Galaxy Note 2 Mi İphone 4S Mi İpod Touch 5 Mi ?

Galaxy Note 2 Mi İphone 4S Mi

• Kullanılan toplam oy
    24

Bu konuyu okuyanlar

Mastaryem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Galaxy Note 2 Mi İphone 4S Mi İpod Touch 5 Mi ?

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İpod Touch'u bu kıyaslamaya alamayız çünkü telefon değil..

Note2 ise iPhone 5 ile karşılaştırılabilecek bir telefon, 4s az kalır fakat 4s de son derece iyi bir telefon. Kriterlerin çok az, ne için kullanacağını falan da yazarsan daha iyi olur, yoksa gelen giden sana kuru kuru Note2 veya 4s der..

Mastaryem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İpod Touch'u bu kıyaslamaya alamayız çünkü telefon değil..

Note2 ise iPhone 5 ile karşılaştırılabilecek bir telefon, 4s az kalır fakat 4s de son derece iyi bir telefon. Kriterlerin çok az, ne için kullanacağını falan da yazarsan daha iyi olur, yoksa gelen giden sana kuru kuru Note2 veya 4s der..
İphone Uygulama Çeşitliliği Fazla Ve Arayüzü Güzel.Ama Galaxy Note 2 Özellik Ve Hız Olarak Çok İyi Sence Hangisi ??

thepope

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim hiç düşünme iphoneun da artıları var ama neredeyse fiyatı 2 katı o nedenle note 2 al

S

SDN Okuru

SDN Okuru
uygulama bolluğu yaşamak ve 'vay iphone' diyen gözlere maruz kalmak istiyorsan iphone.

geniş ekranın nimetlerinden yararlanmak (internette rahatça gezmek, büyük ekranda oyun, film izlemek vs.), daha iyi kişiselleştirilebilir ve daha güçlü bir telefon kullanmak istiyorsan note 2.

iphone 5'i note n7000 ile kıyasladığında bile en büyük artısı app store'dan başka bir şey değil tabi veri aktarım hızı senin için çok önemli değilse.

gelelim ki note n7000'in note 2'den 2 minik artısı var. bunlar n7000'in 800x1280 note 2'nin 720x1280 çözünürlüğe sahip olması ve %7 daha yüksek piksel yoğunluğuna sahip olması (note 285 PPI, note 2 267 PPI).

bana sorarsan, hafiften tabletlere merakın varsa hiç düşünmeden note 2 al derim.

e.elagoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
buna benzer binlerce konu var arastırsanız once kullanıma baglı ama yinede buyuk ara farkla note2 nedenleri say say bitmez.

su apple kıyaslama yapıcaksanız soyle yapın galaxy s2 mı 4s mı o zaman eyw note2 gıbı telefonu apple gıbı kutuyla aynı seye koymak ılgınc.

gelelim ki note n7000'in note 2'den 2 minik artısı var. bunlar n7000'in 800x1280 note 2'nin 720x1280 çözünürlüğe sahip olması ve %7 daha yüksek piksel yoğunluğuna sahip olması (note 285 PPI, note 2 267 PPI).

Canım benım note 1 dıyorsun 1280-800 fakat soyle bır sey var note 2 nın ekran daha buyuk oldugunu goz onune al ve 1280-720 ekran yan yatırdıgında tam 16:9 formatını alıo bence bu - degıl +

erenka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben şuanda iphone 4si verip bir lumia 920 mi alsam diye düşünüyorum ama bnce sen en iyi si lumia 920 al çnkü iphone almamadaki amaç stabile ve tasarımdı ki wp8 cihazları stabilllik ve tsarımda aplle denk gbii

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben hem oyun hemde internet için istiyorum iphone 4s mi note 2 mi:huh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Halil Sezai derki : düşünme o kadar note 2 fiyatta ne kadar... tencere yuvarlanmış note2 yi almış..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar kız arkadasım da 4s var eh bnde erkegım bana ne yakısır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Galaxy Note 2 veya İphone 4s 'ten birini almak istiyorum. Fakat beni düşündüren hangisi daha iyi ve kullanışlı? Bir de sizce galaxy note 2 çok mu büyük :confused1:

critus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
daha bugun note 2 kullandım performans falan çok iyi note 2 al ;)

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Note 2 derim yaf. Note 2 al gitsin büyük ekranı dert etme 1 ay geçmeden tablet mi alsam acaba diye düşünmeye başlarsın :) Çünkü telefon küçük geliyor 1-2 ay içinde böle küçülüyor. Ben Galaxy S III'ü ilk elime aldığımda dedim bu ne kadar büyük telefon (Nokia C6-00 dan geçince oluyor hani) abovv nası kullanıcam ya la ben bunu dedim sonra küçük gelmeye başladı keşke Note 2 alsam dedim ama iş işten geçti :) S IV'yi beklemedeyiz :p

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben iphone 4s kullanıcısıyım. Bgn galaxy note 2 aldım. Daha yeni olmasına rağmen o kdr çok memnunum ki. İphone'un içine kapanıklığı bi kenara bu telefon muhteşem. Benim kesinlikle tavsiyemdir. Şüphe dahi etmeden alabilirsiniz. Ben cok memnunum. Telefon büyüklüğünden dolayı çekincesi olanlar vardır tabiki. Ben kullanıyorum çokda sıkıntı olmuyor. Çok kullanışlı güzel

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
note 2 oldukça büyük bir telefon bana sorarsan ne olursa olsun i phone 4s ben şu an galaxy s3 kullanıyorum ama ankette iki telefonu kıyaslamışsın tabiiki i phone 4s daha şık daha küçük ne kadar note 2 ye göre daha kötü olsada i phone şekli yeter bence boyutu gayet normal note 2 kızak gibi kardeşim bana göre cebe sığmaz mübarek tablet gibi birşey

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle iphone 4s derim. galaxy s3 var bende arkadaşımdada note 2 var ikimizin telefonlarda boyna sorun çıkartıyor. arkadaşımın note 2 ekranı döndürünce dönmüyor , play storeye girmiyor ve ekranı masannın ustunde kendiliğinden açılıp kapanıyor. benim s3 de çok takılıyor ve ekran rengi değişiyor kendiliğinden

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkdaşım o ekranın açılması iyi birşey bir ileti varmı diye çıkıyor benim tabletimdede var s4 ttede var ama bnde note 2 mi yoksa ıp5 mi alsam çok kararsızım istediğim oyunlar belli başlı ama şimdi bi yerden sonra playda insan bi kuruluk hissediyor appstore kullanmadım ama dha bol uygulama oldugunu biliyorum daha doğrusu tek sıkıntım uygulama artıları