Sizce hangi mevkide oynamalıyım?(Futbol)

Bu konuyu okuyanlar

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar 10.sıınfa geçtim bu sene.Geçen sene okul takımındaydım fakat hiç maç oynamadım :D :D Hoca 9 lardan 1 kişi seçti zaten.Şimdi 10 olunca maçlarda oynama şansım biraz daha artıyor.Şimdi kalıcı olarak bi mevki seçmek istiyorum.Boyum 1.85 kilo 67 hızlı koşabilirim.şutlar çok fazla sert değil ama idare eder.Bacaklar uzun.Sizce hangi mevkide oynamalıyım?Ben Sağ açık gibi düşünüyorum veya sağ bek ama sizin de görüşlerinizi alayım dedim :D

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ben defansa geçmeyi çok denedim ama olmadı :( defansta yapamıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim boyum 1.44 kilo 31 ve hangi mevkide oynamalıyım santraforda iyiyim sizin görüşleriniz?

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
belli olmaz bizim okulda biri var boyu baya kısa lise 4 öğrencisi boyu 1.50 felan olabiliyor böyle şeyler

Nick.Rey

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Ben hep defans olurdum içgüdüsel takımda arkada kalmayı seviyordum kişilikle alakalı yani takımı korumak istiyorum ben hep defans oynardım maç oynarken kale bile oldum bunuda sen kendin bulabilirsin bence düşününce :)

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
belli olmaz bizim okulda biri var boyu baya kısa lise 4 öğrencisi boyu 1.50 felan olabiliyor böyle şeyler
Kilosuda 31 mi ?Boy kısa olabilirde 31 kilo ?

Ben hep defans olurdum içgüdüsel takımda arkada kalmayı seviyordum kişilikle alakalı yani takımı korumak istiyorum ben hep defans oynardım maç oynarken kale bile oldum bunuda sen kendin bulabilirsin bence düşününce :)
Bende arkadaşlarla halısahada oynarken bazen defans kalıyorum.Bizim arkadaşlar çok meraklıda gol atmaya.Maşallah hepsi forvet :D
Hocamdan beni sağ açıkta oynatmasını isteyeceğim kendimi orda deneyeyim.Eğer yapamazsam sağ bek defans derseniz ben açıkcası koşmayı seviyorum :)

Detected

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kondisyonun varsa kanat oynayabilirsin.Ama ortalarını ve bindirmelerini geliştirmek şartı ile.

Nick.Rey

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Kilosuda 31 mi ?Boy kısa olabilirde 31 kilo ?

Bende arkadaşlarla halısahada oynarken bazen defans kalıyorum.Bizim arkadaşlar çok meraklıda gol atmaya.Maşallah hepsi forvet :D
Hocamdan beni sağ açıkta oynatmasını isteyeceğim kendimi orda deneyeyim.Eğer yapamazsam sağ bek defans derseniz ben açıkcası koşmayı seviyorum :)

Benim boyumda 1.90 güçlüyüm hızlıydımda stoper oynardım hep kolay kolay top geçmezdi ama artık nerde okul sevgili derken 2 yıldır top oynamıyorum artık geçti bende de futbolcu çok olmak istemiştim ama olmadı imkanın maalesef :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1.60 gibi boyum var kilom 50-55 forvetim sol bacağımı kullanıyorum sol açıkda oynuyorum fenerbahçe de oynadım amatör kulubde oynadım fenerbahçede beğendiler hoca beni evden alıp götürüyodu son bırakmak zorunda kaldım amatör kulube gittim şeçilmedim ama ordada çok iyi oynuyordum 14 yasındayım fiziğimdenmi seçilemedim merak ediyorum ama yakında fenere tekrar başlayım seçmelere katılmayı düşünüyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben futbol için taktikler biliyorum ve iyi yapıyorum bacaklarım uzun hızlı koşabiliyorum sizin görüşleriniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben 14 yaşındayım boyum 1.70 kilom 75 fiziğim iyidir şutlarım da sizce hangi mevkiide oynamalıyım ?

murat709

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sağ bekte oynaman en mantıklısı bence

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim boy 1.62 kilo 58 hızlı koşmam ama çalımlarımla koşmama gerek kalmaz ve şutlarım fena elleri yakarım yaş 13 hangi mevkii?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim boyum 1.75 55 kiloyum 16 yasımdayım kondisyonum yeterli ama son vuruslarda ve hava toplarında eksikliklerim var tekniğim cok iyi ayrıca bacaklarım uzun ve ince ben sizce hangi mevkide oynamalıyım:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben karar veremiyom boyum 1.50 kilom 42 hangi mevkide oynamalıyım ben digerleri gibi ronaldo messı neymar hastası deyilim ben pirlo alex şelcuk inan inesta gibi oyncuları seviyom pas atma yetenegimde fazladır YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

lorboloji

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bu işler boyla kiloyla olmaz ki :) Hızlıysan ortalarda başarılıysan pasların ve top sürmen iyiyse kanat olursun ne biliyim top kontrolün iyiyse yaratıcı paslar atabiliyorsan orta saha olursun vs. Senin hangi mevkide iyi oynayabileceğine biz karar veremeyiz sonuçta seni top oynarken görmedik. Kendini en iyi sen bilirsin bu yüzden bir tek sen seçersin hangi mevkide en iyi olduğunu :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aslında en zor mevki defanstır. Markaj top kapma kafa vuruşları felan zor iş Bence en kolay mevki forvet top geldı vur gitsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben 14 yaşındayım 1.60 boyundayım 49 kiloyum. Paslarım iyi, şutlar sert olmasada yine gol oluyo :D çok hızlı koşuyom denemez :D
hangi mevki oynayayım :D

yusuf26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6 yıl geçmiş ama tam bir ön liberoyu anlatmışsın

M.yuksel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 187 boyunda 57 kiloyum hangi mevkiyi seçmeliyim kafa toplarını ve sol ayağımı hiç kullanamıyorum

Son mesajlar