bu olaya kısaca
"Arefeyi gösterip bayramı güstermemek"
diyorum ...
Geçmiş olsun ama üzülme ve hiçbir şeyi dikkate almamanı istemiyorum artık onlar bitmiştir ...

K4D!R

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şöyle bir söz vardir bilirmisin eger bilmiyosan aklının bir kenarında tut
'' Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni deil giden beni kaybetmiştir '' bu laf kafanda dursun biri gelir biri gider dunyada kızmı yok arkadasmı yok sankı

*hsyn*

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet arkadasım dunyada kız mı yok, sana hos gelen bir kızla cıkmayı dene sende emin ol o kıza kendini kaptırıp yavas yavas bunları unutursun
kardesin olarak gördüğün arkadasında arkadas degilmiş zaten üzülmeye bile değmez aslında seni bu kadar üzen kişiler için üzülmeye hiç ama hiç degmez
Kendine iyi bak arkadasım ;)

(bende gecenlerde bir kızdan ayrılmıştım çok seviyordum hem de o da seviyorum falan diyordu ama yalanmış işte , bu ilişki gitmiyor diyerek ayrıldı ve sonrasında bir arkadaşımla çıkmaya basladı.İlk zamanlar bn de cok kotuydum , simdi yeni bir sevgili edindim kendime o unutamam dedigim kişiyi unutmamda cok yardımcı oldu artık hiç üzülmüyorum )

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Kızlar maymun gibidir başka bir dalı tutmadan tuttukları dalı bırakmazlar.

Sen soğukkanlı dur..Türk filmi tadında yaşama hislerini ya da bunu dışarı belli etme....

Vakur,Asil ve sağlam bir duruş sergile...Hatta bu duruşu en başından beri sergileseydin şuan bunları yaşıyor olmazdın belki de..:(

Tecrübe meselesi bu..Bir kaç tane eksik ilişki yaşadıktan sonra doğru kişiyi ve ilişkiyi bulacaksın eminim..

Bu kızı unutursun unutmam deme.Bundan önceki kızı da unutamam diyordun..Ne oldu unuttun değil mi?

Tadını çıkar bu acının:)Evet kabuk tutan bir yaranın kabuğuyla oynarken nasıl zevk alıyorsan bu durumdan da zevk al.

Kız senin kadar derin düşünmüyorsa sen neden kendini harap ediyorsunki?O şimdi oturmuş keyfine bakarken sen kendini paralama..

Sana bir adım gelene 2 adım git ,senden bir adım gidenden sen de bir adım git.

Bu her zaman kazandırır sana...

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Harbiden Hiç kimseye değmiyor abi özellikle de kızlara ...
Erkekler sevmesini yine de biliyo ama bu kızlar yok mu :mad:....

braveheart.fb

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Her kadın biraz Budisttir, çünkü mutlaka bir Öküze tapmıştır... Bazen kazanmak içim kaybetmekte gerekebilir.

erdemmin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
nisan 1 diyebilirmi ? kardeşim dedigin adam bu kadar kötü davranamaz, kızda bunu bile bile lades diyemez (tabiki insan ise)

LaWa

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
bütün kızlara ölümm:)
Bi kızın canını sıkmasına asla izin vermeyeceksin....Hatta başka insanların bile ..Çünkü sen istemedikçe kimse ruhuna hükmedemez..:)Akıllı olmak lazım..

Rena

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Teşekkürler arkadaşlar, doğru söylüyorsunuz.. Eskileri unuttuysam bunu neden unutamayayım ki..

aliça

Asistan
Reaksiyon puanı
0
geçmişinle savaşan geleceğe ir adım atamaz arkadaşların dediği gibi giden gitmiştir ve bitmiştir fatih terim dedemin ddiği gibi - önümüzdeki maçlara bakacaz...

saadet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
seni çok iyi anlıorum kardeş; çünkü en sevdiği kişilerden darbeyi yiyen birisi olarak; seni çok iyi anlıorum..
sakın üzülme herşey senin için var ;)
takmamaaya çalış, hiç kimseyede gereğinden fazla değer verme;
üzülen taraf sen olursun..
bunların hepsinide sen kadar tecrübeli bir insan yazdı unutma ;)

Cuslaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biri gider biri gelir ;
Biri gelir ama hiç bişey gitmez ! İçindeki acı dinmez kolay kolay ve dinmediği sürece giden bişey olmayacaktır.

seni seviyorum " diye cevap verip ümit verir bana. Nasıl?..
Bi şarkıda duymuştum.Seni seviyorum diyene inanma yol ver , beni en son bırakıp gidende beni herşeyden çok severdi boşver...

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Biri gider biri gelir ;
Biri gelir ama hiç bişey gitmez ! İçindeki acı dinmez kolay kolay ve dinmediği sürece giden bişey olmayacaktır.

seni seviyorum " diye cevap verip ümit verir bana. Nasıl?..
Bi şarkıda duymuştum.Seni seviyorum diyene inanma yol ver , beni en son bırakıp gidende beni herşeyden çok severdi boşver...

Seni seviyorum diyene inanma yol ver , beni en son bırakıp gidende beni herşeyden çok severdi boşver.. ;)

Sevdim bu sözü :) :turned:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
herkesten herşeyden nefret ediyorum o kadar kötü bir hayatım var ki hiçbir allahın kulu benim çektiğim eziyetleri çekmiyor her anım eziyet dert rezillik dayanamıyorum artık yeter lanet olsun herşeye

Mat35

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Bir çok Atasözümüz var ama hepsini buraya yazamam.

En bilineni; iyilikten maraz doğar.

kcr

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Nefreti hortlayanlar; nefretleri hortlatmak isteyenler buraya!..:)

thex

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ne boğacak kadar sıkacaksın ne gidecek kadar bırakacaksın. dengeyi bulmak en güzeli