Cep Telefonundan Twitter'a Nasıl Girilir?

Bu konuyu okuyanlar

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
twitter.jpg

Telefonum Samsung Galaxy Wonder, problemim ise cihazımın kendi internet browserından twitter sitesindeki hesabıma giriş yapamıyorum. mobil.twitter.com adresine girdiğim zaman karşıma kullanıcı adı ve şifre sayfası çıkıyor. Kullanıcı adı ve şifremi yazıyorum, biraz bekledikten sonra twitter'a girmem gerekirken tekrar aynı kullanıcı adı şifre sayfası geliyor karşıma. Bir türlü giriş yapamıyorum. Firefox'u kurdum onda da aynısı oluyor ve girilmiyor. Hem 3G hem de wi fi ağ üzerinden internet bağlantısı sağladım, yine olmadı. Başka sitelere kullanıcı adı şifre ile giriş yapabiliyorum ama twitter'a yapamıyorum. Sizce neden giremiyorum acaba?

(Önemli Not: Bazı arkadaşlar Twitter'ın uygulamasını kur diyebilirler ama ben Twitter uygulamasını kurmak istemiyorum. Browserdan girmek istiyorum.) :clover:

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Twitter mobil sürümü ile ilgili olabilir.İlla ki telefonunda arama sorunu.

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Tarayıcının geçmişini sil, çerezleri sil. Vodafone kullanıyorsan, bağlantı ayarlarını Live değil , İnterneti seç. Bende de olmuştu aynı şey.

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Twitter mobil sürümü ile ilgili olabilir.İlla ki telefonunda arama sorunu.

Telefonda sorun olduğunu zannetmiyorum. Twitter'ın kullanıcıları mobil uygulamasını yüklemeye yönlendirmek için yaptığını düşünüyorum. Acaba benim gibi sorun yaşayan ve çözümünü bulabilen birileri var mı?

Tarayıcının geçmişini sil, çerezleri sil. Vodafone kullanıyorsan, bağlantı ayarlarını Live değil , İnterneti seç. Bende de olmuştu aynı şey.

Onları çok denedim ama yine de olmuyor. Başka sitelere kullanıcı adı ve şifremle giriş yapamasam sorun ben de diyeceğim ama başka sitelerde sıkıntım yok. Problemin twitter kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
twitter.jpg
Telefonum Samsung Galaxy Wonder, problemim ise cihazımın kendi internet browserından twitter sitesindeki hesabıma giriş yapamıyorum. mobil.twitter.com adresine girdiğim zaman karşıma kullanıcı adı ve şifre sayfası çıkıyor. Kullanıcı adı ve şifremi yazıyorum, biraz bekledikten sonra twitter'a girmem gerekirken tekrar aynı kullanıcı adı şifre sayfası geliyor karşıma. Bir türlü giriş yapamıyorum. Firefox'u kurdum onda da aynısı oluyor ve girilmiyor. Hem 3G hem de wi fi ağ üzerinden internet bağlantısı sağladım, yine olmadı. Başka sitelere kullanıcı adı şifre ile giriş yapabiliyorum ama twitter'a yapamıyorum. Sizce neden giremiyorum acaba?

(Önemli Not: Bazı arkadaşlar Twitter'ın uygulamasını kur diyebilirler ama ben Twitter uygulamasını kurmak istemiyorum. Browserdan girmek istiyorum.) :clover:

Bendede aynısı oluyordu, internet ayarlarıyla oynadım mesela Vodafone İntertet'teydi değiştirdim oldu,sen bunu dene birde çerezleri fln silmeyi dene.

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Mesajınızın üzerindeki mesajımda da yazdığım gibi çerezleri önbelliği falan silip çok denedim ama malesef olmuyor. Çözemedim bir türlü. :(

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Telefonun kendi browserını kullanmayın, öncelikle Google Play'den Opera Mini tarayıcısını telefona kurun, sonra tarayıcıyı açarak http://mobile.twitter.com adresinden Twitterı açarak, altta resimdeki kısımda görünen 'Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap'' yazan yere tıklayarak giriş yapın.

Onun altındaki Ad, Soyad, Eposta ve şifre bölümü, Twitter'a kayıt için olan bölümdür, orayı doldurup girmeye çalıştıysanız giremezsiniz.

20121116174622.png

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynı sorun var giremiyorum ne yaptıysam olmuyor. sorun hesabımdan kaynaklanıyor ne yapıcam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bende de var. telefon nokia c3. çerezleri sildim ama yine giriş yapamıyorum. Ama twitterde olan başka bir hesaba telefonumdan bağlanabiliyorum, kendi hesabım hariç..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung corby telefonum twittera giriş yapıyorum tekrar giriş sayfasına yönlendiriliyorum herşeyi denedim olmadı ya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende de aynı sorun var; yanlışlıkla twitter'da ki mobil twitter uygulamasının erişim iznini kaldırdım ondan sonra böyle oldu sanırım. Girmeye çalıştığımda uygulamalar kısmında çıkıyor ama yine de bağlanmıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Deliriceem ya ben de twitterda erişimi kaldırdım şimdi mobilden giremiyorum bilen varsa acil yardım etsin :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende e72 kullanıyorum aynı sekil bende yanlışlıkla kaldırdım erişimi şimdi telefondan giremiyorum sürekli giriş yap sayfasına yönlendiriyorum çok sinir oldum yok mu çözüm bulan?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende aynı telefonu kullanıyorum, opera mini indirerek kullanabilirsin twitterı.