iPhone 5 Renk Tercihiniz Ne Olurdu Anket

iPhone 5 de ki Favori Renginiz Ne Olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    39
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iPhone 5 Alıyor Olsaydınız Hangi Rengi Tercih Ederdiniz?
Vede İki Üc Cümle İle Nedenleri Açıklaya Bilirseniz Sevineceğim :)

5 Gün Süre İle Açık Olacaktır Daha Sonra Cihazı Raser Bayi den Alacağım.
Anketteki En Çok Oy Alan Renk Alacağım Olan Cihaz Olacaktır

iphone-white.jpg
iphone-5-beyaz-SIFIR__64879923_0.jpg

iphone5-official-black.jpg

iphone-5-frontback-black-color.jpg

Yorum Ve Karar Sizin

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Beyaz renk olanı tercih ederdim, nedeni siyaha göre (bence) daha şık olması.

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Beyaz'ın dış kasası hiç güzel değil. Bence siyah çok daha iyi. Bu arada Beyaz kasa kir tutar. Önceki modellerdeki gibi dışı cam kaplı değil sonuçta...

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Beyaz renk olanı tercih ederdim, nedeni siyaha göre (bence) daha şık olması.
şahsen bende katılıyorum iki ürünüde birebir elime alıp inceledim
beyaz da ki yan şerit grı olduğı için çizilse carpsa dahi ciziklikler belli olmuyor siyahda ise bariz soyuluyor ve altındaki beyazlık ortaya çıkıyor buda extra dez avantaj :S
gerçi ben her halukarda ıpg guard tam koruma sağlayacağım cihaza

örnek olarak siyah renkli cizik cihazlar
ifixit-iphone-5-cizik-testi-600x364.jpg

iphone-5-cizik-test.jpg

[video=youtube;OSFKVq36Hgc]http://www.youtube.com/watch?v=OSFKVq36Hgc&feature=player_embedded#![/video]

iphone 5de kullanılan aliminyum kasa heleki siyah renkte çok buyük bir problem heleki bizim gibi kullanıcılar çarpıp ettiği için sorun oluyor
aynı durumlar beyazda daha az çünkü çizikler olsa bile gözle görülür derecede değil vede siyah renkteki gibi yanları siyah değil grimsi olduğu için belli olmuyor

şöyle söylemek istiyorum iphone 5 bursadaki bimekste mevcut standa koymuslar yuvasına gire çıka gire çıka cizilmiş fakat beyazda bu durum söz konusu bile değil...
bilginize

burada beyazı savunmuyorum ama aldığınızda cizilse vs belli olsa içiniz cız eder ve görsel açıdan kötü olur ...

bana söylemenizi istediğim şey görsel olarak hangisi daha şık ve gösterişli duruyor?

Beyaz'ın dış kasası hiç güzel değil. Bence siyah çok daha iyi. Bu arada Beyaz kasa kir tutar. Önceki modellerdeki gibi dışı cam kaplı değil sonuçta...
hocam 5de de beyaz ve siyah renkte ön ekran gene cam sadece arka kasa aliminyum :)

bu resimdeki durumları hangimiz isteriz ki ? sonuçta 2,500 TL civarında bir para ödeyecek alacak olan kişiler aldıktan sonra bunların olması can sıkıcı...
iphone-dis-kasa-cizik-531x600.jpg
iphone-dis-kasa-cizik-531x600.jpg

şahsen şu video beni çok etkiledi her ne kadar koruyucu filmin reklamı yapılsada gayet başarılı
[video=youtube;dFI9L8553X8]http://www.youtube.com/watch?v=dFI9L8553X8&feature=related[/video]

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
hocam 5de de beyaz ve siyah renkte ön ekran gene cam sadece arka kasa aliminyum

Ekranın cam olmaması gibi bir seçenek var mi :D Biliyorum herhalde teknoloji özürlüsü değilim :D Ben özellikle eski modeller derken iPhone 4 ve 4S'deki arka kısmın cam olmasını kastettim, kapiş :wink:

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu drop teste yumuşak bir zeminde vuruyor fakat ne kadar sert vurduğu bariz ortada benden iPhone tam puanı almış durumda :)
[video=youtube;jMy4yJwhZt8]http://www.youtube.com/watch?v=jMy4yJwhZt8&feature=related[/video]

Ekranın cam olmaması gibi bir seçenek var mi :D Biliyorum herhalde teknoloji özürlüsü değilim :D Ben özellikle eski modeller derken iPhone 4 ve 4S'deki arka kısmın cam olmasını kastettim, kapiş :wink:

şahsen ben şu yazdığınız yazıdan''
Önceki modellerdeki gibi dışı cam kaplı değil sonuçta...
''
dendiğinde iphon 5 in cam kaplama kullanılmadığını anlarım sadece arka kısımda değil genelleme yaparak konuşulmuş bir durum var...
diğer forumdaki üyeleri bilemem...

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[video=youtube;ry91JsHcrN0]http://www.youtube.com/watch?v=ry91JsHcrN0[/video]

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
dendiğinde iphon 5 in cam kaplama kullanılmadığını anlarım sadece arka kısımda değil genelleme yaparak konuşulmuş bir durum var...
diğer forumdaki üyeleri bilemem...

Ya şimdi laf salatası yapıp lafı döndürmeye gerek yok. Demek istediğimi anladığınızı umuyorum. 5'in arka ve yanlar kir tutmaya müsait bir yapıda. Ama üzerine koruyucu sticker gibi bir şey yapıştırılırsa çok daha iyi olur. Siyah modeli de çizikleri göstermeye müsait ama o model de yine sticker'lar ya da ek kapla korunabilir...

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=25201]cgrszone[/MENTION] teşekkürler yorumunuz için

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Zenci beyaz ayrımı gibi bişey olmuş bu :D
yok canım estağfurullah sadece zevk ve renk işi :)
en şık olan cihaz hangisi yada sizin tercihiniz ne olurdu demek daha doğru olur sanırsam :)

ios kullanan apple sever arkdaşlarıda konuya bekliyorum :)

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ben beyazı tercih ederim.
yalnız bu konuyu açmak biraz saçma olmuş sanki.
burdaki insanların beğendiğini değil kendi beğendiğini alman lazım ben öyle yapardım.

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben beyazı tercih ederim.
yalnız bu konuyu açmak biraz saçma olmuş sanki.
burdaki insanların beğendiğini değil kendi beğendiğini alman lazım ben öyle yapardım.

evet sayın [MENTION=20926]checkirge[/MENTION] ama belki diğer kullanıcıların okuduğu duyduğu gördüğü bişey vardır diye anket halinde sordum.. yanıtınız için teşekkürler :)

ScienceNET

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Sen zaten beyaz silver hayranısın. Kullanıcı adından da anlaşılıyor. :D

Yurtdışında satılan Apple ürünlerine bakıyorum, mağazalarda beyaz (çoğu kullanıcı gümüş diyor) olan ürünler çok hızlı satılıyor. Geçici olarak stok dışı yazıyor birçok mağazada. Ben şuan alsaydım, kesinlikle beyaz olanı alırdım... :)

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sen zaten beyaz silver hayranısın. Kullanıcı adından da anlaşılıyor. :D

Yurtdışında satılan Apple ürünlerine bakıyorum, mağazalarda beyaz (çoğu kullanıcı gümüş diyor) olan ürünler çok hızlı satılıyor. Geçici olarak stok dışı yazıyor birçok mağazada. Ben şuan alsaydım, kesinlikle beyaz olanı alırdım... :)
teşekkür ediyorum yorumunuz için :) ipg guard tam korumayı sipariş ettim...
anlaşılan 5 güne kalmadan gidip alacağım iphone 5 i :)
beyaz renk banada daha alımlı geldi siyah renkte hoş ağır duruyor ama çizilmesi vs canımı sıktı :/
iphone forumlarında da genelde beyazı öneriyorlar ..

TEGİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
İphone alabildik te rengi kaldı :))

non4m3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir arkadaşım siyahını diğer bir arkadaşım da beyazını aldı. Ben her ikisini de beğenmememe rağmen beyaz olanın daha şık durduğunu söyleyebilirim. Siyah TV kumandasından farksız. Beyazın asaleti var. Kendim de beyaz S3 kullanıyorum. Beyazdan şaşmamalısın. En azından Iphone 5'te. :=)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Saturn'de teşhir ürünü olan i5 i inceleme şansım oldu. Beyazınıda, siyahınıda. Açıkçası 4s siyah kullanıcısıyım. 4 serisinde siyah renk ciddi derecede beyaza oranla daha şık duruyor. Fakat 5'deki beyaz renk bana ayrı bir çekici gelmişti.

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir arkadaşım siyahını diğer bir arkadaşım da beyazını aldı. Ben her ikisini de beğenmememe rağmen beyaz olanın daha şık durduğunu söyleyebilirim. Siyah TV kumandasından farksız. Beyazın asaleti var. Kendim de beyaz S3 kullanıyorum. Beyazdan şaşmamalısın. En azından Iphone 5'te. :=)
hehe teşekkür ediyorum benimde s3 ümden kopmam biraz zor olacak ama yapacak birşey yok 2 200 e aldım 1 500 e veriyorum :S üzerine 1 000 tl ekleyerek alacağım ortalama 3 gün içersinde hattımın avea ya geçmesini bekliyorum geçtikten sonra nano simi mi de alıp direk cihazı almaya gideceğim :)

İphone alabildik te rengi kaldı :))
İnşallah Siz de Sahip Olursunuz:)
benim soyut bir kavramım vardır bu işler zevk işi ...
bir adam yahut bir insan keyfi için avcılık yapar tüfeğe mermiye eşyaya para verir.
bir adam sigara tiryakisidir aylık 300 lira sigarasına verir
yani insan oğlu keyfi için 300 lira ayda sigara veriyora ben de 2 500 telefona vermişim çok mu?..
bahsettiğim gibi hepsi keyf ve zevk işi..

en basit 31 yaşındasınız allah daha uzun ömürler versin inşallah bu zamana kadar şayet sigara kullandıysanız en az 15 senesi sigara kullanarak geçmiştir ayda 100 tl vermiş olsanız hesabını siz yapın :)

tooclose

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yani artık yeni bir tasarıma geçtiği için siyah derdim; arkası daha karbonmuş gibi olduğundan dolayı hoş duruyor sanki.

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
siyah daha erkeksi beyaz telefon her zaman bende iğreti uyandırmıştır:D

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
iPhone 5'e para vermem, gerek yok.
4S gibi bir canavar varken 5 gereksiz bir cihaz.

Ancak gökten kafama elma düşecek olsa beyaz olmasını tercih ederdim :D

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oy Kullanan Kullanmayan Herkeze Teşekkür Ederim Ama Anladığım Tek Bir Şey Var Shiftdelete.net Android Formu
İos Kullananlar Sevilmiyor..
Problem Değil Herkezin Yüreğine Kalemine Klavyesine Hepsinden Önce Yüreğine Sağlık.

Nasipse 32 GB Beyaz Renkte Alacağım İnşallah Sizede Almak Nasip Olur

rimzone

Asistan
Reaksiyon puanı
0
beyaz tercih ederdim, ışın kılıcı olarak da kullanabilmek için

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Eski modellerde hep beyazı daha şık bulurdum.

Şimdi ise beyaz açıkçası biraz angut gözüküyor gözüme. Bunda sanırım siyahın yanlarının da siyah olması ve alülinyum kullanılması ile çook daha şık hale gelmiş olmasının da etkisi var. (Abi uykum var alu'yu yanlış yazdığımı biliyorum silmeye üşendim :D)
Lakin siyah da üfleseniz çiziliyor..
Ortada One S gibi bir gerçek varken neden aluminyum yapmakta karar kılmışlar, ilginç gerçekten.

tercih bu ikisi arasında..
yaksın ama korumak zorunda kalayım
yakmasın ama daha az çizilsin
hangisini alırdım?
One X+ :D:D:D:D