Sınırlı erişim sorunu...

Bu konuyu okuyanlar

rickooy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ARkadaşlar bende dizüstü Dell İnsprion n5110 var.Ben kablosuz baglanıyorum modeme ancak bazen sık sık bazen arada oluyor sınır erişim diyor ve internete gırmıyor ve ag erişim yok dıyor bu neden kaynaklanıyor.Modemı kapatıp actıgında duzelıyor ama bu sorundan bıktım onceden bukadar sık olmuyordu.Sorun bendemi modemdemi?

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Böyle sorunları anlayabilmek için, bir başka modem veya bilgisayarı başka bir yerde denemek gerekir.

Kablosuz alıcınızda bir problem olabilir.Modem bağlantıyı sık sık kesiyor olabilir.

Modeme bağlı başka bir bilgisayar var mı? O bilgisayarda bu sorun var mı?

Kablolu bağlantı denediniz mi? Bu sorunu yaşıyor musunuz?

rickooy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
kablo var oyle denedım kesilmiyor başka masaustu var ama onda kablosuz olmuyor eski oldugu icin o eski pcde kablolu baglanıyorum sorun yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sorunun çözmek için ağ ve paylasım merkezine girin sonra yapın birşeyler işte :D

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Wireless sürücüsünü kaldır ve tekrar yükle (varsa yeni sürücüyü indir).

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Bilgisarayın yanında verilen wirless programı ile bir deneyebilirsin.

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ben de aynı model laptop kullanıyorum. Zaman zaman bende de oluyor ama o an modeme bakış atıyorum ışıklarında farklılık varmı diye ve modem arayüzüne bağlanıyorum.Genellikle ttnet kaynaklı bir sorun olduğunu gördüm. Sende belki sürücü ile alakalı bir sorun olabilir. yeniden kurmayı dene istersen. Ama modeme bile giremiyorum ağ tamamen gidiyor diyorsan modemin yazılımını güncelle. Yoksa en azından uzun basarak ayarları sil. sonra driverlerini kaldır tekrar kur. Sağlam laptop kolaylıkla sorun cıkarmaz bence