Windows Live Messenger Kapanıyor

Bu konuyu okuyanlar

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
messenger li skype kurdum iyi hoş ta. yeni biriyle tanıştım diyelim. ondan skype yok. mailini nasıl eklicem. denedim skype yi kullanması için davet yolluyor. nasıl eklicem şimdi :S

seckyn

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
microsoftun severek kullandığım tek ürünüydü :D skype de yazmak güzel gelmiyor bana msn gibi bir arayüz hazırlasalar bari :D

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Hala MSN kullanan biriyim. Facebook'un çıkması farklı birşey MSN farklı birşey. Özellikle iş konusunda MSN çok yardımcı oluyor. Farklı yerlerdeki şirket çalışanları aynı anda online olarak bilgi alışverişi yapıyoruz. Skype tamamen farklı bir yazılım. O da büyük ihtimalle MSN kapanması sonrası tamamen ücretli hale getirilecektir. Alternatif birçok yazılım olmasına rağmen MSN'in yeri farklıydı. Bence gereksiz bir karar olmuş.

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Windowsumuzun keyfi bilir.
Skype kullanmayı düşünmüyorum.
Mesajlaşma yazılımlarının kıtlağına kıran girmedi ya.
Başasından yazışırız.
Zaten bende portable var.

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Hala MSN kullanan biriyim. Facebook'un çıkması farklı birşey MSN farklı birşey. Özellikle iş konusunda MSN çok yardımcı oluyor. Farklı yerlerdeki şirket çalışanları aynı anda online olarak bilgi alışverişi yapıyoruz. Skype tamamen farklı bir yazılım. O da büyük ihtimalle MSN kapanması sonrası tamamen ücretli hale getirilecektir. Alternatif birçok yazılım olmasına rağmen MSN'in yeri farklıydı. Bence gereksiz bir karar olmuş.

Tamamen ücretli olacak diye bir şey söz konusu olmaz. Zaten ücreti olan özellikler belli.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Skype yükledim. Messenger'i tamamen sildi. Daha önce hotmail mesajı geldiğinde msn de uyarı veriyordu. Skype varken hotmail mesajlarını nasıl görebileceğim. Şimdiden teşekkürler.

TayfunYilmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hey gidi günler hey Google kız msn leri yazardık eklerdik erkek çıkardi :)

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
biz kimi titretecez artık yaw:(

meseneyi kapatmayın diyemedim ya la:)

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Bir yandan üzüldüm ama diğer yandan sevindim :D

ismet35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende MSN Messenger'la başlayan yolculuğumda sonradan yenilenen WLM'ı yadırgamıştım bu ne böyle falan diye.. Ama sonradan daWLM çok güzel geldi MSN Messenger'i unuttuk.. Açıkçası üzüldüm yani kapanmamalıyı keşke.. Skype falan hiç kullanmadım zaten antipati oluştu şimdiden..

Corch

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Skype çok daha iyi.
MSN listemi Skype'a aktardım ben. MSN'dekiler Skype'da gözüküyor.

Ufak bir problem: MSN'den aktarılan kişiler, Skype'ın mobil uygulamalarında henüz gözükmüyor.

+ MSN'den oturum açmış bir kişiye görüntülü konuşma talebi gönderince Skype indirmesi konusunda uyarı gidiyormuş karşıya. Yani Skype'dan MSN'deki kişiyle görüntülü konuşma yok : )

Hakan_E_Deniz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hala msn 7 i kullaniyorm yeni surumu yklememek icin bile o kadar ugrastm bunada cozum bulunana kadar kullanmam

Hala msn 7 i kullaniyorm yeni surumu yklememek icin bile o kadar ugrastm bunada cozum bulunana kadar kullanmam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yapmayın beyler etmeyin ilk göz ağrımız değil mi? ilkleri kıymetlimiz messenger ımızda yaşamadık mı!!!

er4y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
MSN vazgeçilmez bir devdi kapanması üzücü yani skypeda bu kadar ısınabilirmi msn kullanıcıları orası tartışılır birde 2013un ilk günü geçiş yapılacak diye duydum

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
hey gidi hey, bir efsanenin sonu geldi desenize. yazık oldu.

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Facebook da bir gün kapanır inşallah.

Hesapta okul arkadaşlarımızı bulacaktık.

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,294
MSN'nin bağladığı seri nolarını çözebilirsek aMSN'ye taşıyabiliriz. Eğer bunu yaparsak msn geri gelir mi diye düşünüyorum da. Siz ne dersiniz?

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Skype ta titreşim ve dosya gönderme yok.

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
hiç skype kullanmadım. Kullansak mı faydası var mıdır? :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende msn e gelen bildirimlere skype üzerinden ulaşamıyorum. Nasıl yapaılır bilen var mı?

ibrahimfirat83

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
eger mecbur olmasam kesinlikle skyp kullanmam bir cok ülkede skype tutuldugu için sacma sapan bir yazılımı iyi bir sey sanıyorlar msn le skype arasında daglardan daha buyuk fark var ve benc skype son zamanların en dandik en itici bir yazılımı

- - - Mesaj Güncellendi - - -

eger mecbur olmasam kesinlikle skyp kullanmam bir cok ülkede skype tutuldugu için sacma sapan bir yazılımı iyi bir sey sanıyorlar msn le skype arasında daglardan daha buyuk fark var ve benc skype son zamanların en dandik en itici bir yazılımı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
offf ya üzüldüm bende hem işim gereği hemde özel hayatımda msn çok kullanan biriiyim . skype kolay değil çok karmaşık geliyor... offf yaaa :(